Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 7 грудня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 7 грудня 2018

Mike Quinsey

Реалізація – це підводна течія змін, які відбуваються, стає очевидною для більшості людей на Землі. Також відзначається, що, здається, є більше співчуття до тих духів, які бідують більше ніж коли-небудь раніше. Нині людство проходить через важкий період, оскільки ті, хто бачить більшу картину, розуміє потребу в дії. Все більше духів, ніж коли-небудь розуміють потреби Землі і її людей, але борються, щоб отримати підтримку, яка їм потрібна. Це позиція, з якої вони вийдуть переможцями, але не без боротьби.

Деякі все ще бажають залишитися в старих енергіях і як кажуть, вони знайомі з цим і неохоче йдуть. Все ж нові енергії здобувають більше влади увесь час і неможливо утримувати зміни, які відбудуться. Вони передуватимуть більшим змінам, які оповістять виникнення багатьох обіцяних досягнень, які потрібні, щоб рухатися із старих енергій. З жахливими попередженнями про збільшення нагрівання Землі, люди чекатимуть або навіть вимагатимуть негайних дій, щоб підготуватися до цільових змін поки все ще є час. Вони беруть на себе ініціативу, щоб добитися мети і не чекати підготовки роками, щоб уряди вжили всесвітні заходи.

Не можна не підкреслити того, що ви повинні вхопитися за шанс, який маєте зараз, щоб очистити ваші старі зобов'язання, які ви перейняли на себе і принесли з собою з попереднього Віку, який закінчився в 2012. Ви фактично отримали чистий аркуш, щоб почати Новий Вік і в результаті повинні знайти, що життя стає набагато спокійнішим і менш тривожним. Фактично зараз ви здатні визнати зміни і погодитися, що вони просуваються набагато краще, ніж раніше. Вібрації продовжують підніматися вгору і це тільки змусить ваше життя рухатися вперед більш гладко.

Звичайно, будуть зовнішні проблеми впродовж деякого часу, оскільки багато чого знаходиться все ще в стані змін, оскільки старе переконується, що йому не має ніякого місця в нових вібраціях. Фокусуйтеся на ваших власних потребах і спробуйте не залучатися до негативних проблем, які не торкаються вас. Усі ваші дії мають бути з метою продовження вашого власного підняття. Ви пройшли маркер і представляється нагода, щоб ви пройшли увесь шлях до Вознесіння. Це не просто тільки можливість в цій тривалості життя, оскільки Людство ні разу не досягало цього в попередні віки. Ви, можливо, вже вирішили, що ви готові прийняти цей виклик і будьте упевненими, що ваші наставники будуть дуже раді і зроблять все можливе, щоб допомогти вам досягти вашої мети.

Майбутнє виглядає яскравим і час рухається вперед до встановлення миру на Землі. Людям з негативними вібраціями доведеться змінитися, або залишитися позаду на розпутті, оскільки ви не можете підніматися, якби тільки ваші вібрації не будуть сумісні з вищими. Зрозуміло, це означає, що деякі сім'ї підуть своїми окремими шляхами і ця можливість передбачалася перед тим, як вони інкарнувалися. Зрозумійте, що ви іноді розміщуєтеся з іншими духами тому, що ваша допомога просуває їх через ваш приклад. Також можливо, що ви контактуватимете з ними, діючи, як один з їх наставників і ми знаємо, що прикріплення один до одного можуть бути дуже сильними.

Ми можемо зрозуміти ваш страх в цьому разі, але здається, що рухатися із старих енергій не легко, і ви повинні прокласти нові шляхи і немає ніякої можливості рухатися вперед старими шляхами. Доводиться бути на розпутті і воно прагне бути раптовим, щоб створити два окремі шляхи – тільки шлях вперед дозволяє старому і новому продовжувати їх еволюцію. Цикли триватимуть і будьте упевненими, що там завжди буде інша можливість піднятися, оскільки ні одному духу не відмовлено. Деякі, можливо, не зацікавлені або не готові піти далі, але вони завжди отримають допомогу, як тільки вони зроблять кроки до еволюції. Система абсолютно справедлива і заснована на вільному виборі, який надається кожному духу незважаючи на те, чи користуються вони ним. Природно, що карму потрібно відпрацювати, але знову ж, кожному надається допомога, якщо її просять.

Дорогі, вас оточують інші духи, хто допомагає вам досягти вашої мети Вознесіння. Ви захищені і поки на кожному кроці ви все ще підтримуєте ваш вільний вибір. Коли ви знаходитеся поза вашим тілом, як більшість духів тоді, коли ваше тіло відпочиває і спить, то ви часто зустрічаєтеся з вашими наставниками і обговорюєте план вашої еволюції. Добре організована допомога гарантує ваш успіх, але майте на увазі, що не кожен дух готовий підніматися і деякі знаходяться все ще на ранніх стадіях навчання. Проте, увесь досвід має значення навіть, якщо у вашому теперішньому житті, можливо, не здається таким, і це тому, що ви не можете бачити повну картину, тоді як ваші наставники можуть бачити те, що включає ваші майбутні можливості.

В занадто багатьох життях ви пройшли через процес навчання, де вам ніколи не давали більше викликів, ніж ви здатні їх опрацювати. Кожен дух має різний рівень здатності сприйняти надані уроки, щоб користуватися ними для свого просування вперед. Ось чому ваш світ повний духів з різними поглядами на значення життя і прихильників інших вірувань. Ви вірогідніше всього чули вислів, що, "коли учень готовий, то учитель з'явиться" і це підводить підсумки, що це нормальний курс, як вважають духи. Ваше навчання дуже добре підготовлено, навіть з точки зору гарантування того, що ви зустрічаєте "правильних людей", які можуть вплинути на вас і допомогти вам на вашому обраному шляху.

Життя призначено бути приємним і є так багато дослідів, які ви можете вибрати і багато чому навчитися від них. Зрозумійте, що вони призначені допомогти вашій еволюції таким чином, щоб вона прогресувала шляхом, погодженим з вашими потребами. Ваші життєві плани влаштовані таким чином, що ви зустрічаєте правильних людей і тих, з ким об’єднуєтеся і навіть одружуєтеся – це також частина вашого життєвого плану. Це тема гарантування, щоб усі учасники були зацікавлені у вигоді від їх дослідів. Очевидно є часи, коли два духи об’єднуються, щоб очистити негативність, яка існує між ними, тож в деякому сенсі ви не повинні відчувати сором, якщо ви не в змозі залишатися разом. Повірте, що кожен досвід, який ви маєте, є підставою, яка впливає на вашу еволюцію. Згадуючи такі аспекти життя, майте на увазі, що багато хто з вас зробили важку працю і ви знаходитеся зараз на шляху до Вознесіння.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge