Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 30 листопада 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 30 листопада 2018

Mike Quinsey

Оскільки рівень свідомості зростає, то люди стають більш інтуїтивними і ймовірно не так сприймають те, в що вони очікують повірити. Цілу вічність їх годували новинами, які не давали їм повної правди і іноді були прямими брехнями. Зараз ситуація змінюється, оскільки люди стають обізнанішими і вони починають вимагати правди. Їх голоси почують і будуть проходити масштабні демонстрації, поки вони не отримають те, що вони хочуть. Засмучує те, що буде використовуватися насильство, але це показує пристрасті, які люди відчувають через такі проблеми. Та ж енергія буде спрямована на мирні протести, які інакше б дали владі виправдання, щоб застосувати більшу силу, щоб управляти протестантами. Влада не має ніякого бажання боротися з людьми, але, щоб підтримувати порядок, іноді стає необхідним застосовувати силу. Це нещастя, що безпринципні люди використовують демонстрації як ширму, яка не обов'язково пов’язана з цілями протестантів.

Люди Землі мають набагато більше влади, ніж вони розуміють, і коли їх колективна думка фокусується на тих же речах, це приносить результати, і це тому, що групова медитація така потужна. З цієї ж причини молитва також потужна, але не кількістю повторення, яке часто асоціюється з релігією. Повідомлення повинне йти від серця і бути наповнене любов'ю. Коли ви звертаєтеся за допомогою до більших сил, як наприклад Бог, то будьте упевнені, що вашу молитву почують. Іноді це відгукується таким чином, що ви не зможете обов'язково зв'язати це з вашим запитом. Ті, хто робить негативні запити, ймовірно, знаходять те, що відрикошетує на них через Закон Тяжіння.

Якщо ви вважаєте, що нічого очевидного не залишається із змін, які відбуваються на Землі, то очевидно, що немає ніякого повернення до старих шляхів або умов. Нова ера вже почалася і нові ідеї наздогнали старі шляхи, і Новий Вік повільно, але безсумнівно рішуче встановлюється. Довгий період часу, коли зміни, які треба представити, затримувалися діями тих, хто продовжує підтримувати старі шляхи. Ваших сучасним новим винаходам і ідеям, як зробити краще, перешкоджають ті, хто має вигоду від затримки прогресу. Це спонукає до бажання підтримувати старі шляхи, які часто більш прибуткові. Проте, прогрес гарантує, що зміни прийдуть і будуть введені, і Істоти Світла допоможуть досягти успіху.

Дорогі, в якій би ситуації ви не знаходилися, більш ніж ймовірно ви притягуєте її до себе. Це не означає, що ви обов'язково будете включені, але ви можете випробувати її з точки зору спостерігача. Ви ефективно вчитеся увесь час, в якій би ситуації ви не знаходилися, наприклад, якщо ви подумаєте про це, то ви можете побачите нещасний випадок і вашою першою думкою буде надати допомогу, або не надавати, як вибирають деякі люди. Таких ситуацій виникає багато, щоб випробувати вашу реакцію. Ясно, що ви не можете допомогти кожному, але якщо ваші перші думки направлені на благополуччя інших, то ви піднімаєте свої вібрації.

Земля – це жорстке місце для набуття вашого досвіду, через який ви дізнаєтеся, що правильно або неправильно із духовної точки зору. Майте на увазі, що ви пожинаєте плоди, які повертаються до вас, і коли ви вважаєте, що досвід був несправедливий, це, можливо, не обов'язково має відношення до вашого теперішнього життя. Карма може триматися доти, поки не настане відповідний час, коли вона може бути очищена, тож будьте упевненими, що немає ніяких помилок стосовно цього. Сприйміть це усе серйозно і визнайте, що ви сприймаєте урок, і майже гарантовано, що вам не доведеться випробувати його знову. Карма – це не покарання, а накопичення досвіду, який духам, які еволюціонують, доведеться ретельно проробити. Система абсолютно справедлива і ми часто говорили вам, що в результаті одного разу вивчених уроків, вам ніколи не доводитиметься проходити через той же досвід знову.

Якщо ви переконуєтеся, що життєві досліди нездоланні, то знайте, що ви погодилися на них перед тим, як ви інкарнувалися і очікується, що ніхто не візьме на себе більше ніж може впоратися. Врешті-решт, ваші наставники безвідлучно знаходяться з вами і допомагають вам в скрутні часи, якщо ви прислухаєтеся до них. Крім того, ви маєте своє Вище Я, ваш невідлучний аспект, який знає краще за вас, що вам потрібно, який також надає вам керівництво, але ніколи не примушує вас. Вільний вибір буде поважатися, навіть якщо ви користуєтеся їм неправильно, але це накликає карму. Отже, сприйміть свої уроки з люб'язністю і доброзичливістю, оскільки вони – ваш стартовий майданчик для еволюції. Якщо б ви знали точно, скільки ваші наставники допомагають вам, це здивувало б вас, оскільки вони впливають на вас, щоб ви вчинили правильні дії, коли ваші думки можуть вибрати інший шлях.

У ваші найсамотніші, або найсумніші моменти ваші наставники пробують надихнути вас, вони завжди на вашій стороні. Вони посилають вам люблячі енергії увесь час і перебувають в екстазі, коли ви у свою чергу надаєте свою любов і благословення іншому духу. Кожна добра справа відмічається і проходить довгий шлях, збільшуючи ваші вібрації. Інші люди, які контактують з вами, випробують їх, не знаючи нічого про них і відчуватимуть себе дуже добре у вашій компанії тому, що вищі енергії лікувальні по природі. З іншої сторони, негативні енергій змушують людей почувати себе незручно, оскільки вони явно неприємні. В недалекому майбутньому такі духи знайдуть себе серед подібних, в той час як духи, які готові, будуть підніматися.

Життя може здаватися несправедливим, якщо ви не розумієте системи карми, і що вам треба зробити, щоб піти далі і створити вашу власну можливість еволюціонувати, залишивши нижчі вібрації позаду. Ви повинні зосередитися на вашому власному прогресі, оскільки жоден дух не має переваг над іншим, і всі мають рівні можливості вивчитися і еволюціонувати. Це стосується вас, якщо ви вважаєте, що ви готові просуватися вперед і оскільки ви бажаєте зробити так, то допомога буде завжди під рукою. Ті, хто вже еволюціонував до вищих вимірів будуть допомагати вам уздовж вашого обраного шляху. На багатьох різних рівнях вам допомагають у вашому житті, оскільки це в інтересах кожного, щоб допомогти піднятися якомога більше духам. Це звільняє їх від колеса карми і звільняє їх від потреби продовжувати реінкарнацію в нижчі виміри, щоб еволюціонувати.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge