Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 14 грудня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 14 грудня 2018

Mike Quinsey

Девід Вілкок – без сумніву, найдостовірніше джерело інформації, як і його останнє відео, що триває 3 години 01хв. 30сек. і охоплює декілька наступних змін, і я вважаю, що вони будуть дуже цікавими для багатьох з вас. Цитати викладені стисло, але якщо ви бажаєте почути/прочитати повну версію, то це головним чином відрізок, починаючи від 1 години 51хв.54сек. до 2 годин 30хв. 00сек.

Давид Вілкок 2016.12.12. Про Нового Життя.

Сорок груп інопланетян мають бази на Місяці і усередині Землі і вони називають Землю – експериментом. Істоти Сфери уперше з'явилися в 1980-х, коли велетенська куля розміром з Нептун була знайдена в нашій Сонячній Системі, яка прямувала до нашої планети і оточила усе навкруги. Приблизно в 1999 - 2001 ми мали ряд Сфер, які ввійшли в нашу Сонячну Систему і відтоді залишилися. У листопаді 2015 в Австралії на борту нового авіаносця "Егіда" вони мали суперпроменеву зброю масового знищення і вони стріляли по Сфері, що змусило її палати яскраво-червоним світлом і вона потім перенаправила частину зброї назад до авіаносця, і це підірвало цілу базу в Пайн Геп. Після цього навколо Землі була створена "безпольотна" зона.

Ілюмінати спланували атаки на Подвійні Вежі, що відбулися 11-го вересня 2001, тому що це була дата народження Христа точно 2000 роками раніше. Подвійні Вежі впали за десять хвилин. Ілюмінати думали, що Сфери повернулися з Богами Ануннаками, які врятувалися. Тож вони пробували відшкодувати владу повідомленням у Біблії, оскільки там було заявлено, що Ісус повернеться через 2000 років. Росіяни можуть довести, що 9/11 руйнування Подвійних Веж відбулося з використанням маленької ядерної бомби, розміщеної Кабалою. Путін готовий, якщо необхідно, прояснити деталі дій під прапором брехні. Росіяни мають передову ракетну систему названу "Флігель", яку не можуть відстежити радари, що робить військові технології непридатними. Девід Вілкок прокоментував, що через це ніколи не буде іншої війни.

Крайня дата календаря Майя 2012 була тоді, коли 100 дуже великих Сфер з передовою технологією ввійшли в нашу Сонячну Систему – вони були трьох різних розмірів, такі ж великі як Місяць, Нептун і Юпітер. Істоти Сфери – альянс Блакитних Авіан і вони не відповідали на сигнали для контакту. Вони мають зріст 8 футів і мають людське тіло покрите блакитним пір'ям, деякі з них фіолетові і пурпурні. Обличчя нагадує птаха, але очі ближче і вони мають дзьоб, який гнучкий і вони спілкуються телепатично. Здається, вони є тією ж групою, яку ідентифіковано в "Законі Одного" як Ра, і вони описують себе як братів і сестер з джерела і прибули сюди допомогти нам. Блакитні Авіани уклали угоду або договір з Сонячними Хранителями, щоб розплутати безлад, який вони створили. Вони мають технологію, щоб змусити метал розширитися і зупинити використання зброї, а коли вимкнено, то зброя повертаються до оригінального розміру. Вони надали цю передову технологію і енергію Сонячним Хранителям, неруйнівний пристрій, який такий маленький, що його може перенести дрон і використати, наприклад, щоб пролетіти навколо судна і вимкнути усі резервні системи. Блакитні Авіани створили бар'єр навколо Сонячної Системи включаючи зоряні брами і темний флот був замкнутий ззовні. Отже ніхто не може зараз добратися або навіть встановити зв’язок.

Ми вже маємо технологію, щоб видалити сіль з океанської води і подавати чисту воду назад в резервуар і створити вільну енергію і будь-який елемент періодичної системі елементів Менделєєва, усе в той же час. Ми також маємо технологію 3D-друку, яка друкує те, що нам потрібне, наприклад будь-яку їжу, яку ми бажаємо.

Енергетична "Подія", якою є Вознесіння – це наша доля і вона ще попереду, і змінить те, що значить бути людиною і стане духовним досвідом. Наша реальність переміщується в 4D щільність і нову Землю, і все, що ми маємо зараз, повинно бути там. Проте, духи на окремій негативній лінії часу випробують Армагеддон і через це придбають духовний ріст.

Глобальна Галактична Ліга Націй усіх головних рас на Землі існує і вони зустрічаються на планеті за межами нашої Сонячної Системи. Дивно, інопланетяни були на Місяці тисячі років.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Це було моє останнє повідомлення в цьому році, в якому, як я сказав би, кульмінацією була дія Блакитних Авіан проти кабали, хто фактично зупинив старт Третьої Світовій Війні, яка була їх метою. Ілюмінати пробували багато разів розв’язати її, але кожного разу вони терпіли невдачу, із-за того, що Сонячні Хранителі мали перевершуючу технологію Блакитних Авіан. Необхідно підкреслити, що ця зброя не може використовуватися для нападу, оскільки вони, працюючи для Світла, користуються цією зброєю тільки для самозахисту і ні при яких обставинах для наступальних операцій. І не лише це, вони дали нам більшу незалежність і захист, тримаючи свої кораблі на позиціях, які надають їм можливість контролювати нашу Сонячну Систему, гарантуючи, що не буде ніякого втручання, яке б вплинуло б на наш добровільний вибір.

Новий рік буде схожим на рік, який принесе багато змін і нарешті відбудеться запізніла ревальвація валют. Десь між цими подіями, здається, тримаються в латентному стані політичні зміни у багатьох країнах. Здається, є істинна спроба підняти рівень тих, хто прийде до влади і замінити тих, хто не відображає інтересів людей. Звичайно, здається, є рух до змін цієї природи, і навіть великий капітал вимушений переглядати свою політику. Більше не можна відкладати потреби людей і завдяки їх чисельності, вони вимагатимуть і досягнуть успіху в тому, чого вони хочуть.

Я бажаю вам усім приємного Різдва і щасливого Нового Року, і вірте тим, хто мовчки приводить в дію зміни, які будуть вигідними усім людям. Кожен може внести свій вклад, піднімаючи вгору вібрації і думаючи позитивно, і не дозволяти негативним думкам або діям заполонити свої уми. Пам'ятайте, що тільки декілька чоловік, працюючих разом, створюють велику кількість позитивної енергії. Битва майже виграна, оскільки темні сили не можуть більше диктувати те, що відбувається.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites