Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 14 вересня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 14 вересня 2018

Mike Quinsey

Може здаватися, що прогрес повільний, але фактично стільки всього відбувається. Ви бачите всесвітні події, які повільно, але безсумнівно штовхають темні сили назад і запобігають їх здатності перешкодити досягти хороших результатів. Тільки небагато з вас знають, що робітники Світла діють на високому рівні, де вони мають вплив і владу, щоб зайняти позиції, які просуватимуть питання на благо Світла. Завжди був план витіснити темні сили, які досягли стадії, де вони були заспокоєні в помилковій самовпевненості, що вони дуже близько до повного контролю над Землею і її людьми. План завжди передбачав, що як тільки Людство пройде маркер, то ті духи, які готові повинні при будь-яких обставинах успішно досягти Вознесіння.

Якщо б ви змогли побачити, як багато духів спостерігають за вашою діяльністю, гарантуючи ваш успіх і захищаючи вас від негативних сил, то ви не мали б ніяких сумнівів, що стосується Вознесіння. Це дуже особливий час у вашій історії, в якому хоча б у небагатьох є спогади про будь-яке з попередніх життів, які ви провели багато тисяч років тому, щоб випробувати підняття вібрації таким чином, щоб ви змогли пройти маркер і продовжувати переміщення у напрямку до Вознесіння. Чи можете ви уявити радість, що струмує через цей Всесвіт, оскільки вам доведеться здійснити те прекрасне досягнення, яким був ваш прогрес. Це не має значення, що вам допомогли на цьому шляху і значною мірою гарантували, щоб вам не перешкоджали, хоча з кармічних причин вам довелося зіткнутися з багатьма викликами по дорозі. Ваші друзі із зовнішнього Космосу наближаються все ближче і ближче до вас і як вас вже інформували, нетерпляче чекають, щоб вітати вас на Землі і запросити вас до вищих вимірів.

В минулому, темні сили фільтрували багато аспектів промислових і фінансових компаній, вони мають у багатьох випадках бути заміненими тими, хто є Світлом і повільно, але безсумнівно баланс змінюється на їх користь. Це очевидно займе час, щоб знищити те, що було створене за дуже довгий період часу, але має місце успіх і це триватиме доти, поки вони не повернуть повний контроль. Ви ймовірно знаєте, що нічого важливого не відбувається випадково, оскільки усі випадки плануються, щоб допомогти тим, хто задіяний в цьому, випробувати згідно з їх потребами. Це може здаватися неможливим завданням, щоб зібрати відповідних людей для таких випадків і дійсно потрібне деяке планування. Вас "переконують" ваші наставники, щоб ви вжили певних заходів, які зводять разом тих, кому треба відпрацювати карму. Хоч вірте хоч не вірте, ми можемо домогтися такого контролю над вами, що ви приймете нашу пропозицію, але це відбувається тільки при спеціальних обставинах.

Тепер, коли працівники Світла отримали чистий аркуш, що стосується карми, яка говорила вам "не висовуватися" – немає ніякої причини, чому ви не повинні продовжувати дотримуватися цього ж шляху. Звичайно кожний, хто підняв вгору своє усвідомлення, і робить все, щоб прожити позитивне життя і уникаючи ситуацій, які втягували б його в нижчі вібрації, випробує неспокійне вільне життя. Вас все ще перевірятимуть, але із-за вашого розуміння і усвідомлення, ви навряд чи не будете насторожі. Можливо, один з важчих викликів – зберігати холоднокровність, коли протистоїте ситуаціям, в яких ви можете це втратити. Завжди практикуйте зберігати холоднокровність там, де ви не можете цього зробити і ви переконаєтеся, що ваша упевненість і поведінка допомагають вам.

Ви – великий дух, який маскується під Людину і ви маєте обмежену свідомість головним чином через низький вібраційний рівень, в якому ви проживаєте. Проте, оскільки вібрації піднімаються все вище і вище, то ви переконаєтеся, що ви маєте підвищений рівень свідомості, і поступово ви починаєте згадувати все більше про ваше істинне Я. Зміни готують вас до Вознесіння, коли ви почнете узнавати своє істинне Я. Ви вже багатовимірна Істота, оскільки ваше Вище Я проживає на іншій стороні вуалі. Досі ви не підозрювали про ваш істинний потенціал, але скоро настане час об’єднатися з вашим Вищим Я. Ви – Бог в процесі становлення і це ваша доля, але водночас ви будете пов'язані з подіями на Землі. Через це усе ви безсумнівно еволюціонуватимете дуже швидко і оскільки це так, то ви отримаєте величезну допомогу по дорозі.

Зараз ті з вас, хто підняв свої вібрації переконається, що ви можете бути серед тих, кого непокоїть те, що ви можете здолати через вашу наявну силу концентрації і контролю. Кінець кінцем це буде вашою характерною рисою і в усякому разі негативні енергії ослабнуть і матимуть менший вплив на вас. Ви можете переконатися, що, оскільки ви прогресуєте, то людям подобається бути рядом з вами, хоча вони не можуть зрозуміти чому, але їм комфортно і вони заспокоєні вашими лагідними і люблячими вібраціями. Не треба багато уяви, щоб зрозуміти, що ваші золотоносні випромінювання – це те, що дозволяє людям насолодитися вашою присутністю і відчувати спокій і любов, які ви проеціююте. Не лише люди, але навіть і тварини можуть відчути підняття від енергії, яку ви випускаєте. На деякій стадії це навіть матиме лікувальну якість і звичайно змусить людей відчувати себе добре, перебуваючи рядом з вами .

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.


Дорогі Друзі, час летить швидко і знову я готуюся до моєї щорічної подорожі, щоб побачити моїх двох синів, які обоє проживають в Девоні, Кент. Тож прийміть до уваги, що я буду відсутній з п'ятниці 14-го вересня і зроблю перерву до мого наступного повідомлення, яке вийде 5-го жовтня. За декілька тижнів в політиці можна побачити багато змін тож, хто знає, що може трапитися за цей час. Той факт, що Світло зараз потужніше, ніж темні сили, які втратили владу, повинно призвести до швидшого кінця їх здатності заважати прогресу Людства у напрямку до Вознесіння. Ми зазвичай не отримуємо багато інформації відносно прогресу, який робиться, але більше ранні знаки натякають, що справи розвиваються в позитивному напрямі.

Різні оновлення інформації, особливо від Девіда Уілкока, передають нам самі останні розробки і я рекомендую його відео "Вознесіння". Особисто я не відчуваю, що хто-небудь може точно визначити рік, коли відбудеться Вознесіння, але загалом здається, що це може бути з кінця 2020-х до початку 2030-х років. Якщо це правильно, то це заохочує, оскільки фактично це дуже близько. Я знаю, що працівники Світла продовжуватимуть поширювати Світло, і колективно вони мають великий вплив на те, що відбувається. Тож браво кожному, хто слідував цим довгим важким шляхом, але приз у кінці багатобарвний і вартий, щоб ще трохи почекати.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge