Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 14 липня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 14 липня 2017

Mike Quinsey

Це часи, коли скоро будуть вимушені довести до вашого усвідомлення багато відкриттів аж до рівня, на якому відкриється правда. Ви занадто довго були необізнані відносно важливих проблем, які мали велике відношення до вашого життя. Кінець кінцем ви досягнете рівня, на якому зможе існувати тільки правда і ви повинні розпочати підготовку до такої події. Наприклад, ваша істинна історія, як людства, утримувалася від вас тими, хто контролював ваш прогрес для своєї власної вигоди. Зберігаючи вас в невіданні правди, вони змогли розвивати контроль над вами, і до недавно він став майже тотальним. Ілюмінати були силою, що управляла тими, хто також вірив у використання мас для їх власної вигоди, і змусили вас вірити в те, що ви не майстри вашої власної долі.

Розширення кругозору зараз істотніше ніж будь-коли раніше, оскільки довгий час правда була спотворена вимогами брехні. Важливо, щоб ви були готові відмовитися від давно визнаної віри, коли відкриється більша правда, оскільки вона буде гарантувати, що ви добре інформовані, оскільки наближаєтеся до Вознесіння. Пам'ятайте, що ця подія звільнить вас від віри, яка тримала вас ув'язненими багато часу. Вона також звільніть вас від нижчих вібрацій і спотворень дуальності, коли іноді важко ідентифікувати правду в її межах. Проте, завжди були ті, хто представляв вам правду таким чином, щоб питання змогли розглядатися з правильної точки зору. Багато людей вміють "відчувати" те, що звучить правдиво, що надає їм можливість досягти успіхів.

Кожен вік закінчувався дуже драматично і таким чином, дозволяв розпочати Новий Вік. Старе доводилося очищати перед тим, як ввести новий Вік, оскільки йому не має ніякого місця у вищих вібраціях. Очевидно, що від старих вібрацій доведеться звільнитися або підняти їх до вищого рівня, якщо вони мають залишитися. Як деталізовано в недавньому повідомленні, це також стосується Людства, і навіть якщо ви не вознесетеся цього разу, то ви поступово досягнете тієї точки, де ви будете готові це зробити. Фактично, немає ніякої гострої потреби в тому, щоб вознестися, але вас заохочували на всіх стадіях досягти успіхів і кожен отримав допомогу, яка не заважала вашому вільному вибору.

Із закінченням кожного життєвого періоду, ви маєте переглянути його з вашим наставником, щоб ідентифікувати, який аспект потрібно і далі випробовувати. Разом ви вирішите, яка країна пропонує кращі ситуації для вашого розвитку. Потім настане час, коли обставини будуть сприятливі для вашого наступного життя і улагоджуються всі тонкощі. Проблема в тому, яку мету ви поставили для себе і як краще усього досягти її. Ви докладете руку до вибору ваших наступних батьків, які виховають вас згідно з вашими потрібними дослідами. Чоловік ви або жінка, залежить до деякої міри від виду життя, яке ви виберете, і будьте упевненими, що планування цього життя обдумується і обговорюється і воно повністю покриває кармічні проблеми, яким потрібна ваша увага.

Очевидно, що іншим важливим чинником є те, чи маєте ви братів і сестер, і як вони впливатимуть на вас у ранньому дитинстві. Іноді дуже близькі стосунки створюються після вашого дитинства. Фактично ви, ймовірно, реінкарнуєтеся з тими духами, з якими ви прожили попередні життя. Ваші стосунки можуть бути іншими і визначаються вашими потребами в певних видах дослідів, якщо ви хочете продовжувати еволюцію. Бідний ви або багатий, залежить від вашого життєвого плану, але будьте упевненими, що ви знайдете себе в точно тих обставинах, які нададуть вам кожну можливість, яка вам потрібна. До кінця вашого життя ви все ще маєте вільний вибір, але дух планує використати кожну можливість для розвитку і слідувати погодженому плану.

Без наявності мети в житті, ці можливості витрачалися б даремно, оскільки Людство, як ціле отримує вигоду з колективного вкладу в розвиток з кожним життям. Як ви безсумнівно розумієте, в кожній кармічній ситуації є багато гравців, хто скористався випадком набути життєвого досвіду разом. Він, наприклад, охоплює обидві сторони, де є диспут або опозиція, таким чином, що усі причетні набираються корисного досвіду. Варто відмітити, що, оскільки ви знаходитеся в крайніх часах, то деякі з вас вибрали важке і зайняте життя, що означає, що воно може бути дуже неспокійним. Проте, як було заявлено багато разів, ви не можете взяти більше того, чому ви можете дати раду.

Оскільки багато хто з вас безсумнівно знає, що кожен з вас має ауру багатьох кольорів, які можуть змінюватися згідно з тим, в якому настрої ви знаходитеся, і коли ви еволюціонуєте духовно і знаходитеся в хорошому здоров'ї, то вони яскраві і світлі. Проте, коли ви відчуваєте нестачу духовного росту і залучаєтеся до негативної діяльності, кольори будуть похмурі і темні. Дуже мало хто з вас може їх побачити і краще ставитися прихильно до людей по їх зовнішньому прояву. Випромінювані енергії можуть відчуватися іншими і вони можуть притягнути подібних духів, що пояснює, чому деякі люди виявляють взаємну прихильність один до одного.

Ваш Інтернет виявився неоцінимим в наданні шукачам кожної можливості знайти інформацію практично відносно кожної теми. Він може надати багато посилань на тих, хто розділяє своє духовне знання з іншими. Проте, є також ті, хто свідомо виступає, щоб створити безлад і послати брехливу інформацію. Проте, є духи, хто завдяки роботі в Інтернеті, здобувають великий рівень істинного знання, і охоче розділяють його з іншими і дуже допомагають їм знайти правду і продовжувати їх розвиток. Природно, що також є чудові доступні книги, і їх автори вже добре відомі. Їх можна знайти у ваших бібліотеках і Інтернеті.

Сили Світла невтомно працюють з тими, хто підтримує темні сили, щоб роззброїти їх і вилучити їх здатність викликати проблеми, які затримують настання головних подій, які звільнять вас від їх влади і контролю. Багато їх діяльності контролюється із підземних баз, які були виявлені, і мешканці яких відмовляються здаватися, що веде до їх ліквідації. Це - виклик, який може бути прийнятий, оскільки Сили Світла зараз кількісно їх переважують. Тож повільно, але безсумнівно відчувається сталий прогрес. Все ще неможливо точно заявити, коли настане час, який дозволить відкрито контактувати з Істотами Світла, але це стає все ближче.

В цей час надзвичайно важлива ваша допомога, тому що, як один із робітників Світла ви можете допомогти вашим Світлом там, куди б ви не пішли. Поступово воно розгортається усюди доти, поки не перетворить нижчі енергії. Ваші зусилля дуже цінуються і вас люблять безмірно.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge