Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 14 лютого, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 14 лютого, 2014

Ми розуміємо ваше занепокоєння очевидним повільним прогресом, який скорочує діяльність темних сил. Ми фактично перешкоджаємо їм створювати головні інциденти, які включають нову війну, і ми повинні продовжувати обмежувати їх можливості причинити серйозні турботи. Будьте упевнені, що ми тримаємо це питання під нашим контролем, адже ж доводиться не втручатися, коли це потрібно. Ми посилаємося звичайно на кармічні ситуації, уроки з яких треба вивчити. Проте, період, в який ви нещодавно ввійшли, - період, який принесе головні зміни і приведе до остаточного миру. Ми просимо вас думати позитивно і уявляти собі любов і мир, який спускається на Землю.

Майте на увазі, що ми значно просунулися в наших спробах змістити темні сили і поступово їм доведеться визнати, що вони не можуть більше робити тільки те, що їм подобається. Дійсно, їх важко переконати змінити їх долі і вони не в змозі діяти вільно, як раніше. Це, зокрема, завдяки кількості людей, які пробудилася до Світла і забувають будь-яке прикріплення до діяльності темних сил. Хоча ви, можливо, не підозрюєте цього, Світло - зараз домінуюча сила на Землі. Це буде продовжуватися і розширюватися до тих пір, поки Світло не встановить повний контроль. На той час Новий Вік по справжньому буде на вас і ви будете готові повністю передчувати його.

Ми ведемо і заохочуємо кожного робітника світла наполегливо просувати їх зобов'язання, знаючи, що нічого не може зараз зупинити їх прогрес. Ви звичайно були обізнані про потенціал успіху перед тим, як ви інкарнувались на Землі. Кожен робітник світла, хто був вибраний, щоб працювати для Світла в цей час, знатиме, що це мало бути спеціальним випадком і давало право почувати себе привілейованим. Будьте упевнені, що ви були вибрані із-за вашого досвіду і здатності присвятити себе, як вимагається. В той же час вашій еволюції сприяють ваші нові досліди і можливості очистити карму. Іноді в такі часи вами приймаються найважчі виклики, як з вірою у ваші власні здібності, так і надану допомогу, і ви знаєте, що немає ніякої причини, чому ви не повинні випробувати що-небудь окрім успіху.

Земля в цей час – це яскравий приклад і інші цивілізації наближаються, щоб спостерігати період, в якому ви знаходитеся. Причина в тому, що ви маєте досвід, який не траплявся впродовж будь-якого більш раннього циклу. Ви зобов'язалися піднятися з вашим фізичним тілом, яке пристосується до вищих енергій. Ваш досвід буде унікальним і оскільки ви піднімаєтеся, то ви знайдете, що ваші рівні свідомості зростають дуже швидко. Оскільки ви входите у вищі енергії, ви приєднаєтеся до Істот, які вже піднялися і вони допоможуть вам. Ви приєднаєтеся до Вознесеного Братерства і вам будуть надані можливості, щоб вибрати свій власний привілейований шлях.

Нині є багато представників на вашій Землі з інших планет вашої Сонячної Системи і інших систем. Це так сказати б "всі наверх!", оскільки випадок закликає найдосвідченіших Істот гарантувати повний успіх. Ви переконаєтеся, що, оскільки ви повинні випробувати інші рівні існування і інші цивілізації, то для вищих Істот нормально допомагати тим, хто нижче їх. Ви Єдині і допомога завжди надається тим, хто також подорожує вашим шляхом. Фактично, усі шляхи ведуть назад до Бога і ви маєте волю випробувати те, що ви вибираєте, хоча на певному рівні ви будете радісно і охоче виконувати Волю Бога.

Ваш Світ продовжує відчувати родові перейми, оскільки старе доведеться знищити, щоб зробити новий шлях і як ви переконуєтеся, це може призвести до дуже важких часів. Проте, вони будуть тільки впродовж обмеженого періоду, за яким ви знайдете, що усе стає більше врегульованим. Ми і Істоти з інших планет відкрито прийдуть на Землю і зв’яжуться з вами. Нам доведеться багато передати і багато дати вам і це збільшить швидкість вашого підйому до вищих рівнів. Будьте упевнені, що ви ніколи не залишалися без допомоги і ми активні увесь час, навіть якщо ви повністю не обізнані про нашу присутність.

Ми готуємось виступити перед вами по багатьом темам, які матимуть важливість для вас в недалекому майбутньому. Є багато чого, щоб підтримати вас і розширити ваш кругозір, оскільки довгий період ви були свідомо введені в оману і дезінформовані. Ми фактично зараз найбільш обережно пробуджуємо вас до правди, але для багатьох це буде незрозумілим і надто багато буде ошуканих. Усі ми можемо сказати в цей час, що це мудро для кожного духу, який відкритий для нових ідей і не пристає занадто до вашої думки.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і запевняю вас в нашій допомозі у всі часи. Багатьом з вас здається, що світ перевертається догори дном, але це не так, це просто результат необхідних змін, які поступово врегулюють Землю в періоді тиші і миру. Це - не лише фізичні аспекти, які включені, але і енергії, які безупинно рухаються навколо цього.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge