Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 15 вересня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 15 вересня 2017

Mike Quinsey

Оскільки ви починаєте розуміти, що ви на грані чогось великого, тому що деякі події більше не можна стримати, то ви можете очікувати незабаром деякої дії. На щастя ви були дуже терплячими і це зробило процес змін набагато легшим. Поки ви постійно випробовуєте багато безпорядків, викликаних багатьма змінами, доки старі енергії чіпляються за минуле, але це не матиме ніякої користі, оскільки нове повинне замінити старе, яке повинно зникнути. Це матиме сенс, оскільки Новий Вік йде повним ходом, навіть якщо ви випробовуєте його ще не свідомо. Ніщо не може зупинити те, що вже приведене в дію, і про початок змін, які скоро відбуватимуться, ви будете знати. Завжди є невпевненість особливо там, що стосується великої зміни, оскільки вона включає так багато людей, яким треба грати свою роль, щоб досягти успіху.

Проти усіх пророцтв з приводу ваших теперішніх світових погодних умов, які говорять про те, що температури збільшуються увесь час, надходить перша пропозиція, що фактично починається похолодання. Є області, які природно асоціюються з надзвичайно низькими температурами, де виявляються умови для зростання покриття льодом. Таку зміну кліматичних умов зафіксували дослідники з Канади. Це можна розглядати, як початок нового льодовикового періоду, який вже був передбачений. Це здається неймовірним, але все ж після дослідження фактів це вже привело до пророцтва міні льодовикового періоду, який почнеться для більшості при вашій тривалості життя. Тому потрібно вжити запобіжні заходи перед тим, як це викличе будь-які події, які шкідливі для вас. З часом стане все очевиднішим те, як змінюються ваші погодні умови. Тож звичайно, немає ніякої необхідності хвилюватися відносно наслідків загрози, оскільки все розвивається і будуть прийняті належні заходи.

Є прогресивні дії, які сприймаються, як результат підвищення ваших рівнів свідомості. Застосовується тиск на загальноприйнятні методи освіти, що виявляється непідходящим для багатьох сучасних студентів. Знову, це ознаки змін, які відчуваються багатьма з вас. Звичайно, щось доведеться дуже скоро змінити, інакше буде втрачена можливість дати молоді те, що їм потрібно, і це означає, що здібності цілого покоління витрачатимуться даремно. Молодь сьогодні значно більш передова і розумніша, ніж їх попередники, і якщо Людство збирається отримати вигоду з їх здібностей, то вони повинні отримати правильні можливості, щоб повністю виразити себе, і це кінець кінцем буде вигідно кожному.

Ревальвація валют все ще на першому місці у списках більшості людей і зараз існують ситуації, які означають, що вона повинно відбутися в кінці цього місяця, якщо ви збираєтеся уникнути ще одного періоду затримки. Звичайно, здається, що зараз все готово, тож впливові особи повинні старанно працювати для швидкого рішення. Стадія встановлена і всі готові просуватися вперед негайно. Здається, що вже були деякі спроби здійснити обмін валют, і він майже напевно почнеться скромно. Усі події, які мають намір підняти вас в Новий Вік, напоготові і декілька людях знають точні дати їх початку. Проте, усе проходить успішно і все більше людей залучаються до діяльності, яка повинна дуже скоро привести до дії.

Скрізь є ознаки того, що люди хвилюються, і шукають лідерів, які зможуть впоратися з сьогоднішніми проблемами з акцентом на мирному рішенні. Старі шляхи конфронтації все ж таки продовжують відходити в сторону, і для ефективного рішення потрібні нові люди, які мають мирні наміри ї зможуть взяти керування в свої руки. Люди також втомилися від тих, хто править силою і повертається до війни, щоб врегулювати розбіжності. Настав час для нових людей вийти вперед, які всією душею за мир. Вони отримали б величезну підтримку, і подібно до ковтка свіжого повітря, який здув би старі енергії, щоб відкрити шлях новим. Якщо старі шляхи не будуть змінені, то завжди знайдуться певні особи серед вас, які удаються до сильних демонстрацій, щоб повернути старе. Знаки сприятливі для нової Республіки, яка анонсована, і це вже генерує велику надію на майбутнє. Отже, є багато змін, що чекають правильного часу, щоб вони стали відомі, і обставини змінюються на краще.

Людям світу потрібний новий лідер більш ніж коли-небудь, але той, хто зможе повести країни разом в загальному прагненні до світового миру. Ця особа існує і безсумнівно прийме виклик і досягне успіху. Ви більше не в "салуне сумнівних людей", а ваші стопи стоять на сходах, які ведуть до вашої мети, яка викликає велике виявлення любові і благословень. Зараз ваше майбутнє гарантовано, але все ще потрібна ваша любов і підтримка, щоб гарантувати гладке проходження. Такі енергії гальванізуватимуть людей до дії і гарантуватимуть, що мир опуститься на Землю. Це повинно здаватися вам малоймовірним перед лицем теперішніх хвилювань і тяжких умов, які існують, але нова енергія вже починає мати ефект і зараз є рух у напрямку до створення мирного світу. Незважаючи на те, що відбувається на шляху до миру, це принесе постійний мир, як обіцялося. Займіться вашими справами з оптимістичним видом на майбутнє і поширюйте гармонію і доброзичливість при кожній можливості.

Ніколи не сумнівайтеся в результаті подій, що мають місце на Землі, оскільки Бог сказав і видав декрет, що повинні панувати любов і мир. Кожен дух матиме рівну можливість піднятися і стати на шлях до Вознесіння, але в результаті вільного вибору вони можуть вибрати інший шлях, який єдиний, проте він принесе можливість піднятися знову. Деякі духи явно не готові вознестися, і все ще мають незавершені справи, щоб очистити їх на Землі. Тому, в їх інтересах, по-перше очистити стару карму, і починати йти шляхом до Світла, забувши старі шляхи і приймаючи нові енергії.

Цей рік очевидно закінчиться, як рік, який здійснив велику зміну того, як Людство дивиться на усіх інших, і нарешті визнає Єдність Усього Сущого. Сепаратизм – зараз блякнуча енергія, яка поступово буде зникати, оскільки люди зрозуміють, що впродовж століть їх віроломно вели до віри, що усі відмінні один від одного. Релігія і політика поділили людей і бушували, щоб здобути владу над іншими. Зараз люди розуміють правду і вимагають миру на Землі і кінець усім війнам.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge