Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 20 вересня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 20 вересня 2019

Mike Quinsey

Оскільки молодь світу показує все більшу і більшу незалежність і рішучість, щоб ввести зміни, то старий режим не може тривати довго і повинен уступити дорогу необхідним змінам, які перемістять Людство на новий шлях, який відкривається перед ним. Люди відчувають, що зміни насуваються і горять бажанням рухатися по новому шляху, який вільний від старих диктатів, які стали застарілими. Є багато духів, які інкарнувалися в цей особливий час, щоб служити людям і допомагати їм зрозуміти, що їм потрібно. Вони по іншому дивляться і розуміють події на Землі і знають, що вони грають важливу роль, щоб ввести нове в дію. Старі енергії більше ні на що не придатні і ніколи не повернуться, і вже нові вібрації починають піднімати людей і їх погляди спрямовані на створення шляху до Нового Віку.

Для старих енергій суспільного неспокою і руйнування час закінчується і з’являється нова енергія, яка залишає старі вібрації позаду. Час страждання добігає кінця і в недалекому майбутньому новий і щирий підхід доведе це до кінця. Деякі духи настільки заплуталися в старих енергіях, що їм важко звільнити себе від них, але будьте упевнені, що надана допомога зробить їх чуйними до цього. Ті ж Вищі Істоти, які спостерігають за еволюцією Людства, ведуть вас по шляху, який перенесе вас далі і ви ніколи не озиратиметеся назад. Старі шляхи більше не впливають на ваше майбутнє, хіба що тільки ви дозволите це, тож знайте про можливості, які відкриваються перед вами і беріть те, що вам дарують. Багато, багато духів працюють старанно, щоб направити вас в правильному напрямі.

Багато з вас зараз знають, що ви не земляни і ви фактично прийшли із ряду різних джерел. Ви усі прибули на Землю дізнатися про життя і протестувати себе, щоб подивитися, чи зможете ви знайти свій шлях назад через духовний ріст і усвідомлення. Треба підкреслити, що ви прийняли виклик, знаючи, що в остаточному результаті ви повернетеся назад. Дорога була жорсткою і важкою, і через це ви стали більше духовно обізнаними і розуміння цього допомагає вам еволюціонувати до нового вищого рівня. Усе кінець кінцем вам стане відомим, що було приховано від вас, і дозволить вам еволюціонувати без втручання.

Ваші уряди ховають правду від вас про інопланетян, але нереалістично думати, що вони можуть продовжувати так. Інопланетяни не лише працюють між вами, а деякі проявлять свою ідентичність, оскільки скоро настане час представити їх в всесвітніх передачах останніх вістей. Тільки невелика кількість вас знають правду про це і настав час підготувати грунт для просвіти по цій темі. Існує побоювання між деякими людьми, які погано поінформовані про інопланетян, тому питання створення анонса управляється дуже ретельно. Ви маєте уявлення і контактуєте з ними впродовж понад 70 років, коли відбувалися перші великі контакти, незважаючи на те, що це бути значною мірою проігноровано вашою пресою, хоча люди знали про це. Ви не знаходитеся більше в ізоляції і настав час зустріти деяких з ваших найближчих друзів, наприклад плеядинців, які направляли ваш прогрес.

Вас чекає величний час, коли ви позбудетеся залишків минулого Віку. Вже багато хто з вас знає, що головні зміни в русі, але мало хто може осягнути їх. Усе, що ви могли бажати, буде вашим, оскільки ви проектуєте свої побажання в майбутнє і за деякий час вони проявляться. Тож фокусуйтеся на усьому хорошому і позитивному, і не відволікайтеся тим, що триває навколо вас. Зміни відбуваються увесь час навколо вас і триватимуть до тих пір, поки ви повністю не введете Новий Вік. Це не легкий процес, оскільки люди прагнуть прикріплятися до того, що вони використовували впродовж багатьох років. Проте, прогрес марширує, навіть незважаючи на кабалу і її фаворитів, які повинні поступитися непереборній необхідності дозволити людству насолодитися досягненнями в технології, яка зробить життя набагато легшим і приємним. Природно, що деякі технології впровадили, тому що їх не змогли більше затримувати, але набагато більше все ще чекають, які значно піднімуть життєвий рівень.

Тож очевидно, що Рідна Земля знаходиться також в муках масивних змін, які не можна затримати і в результаті – деякий дискомфорт для вас. Входячи в нову область простору, їй доведеться пристосовуватися і робити це в деякій мірі так, щоб викликати мінімум пошкодження і незручностей для вас. Зрештою це буде вигідно вам і буде щиро прийматися. Ваші вчені можуть передбачити прихід головних змін, тож людей можуть попередити заздалегідь і зробити все потрібне для їх безпеки. Природно, що прогрес буде контрольованим і буде достатньо попереджень, якщо ви будете знаходитися в ризикованих областях. Будьте упевнені, що події на Землі завжди ретельно контролюються.

Може здаватися неймовірним, але вас вважають настільки успішними тому, що ви пройшли Маркер і ви не розумієте, яке це було велике досягнення проти усіх очікувань. Це не означає, що ви залишалися без підтримки ззовні і ви можете бути упевнені, що увесь час вам допомагали. Ви усі дуже хотіли узяти на себе виклик, щоб випробувати життя без пам'яті про ваше походження і долю. Зараз це доречно, що правда поступово оприлюднюється і в деякій мірі сприймається вами як належить. Проте, якщо можна так сказати, час – більше не на вашій стороні і прогрес має відбуватися таким чином, щоб ви рухалися в ногу з часом. Одного дня ви озирнетеся назад і повністю зрозумієте, чому все відбувалося у такій формі, як було, і ви не будете розчаровані.

У віддаленому майбутньому, але не такому вже і далекому, ви зрозумієте, як важко було вводити нові досягнення, і це також було значною мірою із-за тих, хто має законне право на майно зараз і неохоче сприймає зміни, які впливають на них. Зрозуміло, що інвестуючи багато часу і грошей в розвиток свого ринку, їм не подобається ідея зміни. Нині, незначне впровадження електричного автомобіля вважається загрозою промисловості, яка покладається на існуючу торгівлю моторами для свого прибутку.

Кінець кінцем кожен отримає користь від змін, які матимуть місце, і медична промисловість також отримає вигоду з них, оскільки будуть ті, хто буде користуватися їх послугами. Все змінюються в швидкому темпі і тільки "гроші" затримують введення нових методів лікування. Не уперше ми згадували, що кінець кінцем ніж хірурга більше не буде потрібний, і це достатній привід для роздумування. Прогрес буде, незважаючи на будь-які умови, які існують нині. Тож прийміть до уваги майбутні перспективи і знайте, що усе буде добре, байдуже, як багато це займе часу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Березень 28 2020 | Contact | Add to Favorites