Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 29 червня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 29 червня 2018

Mike Quinsey

На одному рівні є деяке збудження, оскільки, здається, є ознаки того, що питання відносно ревальвації валют просунулися вперед і майже готові до реалізації. Проте, слід зазначити, що завершення угод не є само собою обов'язковим зеленим світлом для досягнення успіху. Це дуже важливий крок, але остаточне рішення зроблять ті, хто має повну картину відносно вірогідного результату. Проте, результат гарантований і зовсім нічого не перешкодить багатьом змінам, які збираються піднімати людство вгору. Фокусуйтеся на успішному результаті і ви допомагатимете цьому прийти рано чи пізно.

Планета Земля спрямовується до нової області Космосу, де вібрації вищі. Ви вже знаєте, що така зміна відбувається для вашої користі, але поки ви не знаходитеся у них, ви не можете дійсно оцінити це. Виключно, духам нижчої вібрації кінець кінцем доведеться йти окремим шляхом, щоб продовжувати їх обраний спосіб життя. Це робота вільного вибору у кращому вигляді, де ніякий тиск не обтяжує тих духів, які хочуть, щоб перед ними розстилався інший шлях. Оскільки ви безсумнівно знаєте, що ви не можете в усякому разі залишатися у вібрації, яка вища, ніж ваша. Проте, еволюція все ще має місце, навіть якщо воно відбувається повільніше і це є головним чином тому, що уроки доведеться вивчати знову і знову.

Зміни вібрацій вже починають мати ефект і ви, можливо, помітили, що зараз є більше людей, ніж раніше зростом понад 6 футів і тонкої статури і це не виключення. Оскільки роки проходять, то поступово їх буде все більше і більше, і кінець кінцем це буде нормальний стан. У вашій недавній історії були різні групи людей усіх зростів, навіть неймовірно високих і значно більше 7 футів зростом або ще більше. Частина цього має відношення до більш ранніх періодів, коли все ще проводилися експерименти, щоб знайти ідеальну людську форму. У недавньому минулому були також запропоновані чужі форми як наприклад істот з "довгими черепами". Homo sapiens є закінченою формою і зараз притаманний усім різним расам і виявився надзвичайно успішним.

Таким чином, багато нових винаходів вишикувалися в чергу і готові до відповідного часу, коли їх зможуть безпечно представити. Чи ви застосуєте їх усі – ваш добровільний вибір, але відчувається, що тут необхідно більш акцентувати на тих речах, які вам будуть потрібні. Тяжкі життєві умови і нестача предметів першої потреби будуть скоро подолані і ви по справжньому узнаєте, що живете в Новому Віці. Плани для вашого майбутнього підняття вже розроблені, і вас чекають багато порад і корисних ідей для бажаних змін, щоб вгамуватися після багатьох життів постійної нестійкості. Ви вийшли із тунелю темряви у Світло, тож думаєте і дієте позитивно і допомагаєте вводити новий спосіб життя. Минулий час більше не може впливати на ваше майбутнє, робіть усе, що позитивне і це допоможе Рідній Землі, яка також піднімається вгору.

Ваша індивідуальна історія на Землі ймовірно нараховує тисячі років, отже, коли ви озираєтеся навкруги, то ви розумієте, що багато хто з вас – старі духи. Фактично, мало хто з вас пам'ятає попередні життя і складається враження, що ви не маєте історії реінкарнації на Землі. Деякі запитують "чому" і відповідь полягає в тому, що ви, таким чином, можете спрямувати свою увагу на виклики цього специфічного життя. Інакше, ви безсумнівно абстрагувалися і не змогли б присвятити себе повністю наявним завданням. Подивіться на інших, точно так як на себе, незважаючи на життєвий стиль, який вони вибрали цього разу. Вони вам рівня і тільки відрізняються в тому, як далеко вони пройшли уздовж їх обраного шляху.

Усі духи мають природжений інстинкт, щоб еволюціонувати і підсвідомо шукають шлях додому. Проте, оскільки ви тільки знаєте про це через обмежену свідомість, то ви не знаєте точно, що ви шукаєте. Правда – не таємниця і навіть так деякі сумніватимуться в правді, що ви мотивовані повернутися до Світла і будь-яким способом. Енергія Любові у Божестві переважає і стає бажаною і незабутньою, так що духи на цьому рівні живуть у вічному екстазі. Нема адекватних слів, щоб описати таке вічне блаженство. Це повинне здаватися вам дивним і майже неймовірним, все ж вам вірогідніше всього говорили про ваші поїздки до і від Божества. Справа в тому, що Бог послав усі духи, щоб випробувати їх і на певній стадії викликає їх усіх назад і таким чином, Божество може продовжувати зростати через них.


КРАЙОН ПОЯСНЮЄ, ЧОМУ ДЕЯКІ ПРАЦІВНИКИ СВІТЛА ЗНАХОДЯТЬСЯ В СКРУТНОМУ СТАНОВИЩІ І ЯК ЛЕГКО ЦЕ ЗМІНИТИ.

У майбутніх поколіннях не буде ніяких хвороб. Ви можете змінити саме ядро того, ким ви є – ви дитина Бога, йдіть гордими, що ви не хворі і ви все контролюєте. Ви можете створити свою власну реальність. Коли тіло збалансоване, то вам не доведеться повторювати підтвердження. Старий дух і нова енергія – випускники Землі і вони знають, що вони роблять. Мудрий після життя, гідний поваги іншими і ось чому це збирається брати до уваги покоління, щоб розвивати Землю, яка ніколи не воюватиме. Ми маємо надати винаходи для запуску фізики вакууму і вирішення усіх проблем, які утримують вас від виконання цього або того. Ось і все, знання будуть вашими і хвороби зникнуть. Це – Утопія, але вона не буде досконалою Землею. Зрозумійте, як життєвий процес добирається до моменту, коли ви розумієте, як створити електрику теплом Землі, яка лежить прямо під вами, кіркою Землі і вона вільна. Ви вічні і коли ви закінчуєте життя, то ви приходите прямо назад шляхом, який новий і інший і древній з усвідомленням того, чого не зробили, з кращим життям, ніж ви можете уявити.

КІНЕЦЬ РЕДАГОВАНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД КРАЙОНА.


Немає ніякого сумніву в тому, що майбутнє заплановане для нас, оскільки ми скористалися новими вібраціями, які піднімаються, і продовжуватимуть робити так доти, поки ми не вийдемо із нашого теперішнього рівня. Це означає, що ми будемо прогресувати доки це можливо, щоб швидше досягти силою нашої думки часу, коли це стане миттєвим. Деякі духи випробували "мимовільне загоєння", у тому числі автор, але це не зовсім та ж річ. Необхідно контролювати свої думки, оскільки негативні також однаково потужні.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge