Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 13 березня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 13 березня 2020

Mike Quinsey

Як завжди пролітає час і ви оцінюєте, як все більше і більше він прискорюється і ви розумієте, що час – це не константа. Як тільки ви відважитеся вийти за межі Землі і навіть за межі сонячної системи, то це все стане очевиднішим. Кінець кінцем ви припините виміряти час своїм способом і будете керуватися астрономічними знаками. Ще життя людини будується навколо часу і якщо б ви були більш спонтанні і дозволили б такому статися, то ви дуже здивувалися б тому, як добре синхронізовані події. Ви маєте вислів, що "звичка – друга натура", і ми розуміємо, що вам потрібен час, щоб дозволити потоку подій охопити вас. Вам не потрібно бути рабом подій у вашому житті і іноді пробуйте бути вільними і спокійними. Звичайно цінується те, що коли ви працюєте, то ви можете задовольнити свої бажання і не вести розкішний спосіб життя природного розвитку.

Усе знаходиться в процесі зміни і в корені цього – продовження підвищення вібрацій. На Землі є багато низьких вібрацій і їм не буде ніякого місця після очищення, яке відбудеться. Якщо ви розумієте, що Земля іноді була живим пеклом і навіть при цих умовах багато духів уміли підтримувати свої вищі вібрації і пройшли через періоди найбільших випробувань, з якими вони зіткнулися. Хвала тим духам, хто витримав "шторм" і зараз стоять перед, так названими, воротами небес. У ваших теперішніх випробуваннях ви ніколи не торкалися краси і досконалості вищих вібрацій, але це прийде з Вознесінням.

Зрозумійте, що ніхто не може прокласти їм дорогу у вищі виміри, але були випадки, коли дух отримував захист вищої істоти, яка брала його в подоріж для огляду визначних місць. Ми говоримо знову, що кожне зусилля, яке ви прикладаєте, щоб піднятися, заслуговує на увагу, і ви будете задоволені, що ви фокусувалися і зосереджувалися на цьому. Це втілення дійсно може бути вашим останнім в нижчих вібраціях, оскільки піднявши свої вібрації у вас немає ніякої подальшої необхідності випробувати це знову.

Люди запитують, як вони знатимуть, чи вони на правильному треку і поки немає ніякої легкої відповіді, це – стан розуму, при якому ви завжди відчуваєте себе спокійно і повністю контролюєте ваші емоції. Ви можете розмовляти з людьми без критики або зверхності. Ваші думки стримані і ви жодним чином не критикуєте. Буде важко перейти від того, що б ви назвали нормальним видом бесіди, до того, де ви не пробуєте домінувати, а говорите з нейтральних позицій. Старі звички – живучі, але подібно до усіх речей, зміни приходять з практикою і вас скоро відзначали б як приємну особу, яка завжди говорить тактовно з людьми. Без контролю над своїми емоціями, люди мають тенденцію дратуватися і вступати в суперечку, а тоді все може статися.

Люди люблять критикувати і в цьому, можливо, корінь багатьох проблем, які існують між людьми. Будьте люб'язні і шляхетні з людьми зважаючи на те, що ви можете завжди перервати розмову, яка виходить з під контролю. Усі зміни стартують через деякий час і все зводиться до наміру змінитися. Як ви пам'ятаєте, ваші наставники підбадьорюватимуть вас і надаватимуть вам кожне заохочення, якщо спочатку ви не досягли успіху і спробуйте знову.

Дорогі, ви заслуговуєте велику пошану за вашу рішучість здолати виклики нижчих вібрацій. Все ж, коли ваша пам'ять потьмяніла і ви прийняли виклик, щоб здолати ваші випробування і біди, то ви не мали жодного уявлення відносно того, на що це буде схоже. Для багатьох духів це було шоком, хто звик до миру і спокою, але ви проявили свою твердість і були сповнені рішучості витримати хід подій, які перевіряли вас.

У вас є вислів, що "все добре, що добре кінчається" і скоро ви надовго залишите нижчі виміри позаду і повернетеся до звичних рівнів, до яких ви добре звикли, і переконаєтеся, що ваша пам'ять повністю відновлена. Завдяки своєму досвіду, ви можете багато чого запропонувати тим, хто слідує по ваших стопах і ви знатимете, що ви повернулися набагато величнішою істотою, ніж були.

Ми залишаємо вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites