Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 4 листопада 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 4 листопада 2016

Mike Quinsey

Час лине швидше, ніж коли-небудь і справи на Землі поступово досягають кульмінації, коли її доля повинна змінитися. Поза невпевненістю приходять позитивні зміни, які не залишають ніякого сумніву щодо призначення Людства, щоб твердо стати на шлях до Вознесіння. Ніколи не могло бути будь-якого іншого результату, оскільки достатньо людей повернулися до Світла і підняли свої вібрації. Що-небудь менш вірогідніше привело б до іншого раптового закінчення Віку, яке розглядалося б як лихо. Меншість зробила це можливим твердо тримаючись за їх успіх в підвищенні вібрацій. Зараз тільки треба утримати ці позиції доти, поки досягнутий рівень перенесе їх у вищі виміри. Ви називаєте це Вознесінням і ознакою вашого духовного прогресу, який має підняти вас вгору із нижчих вібрацій. Будьте упевнені, що цей час швидко наближається і події підтверджують, що це так.

Багато духів хвилюються, що залишилося мало часу, щоб мати можливість піднятися вгору. Проте, як тільки стане відомо про крайні часи, вони зроблять великий крок вперед, оскільки стане очевидною правда про цей специфічний період. Коли все відкриється, то усі духи матимуть можливість йти шляхом до Вознесіння, але деякі проявлять незначний інтерес до цього і продовжуватимуть свій шлях на іншому треку. Рішення, яке вони приймуть – їх добровільний вибір і це правильно. Це також впливатиме на деяку співпрацю і дружбу, яка може завжди оновлюватися в майбутньому. Перед тим, як ви інкарнувалися у ваше теперішнє життя ви були упевнені, що вам будуть представлені контури усіх можливостей, і тому знали про вірогідний результат.

Рідна Земля має здійснити завдання підготовки до Підйому і вже напоготові, щоб внести зміни до Землі. За потреби, деякі люди будуть переміщені до безпечніших областей, і будьте упевнені, що там, де можлива втрата життя, все буде передбачене і духи знатимуть про це. Це буде частина їх необхідних дослідів і вони погодилися на це раніше. Ніщо не трапляється випадково, попри те, що це часто так здається. Кожен дух обговорив свої потреби раніше перевтілення і знає природу викликів, які надані йому. Тому прогрес упорядкований і зроблений в такий спосіб, що ніякий дух не стикається з тим, що перевищує його можливості і ви завжди маєте наставників, які спостерігають за вашим прогресом. Часто те, що ви називаєте випадковим збігом обставин, гарантує вам, що ви не пропустите можливість здійснити ваш життєвий план.

Пам'ятайте, що ви – потужні Істоти, і оскільки вібрації збільшуються, то ви переконаєтеся, що те про що ви думаєте майже напевно проявиться за деякий час. Деякі події – вже частина вашого життєвого плану, але ви все ще маєте вільний вибір, що стосується багатьох речей. В тому разі, якщо це не суперечить вашому життєвому плану, ви випробовуєте кожну можливість, яку маєте на увазі. Наприклад, ви домовляєтеся зустрітися з тим, хто може відповідати вашим потребами і стане вашим партнером. Але, якщо було вирішено, що шлюб – це не для вас, то цього не станеться. Це стосується кожного і охоплює події, які гарантують, що ви випробовуєте точно те, що вам потрібно, щоб продовжувати свою еволюцію.

Оскільки ви маєте справу з іншими, хто також напрацьовує досвід згідно з їх життєвим планом, то ви фактично не знаєте зовнішній вигляд істинного духу, а тільки тіло, яке вони мають для цього специфічного втілення. Також ви не можете знати, чи були вони наприклад членом королівської родини або селянином в їх останній тривалості життя, і фактично в цьому сенсі, ви ніколи не знаєте, кого ви можете зустріти. Мало хто з духів усвідомлюють природу їх попередніх життів, і це гарантує, що вони присвячують свій час поточному життю без відволікання уваги на інше. Кожен життєвий план спеціально робиться для ваших потреб, щоб гарантувати кармічні зобов’язання. Ті, хто відстав можуть стикнутися з більшими викликами, оскільки часто їм потрібно очистити більше карми і доки вони цього не зроблять, вони не зможуть переміститися дуже далеко вперед.

Рідна Земля готується до її власного Вознесіння і оскільки вона очищає Землю, то деяка втрата життів неминуча. Такі духи часто опрацьовують їх власну карму і таким чином усі мають вигоду від цих дослідів. Такі події викликають почуття відчаю серед тих, хто нічого не знає про їх або їх власну мету. У таких обставинах їм буде роз’яснена причина цих подій. Ви проходите через період деякого руйнування, оскільки старі енергії втратили силу, але це потрібно, оскільки зараз відбуваються зміни.

Людство прийшло довгий шлях відколи ви уперше ступили на Землю. Ви торкнулися глибин темряви, але знову знайшли вихід і зараз підніметеся знову, щоб стати Галактичними Істотами. Багато хто з вас були небесними мандрівниками і ваш дім був на одному з кораблів. Ви шукали пригод, подорожуючи до різних планет, щоб спілкуватися з мешканцями, але і також мали місію, щоб поширювати Світло. Ви стали великим знавцем завдяки вашим дослідам на Землі, і здатні допомогти тим, хто знаходиться на ранніх стадіях розвитку.

Цей тиждень містив в собі високі очікування щодо анонсованої "ревальвації", але як ви вже знаєте з досвіду, вона завжди затримується. Проте, в одному ви можете бути переконані, що це реально і матиме вплив на життя багатьох людей. Початкові зміни дозволять тим, хто має великий капітал просуватися вперед і планувати допомогу тим, хто найбільше потребує. Масштаб проектів буде величезний і далекосяжний. Проте, кінець кінцем усі потреби будуть задоволені і бідність і нестача зникнуть. Зміни будуть швидкими і потім Новий Вік дійсно піде повним ходом.

При усьому хвилюванні не варто замріюватися, оскільки все ще треба багато чого зробити. Не стане легше до тих пір, поки не будуть переміщені останні Ілюмінати таким чином, що їх вплив більше не зможе затримати справи. Їх щупальця тягнуться вздовж і поперек, але багато хто з їх фаворитів змінить свої переконання і замість того, щоб втратити усе, вони отримають користь. Пробачення – дивовижна дія, яка виправляє зруйновані стосунки і буде потрібна, щоб повернути втрачені духи назад до Світла.

Незважаючи на увесь хаос, який триває, за кулісами відбувається багато хорошої роботи, для приготування і введення пристроїв вільної енергії. Будьте упевнені, що багато ділових кіл зараз працюють над такими проектами в країнах, які сприймають такі ідеї, щоб представити їх. Через відсутність гласності, ви, можливо, не обізнані про такі досягнення, але безсумнівно усе продовжується за планом. Це означає, що як тільки стане безпечно це зробити і нададуть дозвіл, то з’явиться багато несподіванок.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites