Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 листопада 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 листопада 2016

Mike Quinsey

Для людей Америки результат їх президентських виборів був повною несподіванкою, оскільки зрештою це було набагато більше, ніж передбачалося і Трамп отримав в останньому змаганні сильну підтримку значною мірою від тих, хто вагався до останніх декількох днів. Жоден з двох кандидатів не був особливо хорошим для такої важливої посади як Президент Сполучених Штатів. Проте, в межах вірогідного 3-х місячного періоду або меншого, там ймовірно відбудуться події, які затемнять усе, що досі відбувається. Нові Сполучені Штати Америки чекають свого виходу на сцену і це означає, що результат виборів не матиме ніякого статусу. За даних умов очікується, що Трамп піде у відставку і таким чином дасть дорогу новим кандидатам на нових виборах. В такому разі вважається, що вірогідніше всього Поль Райан (Paul Ryan) буде призначений тимчасовим Президентом до нових виборів.

Ці події неминучі і головні зміни, які мають місце, не можна зупинити, оскільки вони вже вписані в майбутнє і будуть дуже скоро маніфестовані. Це буде поворотний пункт для усього Людства, оскільки вони прокладуть шлях для звільнення від контролю темних сил. Він надасть можливість Людству зробити великі кроки вперед, що ви побачите при введенні вигідних і бажаних змін, які затримувалися з давніх пір. Отже багато подій чекають можливості виявити істинне майбутнє Землі і її мешканців.

Це крайні часи Сонячного Циклу, який тривав понад 25000 років і фактично за цей час усі ви прожили багато життів на Землі. Ви проявилися в них, як більш величні духи, ніж, коли ви уперше почали цикл. Еволюція – ключ до дослідів, які ви маєте і де уроки часто повторюються, щоб гарантувати, що вони були добре вивчені. Як Група Духів ви досягли успіху там, де раніше цикли закінчувалися невдачею. Кожного разу ті духи, які не були готовими піднятися входили в інший цикл, щоб продовжувати свої досліди, поступово, розвиваючи і створюючи іншу можливість піднятися. Немає ніякого тиску на них і кожному духу дозволяється еволюціонувати в його власному часі. Проте, їх продовжуватимуть підтримувати духи, які опустилися вниз із вищих царств для цієї мети. Проте, деякі з них добровільно приходять із інших цивілізацій. Такі випадки являються звичайними між тих, хто вже піднявся.

Коли розкриється таємниця про ваше істинне Я, багато кому буде важко в це повірити і будуть як потрясіння, так і радість. Проте, будьте упевнені, що ті, кого уповноважили донести правду, не залишать вам ніякого сумніву в тому, що вони говорять правду. Зміни на Землі принесуть вас вигоду, яка гарантовано підніме якість вашого життя. Це буде ера, коли ви матимете усі істотні вигоди, які гарантуватимуть зручний рівень існування. Рівень, на якому вам не доведеться хвилюватися про ваше благополуччя, оскільки стандарти будуть набагато вищі, ніж раніше. Багато старих форм транспорту зникнуть, щоб дати дорогу тим, які надійні і не забруднюють повітря і землю. Ваші моря і водойми також будуть очищені в майбутньому з використанням передових технологій. Лікування кінець кінцем здійснюватиметься тільки за допомогою звуку і світла, отже в цьому відношенні буде абсолютна революція. Отже майбутнє оволодіє багато чим, що захопить та також здивує вас, і ви абсорбуєте вищі вібрації і будете мати досконале здоров'я.

Оскільки ви починаєте "мріяти" про майбутні вигоди, то ви притягуєте їх до себе. Чим більше духів будуть це робити, тим швидше ви зможете користуватися ними. Також варто нагадати, що кінець кінцем не буде необхідності витрачати кращу частину вашого життя на роботу і стане непотрібним багато з того, що ви все ще робите вручну і що здійснюватиметься роботами. Навіть зараз їх розвиток значно просунувся і вони вже здійснюють незначні завдання. Те, що було здебільшого науковою фантастикою в минулому столітті, швидко стає вашою реальністю і вона має здатність швидко змінити ваш спосіб життя. Також, те, що трималося в стороні від вас з давніх пір, буде вводитися у вашу реальність і буде прискорюватися, коли темні сили, які затримували це, будуть переміщені.

Якщо ви хочете еволюціонувати швидше, то відкрийте свій розум, коли вам представляються нові ідеї і факти. Один з них, який можливо стосується багатьох людей, сполучений з народженням нового члена сім'ї, коли відомо, що в тіло малюка входить дух, який до народження вибрав тих, хто має бути батьками. Зроблений вибір мав на увазі те, який вид життя він випробує, доки не став дорослою людиною і зможе вибрати свій власний шлях. Вибір робиться, щоб вивчити уроки, які вони бажають і іноді це продовжується і вони можуть інкарнуватися декілька разів з тими ж батьками. Проте, все це не тільки перевірка і важка праця, оскільки карма також включатиме ті хороші часи вашого життя, коли ви отримуєте перерви і досягаєте ваших бажань. Також майте на увазі, що ваш життєвий план враховує також і вибір батьків, щоб вони були задоволені надати вам те, що вам необхідно для успіху.

Деякі читачі, можливо, сумніваються в тому, що вони вибрали своїх батьків, оскільки вони мали важке дитинство. Будьте упевнені, що навіть в таких обставинах немає ніяких помилок, і з яких би причин ви не вибирали їх, це мало надати вам досліди, які вам були потрібні. Вони можуть також включати карму, де ви маєте деякі незавершені справи, які повинні бути очищені. Коли ви починаєте думати в термінах карми, то ви знайдете, то це допомагає знаходити причину ваших життєвих дослідів. Усі вони цінні і деякі з них найбільш важливі для вашої еволюції. Ви не можете уникати їх, за винятком передчасного закінчення вашого життя, але цей вид дії тільки створює для вас більше проблем. Сприйміть життя серйозно і робіть його завжди кращим і успішним, то ви зможете очистити його навічно. Деякі з вас можуть сумніватися в тому, що ви вибрали своїх батьків, оскільки ви мали важке дитинство, але знайте, що це працює в обох напрямках, оскільки батьки також можуть вивчати уроки.

В ці крайні час духи будуть дуже зайняті спробою підняти свої вібрації, щоб збільшити свої шанси піднятися із нижчих вібрацій. Багато хто матиме успіх і інтуїтивно знатиме, що вони на шляху до успіху. Будьте лагідні і люб’язні до інших духів, яким бракує любові до інших Людей і враховуйте відсутність у них розуміння. Усі духи змішуються на Землі і вчаться один від одного, тож візьміть до відома, що коли ви втрачаєте контроль, то знайдіть причину цього і це гарантує, що ви навряд чи повторите цю помилку.

Наближається момент, коли дуже скоро повинні статися головні події, оскільки люди, які знають мало або зовсім нічого не знають, продовжують хвилюватися. Дуже багато знаходяться в нервовому стані і це рецепт для того, щоб діяти більш рішуче. Потрібні наставники і достатня допомога, які б дозволили їм узнати, що майбутнє буде дивовижним і змінить їх сприйняття життя.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites