Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 28 жовтня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 28 жовтня 2016

Mike Quinsey

Зміни просуваються успішно і оскільки вони закріплюються, то влада темних сил зменшується настільки, що вони спантеличені і не в змозі управляти подіями як раніше. В усякому разі їм тільки дозволяється певна ступінь свободи, щоб продовжувати їх план світового контролю. Вони не досягнуть успіху, оскільки крайні часи вже визначені і перемога Світла неминуча і упевнена. Період, в якому ви знаходитеся зараз, повний потенційних змін, які ведуть до підйому Людства і їх місця в Новому Віці. Місце дії встановлене і це – тільки справа часу перед тим, як відповідальні за видачу новин відчують необхідність почати надавати вам правдиві повідомлення. Правда не може утримуватися довго і оскільки ті, хто заважає будуть переміщені, то дні правдивих повідомлень набувають помітної форми.

Можливо декотрі з вас, хто проживає своє життя, несучи Світло до Землі, ще не чули про Девіда Уілкока (David Wilcock). Він – Майстер, хто фактично веде робітників Світла у напрямку до завершення, таким чином, щоб з виникненням Нового Віку і кінцем старого віку, вони змогли впевнено вознестися. Його робота настільки важлива для Людства, що він повністю захищений, поки забезпечує вас значною мірою нерозкритою інформацією відносно більшої Правди. Його великі одкровення несуть правду життя за межами Землі і далі. Девід веде робітників Світла таким чином, щоб вони знали про багато життєвих форм в межах вашого Всесвіту. У свою чергу вони зможуть передати інформацію зверху донизу таким чином, що, коли сили Світла з'являться на Землі, ви вже матимете деяке знання про їх наміри.

Підйом ні в якому разі не унікальний, але багато хто з вас вже обізнаний про те, що для тих, хто збирається зробити так, – це дуже спеціальне вознесіння Людей в їх фізичних тілах. Вже енергії, що поступають, мають ефект і впливають на кожен дух в більшій або меншій мірі. Ті, хто вже обізнаний про те, що відбувається можуть легко взяти перешкоду, але для тих, кому важко це зрозуміти, це може спантеличити. Але не хвилюються, оскільки підйом – навмисно повільний процес і таким чином він буде вам під силу. Зараз ви повинні знати, що в деякий момент ті, хто не зможе піднятися в подальшому перемістяться на новий шлях, який задовольнить їх потреби.

Скоро настануть захоплюючі часи, які будуть для вас джерелом насолоди, якщо ви не визнаєте їх важкими для розуміння. Фактично все, що вам добре знайоме, зміниться і ви швидко зрозумієте суть майбутнього, яке відрізняється від того, що ви випробували раніше. Багато духів, хто пішов перед вами, допоможуть вам зайняти ваше місце між тими, хто передував вам. Вони – ваші брати і сестри і нетерпляче чекають вашого повернення, оскільки вас будуть прославляти і визнавати за велике служіння, яке ви виконали для іншої частини Людства. Майте на увазі, що, коли ви запропонували опуститися в нижчі вібрації, ви знали, що на вас в майбутньому чекає багато викликів, з якими ви стикалися б. Ви усі багато зробили і ваш досвід допоможе багатьом іншим, хто слідуватиме за вами.

Для усіх тих, хто обізнаний про свою долю і просувається у напрямку до завершення, знайте, що теперішні часи – ваш шлях із дуальності. Кожне зусилля, яке ви прикладаєте, буде заслуговувати на увагу і поміщати вас рішуче на шлях до повного галактичного росту. Ви вже починаєте розуміти, що вам доведеться значно більше зрозуміти, і що тільки нижчі вібрації утримували вас. Ви досягли дивовижного успіху, проте ваш рівень свідомості все ще зростає і ви прямуєте до повної свідомості. Більше ви не триматиметеся за брехливу і фальшиву реальність і прийдуть одкровення, які допоможуть вам швидко переміститися в реалістичнішу ситуацію.

Із-за своєї різноманітності – планета Земля одна з найпрекрасніших планет у Всесвіті. І для Людства це по справжньому був би Сад Едему, проте люди поводилися деспотично з її красою і свідомо її знищували. Вам тільки треба подивитися на красу квіток, які існують на Землі, щоб цінувати дива творення. Потім візьміть до уваги багато видів тварин, які блукають, щоб зрозуміти, що рука Бога знаходиться в усьому, що має життя. Людина також має дар творення, але значною мірою відчуває нестачу ідеалів і передбачення, яке вимагається, щоб створити тривалу красу. Це повністю зміниться в недалекому майбутньому, оскільки ви піднімаєтеся у вищі виміри.

В середині кожного духу є сприйняття краси, але багато хто дозволив собі понизити вібрації і зосередився на тому, що небажане. Ви бачитимете вищі проявлення, коли перше Місто Світла дуже скоро маніфестується в Седоні (Sedona), США. Воно знаходиться там поза межею видимості і ті, хто має вищі вібрації, просто чекають правильного часу, щоб повністю проявитися на Землі. Це золоте Місто Лікувальних Центрів буде відкрите для тих, кому потрібна допомога і зцілення. Деякі з вас вже обізнані про його існування і читали книги Джини Таунсенд (Genii Townsend) про них. Міста – тільки одне з дивовижних видовищ, які ви бачитимете, як тільки Новий Вік зможе повністю вступити в існування.

Вібрації на Землі зараз піднімаються і багато духів звернуло увагу на зміни в собі. Вони відчувають прекрасний спокій навіть, коли навколо них всі знаходяться в сум'ятті, і їх присутність сама собою приносить заспокійливу енергію для усіх навколо. Вам довго радили центруватися на собі і розміщувати навколо вашого фізичного тіла захисну енергію, як наприклад фіолетове полум’я. Коли це зробити, то ви будете люб'язно здивовані вашому успіху, і із-за вашого впливу ви допоможете іншим триматися спокійними. Важко змінити людські звички в житті, але зараз настає самий відповідний час з підняттям вищих вібрацій.

До тих пір, поки правда вашого існування не проявиться разом з новинами про зміни, що насуваються, вам доведеться залежати від вашого Інтернету, адже є люди, які повідомляють, хто є просто заручниками Ілюмінатів і розповсюджують брехливу інформацію. Проте, якщо ви отримуєте інформацію з новинами із вебсайтів, які ви ідентифікували як надійні, ви будете добре поінформовані. Ви не можете знати усе, отже зосереджуйтеся на останніх вістях від джерел, які дають справедливий і правдивий звіт про те, що відбувається. Є багато, багато Істот Світла, хто підтримує вашу сторону і це ваша гарантія безпечної поїздки до завершення.

Зберігайте спокій і дайте час маніфестуватися подіям, так само вам не треба хвилюватися, оскільки в результаті ви будете усі щасливими, і нарешті не будете стримувати радості від того, що звільнилися від обмежень, які утримували вас в стороні від прогресу. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites