Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 28 липня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 28 липня 2017

Mike Quinsey

Усе, що стосується вашої еволюції, проходить добре. Ваші наставники продовжують робити все, щоб тримати вас на вашому шляху до Вознесіння, який був погоджений перед вашою інкарнацією, але шанують ваш вільний вибір, щоб прийняти будь-який шлях, який ви вибрали. Ви, хто знаходиться на Землі в такий дивовижний час, можете почувати себе привілейованими, оскільки іншим духам хотілося б приєднатися до вас. Вони знають, що еволюція проходить набагато швидше в результаті подолання нижчих вібрацій. Проте, ви були вибрані із-за того, що ви запропонували необхідну допомогу, щоб звільнити їх від впливу нижчих енергій. Без такої допомоги вони, можливо, борсалися б і втратили б можливість піднятися у Світло.

Ви знаходитеся в часі, який так близько до Вознесіння і передбачені багато необхідних змін настануть незабаром, коли темні сили будуть переміщені. Вони вже побачили, що події повстали проти них і вони більше не мають влади, щоб диктувати, як вони будуть опрацьовані. Вони планували тотальний світовий контроль, який дозволив би їм серйозно скоротити світове населення. Ця мета більше не можлива і в цей час вони заарештовуються і ув'язнюються. Також є багато роботи, щоб очистити їх підземні бази, щоб вони більше не представляли загрози людському населенню.

Багато чого вже було підготовлено в передбаченні часу, коли усі питання можуть відкрито розвиватися без побоювання втручання. Цей час не так далеко і у кращому випадку – просто декілька років, але ймовірно, що буде менше. Вже відбуваються деякі другорядні зміни, а більші зміни заплановані заздалегідь. Як тільки загроза втручання від темних сил буде видалена, усе зможе відкрито розвиватися з неймовірною швидкістю. Ви чекали занадто довго, але час не був повністю втрачений, а використовувався для приготування. Потім темні сили будуть переміщені в місця, де вони не матимуть ніякого впливу або здатності змінити результат.

Коли ви озираєтеся навкруги, то здається, що є стільки, чому потрібна увага або відновлення, що здається є нездоланним завданням. Проте, з допомогою ваших Космічних Друзів ви будете люб'язно здивовані тому, як швидко все можна змінити. Вони мають набагато більше досвіду, ніж ви і використовують передові методи. Земля і моря можуть бути оновлені і очищені від усього, що не має ніякого використання, в дуже короткий час. З очевидних причин ваші методи примітивні порівняно з нашими, і вони не залишають ніяких залишків, які потрібно очищати згодом.

За відносно короткий час відбудуться усі головні зміни, надаючи вам можливість успішно жити у мирі і мати багато вільного часу, щоб зайнятися вашими власними пошуками. Ви зустрінете Істот з сусідніх планет, і вони запросять вас відвідати інші планети в космосі і Сонячній Системі. Ви не будете більше обмежені Землею і будете єдиними з іншими галактичними Істотами. Вони терпляче чекають, щоб ви стали дорослими і змогли подорожувати поза планетою. Отже ви бачите, що кінець кінцем ваші життя повністю зміняться на краще. З часом ваші теперішні досліди здаватимуться подібними до страшного сну.

Ваші мрії виконуватимуться, але тим часом ваші думки мають фокусуватися на тому, що вам треба зробити, щоб повністю підготувати себе до Вознесіння. Продовжуйте зосереджуватися на усьому позитивному і зберігайте контроль над вашими думками і енергією, і тільки віддавайте їх тоді, коли це потрібно. Вам, можливо, наприклад подобається допомагати тим, хто хворий або поранений, і ваші люблячі думки і побажання у зв'язку з цим досягнуть тих, кого це стосується. Навіть краще і ефективніше було б групове зцілення, оскільки воно несе більше енергії. Якщо ви відкритий до нових ідей, то вважайте, що медитація перед посилкою цього, привела б усе в гармонію і підготувала б вас до цього.

Навіть добра думка відправлена іншому духу несе лікувальну енергію і піднімає населення. Отже, коли ви свідомо бажаєте, щоб хто-небудь отримав ваше благословення, воно піде до них. Можливо передусім буде самозагоювання і, щоб підготувати себе до цього, медитуйте на позитивні почуття або кольори, якщо ви знаєте, як користуватися ними. Головна мета – переконатися, що ваша аура знаходиться близько до тіла і не відкрита, і наповнена чистими кольорами, які мають вібрацію, яка вам потрібна. Наприклад в штовханині і метушні повсякденного життя вам треба навчитися, як розслабитися, і для цієї мети рекомендується зелений колір.

Коли ви будете розвиватися після Вознесіння, то ви знайдете, що там є лікувальні камери, які повністю очищатимуть ваше тіло і підвищуватимуть ваші рівні енергії. Фактично з високими вібраціями ви фактично не будете схильні до хвороби і насолоджуватиметеся досконалим здоров'ям. Тим часом, проте, вам може знадобиться зцілення, оскільки на Землі вас безупинно оточують усі види енергії, але знайте, що подібне притягає подібне. Це стосується багатьох аспектів і ось чому ви притягуєте подібні духи до себе, і очевидно ви почуваєте себе зручніше і спокійніше з ними. Природно, це також працює навпаки, коли ви можете почувати себе незручно, якщо ви зустрічаєтеся з повністю протилежними енергіями до вашої власної.

Ваша Сонячна Система продовжує вводити вищі вібрації і їх ретельно контролюють Блакитні Авіани, які присутні тут, щоб гарантувати, що у ваш прогрес не втручаються і вони не заважають вам. У такому випадку люди почуватимуть себе схвильованими і їм буде некомфортно, тоді як при поступовому введенні вони зможуть відповідно пристосуватися. Блакитні Авіани знаходяться у вашій Сонячній Системі у великій кількості, що надає їм можливість зупиняти будь-яких зловмисників дослідити Землю. Вони також гарантують, що темні сили не уникнуть правосуддя за усі їх злочини проти Людства.

Ви маєте чудовий Інтернет, який має так багато посилань, за якими ви можете відстежити майже будь-яку тему, яка вас цікавить. Є також багато духів, які детально описують питання з приводу майбутніх подій, які впливатимуть на вас. Якщо ви читаєте це і не маєте доступу до Інтернету, то по більшості тем доступні книги, і звичайно лекції проводяться в найбільших місцях розташування. Отже, будемо надіятися, що ви знайдете деякі посилання, якими ви зможете скористатися у ваших інтересах.

Збережіть самовладання і не занепадайте духом, оскільки нам відомо, що за останній час ви мали багато розчарувань, але знайте, що за кулісами відбувається стільки всього позитивного. Ваша Преса тримає вас в певних межах, тому ви читаєте так мало про дивовижні і вражаючі пошуки в Антарктиді. Вони мають бути зверху списку новин, але будьте упевнені, що ви кінець кінцем узнаєте про ці знахідки.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites