Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 4 січня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 4 січня 2019

Mike Quinsey

Ми можемо побачити повний потенціал того, що має відбутися, але не точний час певних подій. Проте, ви кінець кінцем майже, ймовірно, скоро побачите ряд здійснених пророцтв, у тому числі зміни в політиці, які принесуть вам новий порядок і урізування влади Ілюмінатів, щодо диктату вашого майбутнього. Замість цього встановиться новий порядок, який збільшить швидкість вашого просування в Новий Вік і прискорить виплати, які прийдуть з цим. Коли люди зрозуміють, що все, що відбувається, їм вигідно, то це розпочне наближати країни до миру і вони почнуть співпрацю один з одним. Часи конфлікту закінчуються і вам допомагатимуть ті, хто буде займати посади і матиме владу, щоб вести людей у правильного напряму для досягнення їх цілей.

Незабаром, рано чи пізно, ви звернетеся до ваших грошових систем, оскільки вони довго були джерелом нерівності, і стримували тих, хто боровся з існуванням в такому перманентному стані. Багатство світу більше ніж достатньо, щоб гарантувати усім задовільний рівень життя, і тільки стримується тими, хто таке багатство направляє до своїх власних кишень. Темні сили – безсумнівно головні злочинці, хто вкрав фонди для їх просування і світового контролю. Потрібен час, щоб повернутися знову назад до балансу, але негативні сили більше не здатні тримати іншу частину світу в полоні із-за їх жадності і амбіцій на світову владу.

Те, що стосується головних рішень і вашого майбутнього, вже визначене, і ніщо не зможе змінити того, на що був виданий декрет. Ваше майбутнє надасть вам право твердо стати на шлях до світового миру, і це станеться, коли ви підніметеся в нові вібрації через "Подію". Це не може бути інакше, тож намагайтеся триматися осторонь подій, зв'язаних з темними силами, які навіть в свої передсмертні моменти будуть випробовувати кожного, щоб повернути назад. Зрозумійте, що ваша безпека і прогрес гарантовано забезпечуються підтримкою ваших вищих вібрацій, і ніщо не може заважати вашій долі для вознесіння. Прийде час, коли ви безсумнівно знатимете, що у вас все гаразд на цьому шляху, коли події у вашому житті починають ставати синхронними і це можна підсумувати, як "жити тут і зараз".

Приймайте все таким, яким воно приходить до вас, по можливості сприймаючи нове, як нормальні людські ситуації, які заплановані раніше і навіть відчуваючи втрату без контролю над своїм життям. Зрозумійте, що є багато духів і енергії, які супроводжують вас усіх через ваше життя, і намагаються допомогти і направити вас таким чином, щоб ви прогресували відповідно до вашого життєвого плану. З кожним втіленням ви фокусуєтеся на вашому тривалому розвитку і тому план гарантує, що ви отримуєте всі можливості, які вам потрібні. Можливо, іноді здається, що життя складається з серій незв'язаних подій, але якщо б ви змогли побачити, як ви прогресували через більш ранні життя, то ви б знайшли зв'язок.

Небагато залишилося випадковостей і завжди пам'ятайте, що ви вступили в життя з життєвим планом, який ви погодилися прийняти. Ви без сумніву зрозумієте, що краще, якщо ви не підозрюєте про наступні виклики, які чекають вас, адже в деяких життях ви знали про вашу долю на дуже ранній стадії і вже знали, що ви бажаєте зробити у вашому житті і чому його повністю присвятити. У будь-якому випадку вас ведуть уздовж шляху, який дає вам можливості, щоб ви виконали свій погоджений життєвий план, але ви все ще маєте дарунок у вигляді вільного вибору. Проте, ви майже напевно йтимете цим шляхом, оскільки ви знатимете інтуїтивно, що це правильний шлях.

Ваша Земля продовжує свій шлях в область космосу, де вібрації стають швидшими. В цьому ваша перевага і це частина давно розробленого плану вашого швидкого просування у вищі вібрації. Зміни будуть помітні на індивідуальному рівні і чим більше ви будете прогресувати, тим легше вам буде проігнорувати те, що триває навколо вас. Це частково приходить від розуміння часу, в якому ви знаходитеся і шлях гарантує задовільний прогрес. Завжди залишайтеся сконцентрованими і сфокусованими на вашій меті. Давно настав час, коли ви повинні приділяти більше уваги вашим власним потребам, і розуміти, що кожен дух має рівну можливість піднятися. Багато хто буде не в змозі зробити так, оскільки погано підготував себе до того, що приходить.

Навіть на самому нижчому рівні досвіду вам все ще допомагають, і часто надається більше допомоги і керівництва, щоби допомогти вам стати на шлях, який приведе до вашої просвіти. Це – не питання інтелекту, а внутрішня відповідь на розуміння того, що вам треба рішуче стати на свій духовний шлях, якщо ви хочете підняти свої вібрації. Деякі можуть запитати, як вони можуть знати, що вони прогресують, і відповідь надходить через більший душевний спокій і чітке почуття мети вашого життя. Так, багато духів відчувають втрату і відсутність керівництва і ставлять питання, в чому полягає мета їх життя, і знайте, що передусім – це очистити кармічну відповідальність. На це дається вам більше часу для підняття активності, яка принесе більше Світла і розуміння у ваше життя.

Духи зближаються через їх любов один для одного і цей зв’язок залишиться і ймовірно продовжиться, щоб провести багато життів разом. Часто вони грають інші ролі в порівнянні з тими, які вони раніше випробовували, але які завжди сприятимуть їх духовному прогресу уздовж їх обраних шляхів. Дуже вірогідно, що ваша група духів пережили ряд втілень, які дали вам саме той досвід. Отже, коли члени вашої духовної сім’ї рухаються далі і святкують свої досягнення, то знайте, що ви зустрінетеся знову. Смерть людського тіла – це не смерть духу, тому що дух безсмертний із-за Бога всередині кожного. Стільки печалей і горя були б непотрібні, якби ви розуміли і приймали правду. Ті, хто вже помер, чекають, щоб вітати вас з радістю і любов’ю і святкувати ваше повернення додому.

Дорогі, настають часи, коли правда вийде назовні, а брехня і неправильно представлені факти або вчення будуть відметені. Тож багато духів досягло рівня розуміння значення того, що вони готові вивчати більшу правду і вони мають бути і стануть освіченішими, ніж у будь-який попередній період. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites