Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 11 січня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 11 січня 2019

Mike Quinsey

Інформація, що надходить з багатьох достовірних джерел, не зумисно дає багато подробиць про майбутню "Подію". Я вважаю, що правильно сказати, що ніхто не знає точно, коли вона відбудеться, за винятком того, що вона настане дуже скоро і нарешті багато інформації оприлюднюється, щоб підготувати нас до цього. Складається думка, що Подія матиме місце приблизно у 2028, тож щонайменше ви матимете деяку ідею відносно того, коли це станеться. Проте, з плином часу майже вірогідно, що можливі більш точні вказівки і ми повинні чекати, що матимемо куди кращу ідею щодо вибору часу Події. Ми знаходимося близько до того часу і повинні зробити величезні успіхи, тому що, оскільки вібрації продовжують підніматися вгору, то ми насолоджуватимемося періодом росту без втручання темних сил. Є значні просування в життєвих стандартах, які будуть реалізовані, але тільки тоді, коли настане "правильний час", щоб досягти успіху. Життя зміниться на краще і ніколи не повернеться до того, яким воно було раніше. Світло виграло битву для ваших духів і продовжуватиме підняття без страху переривання.

Для тих з вас, хто ще не прочитав повністю детальну версію того, що очікується, я приведу цитати як зазначено нижче, які деталізують сутність повідомлення.


САНАНДА: Наближається Велика Подія

Просто кажучи, Подія є єдиним, космічним, повністю видимим, «вибухом» планетарного масштабу Божественного Світла і Любові на Землі. Ці потужні хвилі Божественного Світла і Любові прийдуть прямо від Джерела Бога через канал Великого Центрального Сонця. Вони пройдуть через вашу галактику і сонячні системи, щоб прибути і вмістити в собі усю Землю в ОДИН єдиний момент і досягнуть усього живого на планеті в той же час. Гайя і усі її мешканці зможуть побачити і відчути Подію, і жодна особа не залишиться після цього такою, що не зазнала впливу.

Ймовірно, впродовж Події трапиться те, що втілені духи відчуватимуть, що потужна безперечна хвиля наступних почуттів все змішає разом – Безумовну Любов, Божественне Блаженство, Повне Прийняття того, ким ви є, Божественну Милість, Благословення і сильні почуття остаточного повернення додому. Впродовж цієї потужної хвилі енергії, деякі з вас зможуть свідчити появу Вознесеного Майстра, Лідерів і Засновників релігій/вірувань, в яку ви вірите або маєте близькі духовні відношення. Наприклад, якщо ви – християнин, то ви можете побачити образ Ісуса і зможете поговорити з ним особисто. Якщо ви – буддист, то ви можете побачите образ Сідхартха Гаутами Будди, і зможете провести приватну бесіду з ним. Ви миттєво зможете розпізнати, ким вони є по дуже потужному Світлу і люблячим вібраціям, які вони випромінюють, і вашим власним вічним з'єднанням з духами цих високорозвинених Істот Світла.

Навіть після прочитання того, що наведене вище, воно стане стимулюючим для більшості з вас, щоб уявити те, на що буде схожа Подія, тому що ви ще не маєте попереднього життєвого досвіду як відправної точки, щоб порівняти її з чимось із свого життя. Проте деякі з вас, читаючи це, випробують щось подібне до Події впродовж вашого духовного пробудження/медитації, але в набагато меншому масштабі. Якщо ви належите до цієї останньої групи, то майте на увазі, що те, що ви відчували раніше в минулому, ви відчуватимете усі почуття знову, але посилені більш ніж тисячу разів впродовж майбутньої Події.

Те, що станеться після Події і де, складно пояснити. Кожен з вас сприйме і обробить Подію по-іншому, залежно від виду групи духів, до якої ви належите серед чотирьох різних груп духів.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Дорогі, темна ніч пройшла і Світло – зараз домінуюча сила на Землі. Отож пробуйте звільнити себе від будь-якого прикріплення до залишків цієї негативності, яка все ще рясніє на Землі. Будьте упевнені, що настає кінець її останніх днів і вона повільно втрачає свою владу, щоб перервати прогрес тих, хто ступає шляхом Світла. Ви чекали так довго часу, який маніфестується зараз, і скоро ви повинні побачити знаки, які вкажуть на великі зміни, що настають і це буде вигідно тим, хто на шляху Світла. Вам надається більше допомоги ніж будь-коли раніше і вам тільки доведеться попросити допомоги у своїх наставників і вона буде надана. Дійсно деякі з вас стануть обізнаними про контакт, який відбувається з вами у сні і пригадається при пробудженні. Такі контакти стануть більш поширеними і ви, ймовірно, "відчуватимете" присутність ваших наставників у стані пробудження.

Час, в якому ви знаходитеся зараз, зовсім інший ніж до 2012, оскільки зросло ваше розуміння із-за потужного Світла, яке зараз проникає на Землю. Це допоможе повністю пробудитися тим, хто готовий переміститися у Світло, і з розширенням свідомості, вони швидко перемістяться на шлях Світла. Не може бути будь-якого іншого результату, оскільки Творець видав декрет, що Вознесіння відбудеться і ніякий смертний або навіть пробуджений дух не може змінити вашу декретовану долю, навіть якщо б вони цього бажали. Оскільки ви стаєте просвіченішими, то просто ваша присутність і вібрації допоможуть підніматися людям навколо вас. Допоможіть їм будь-яким способом, якщо вони висловлюють бажання отримати більш конкретну інформацію, але спробуйте не виходити за межі того, що вони бажають знати. Коли вони будуть готові, то ви можете бути упевнені, що вони шукатимуть відповіді у вас або кого-небудь ще, хто здатний надати цю інформацію.

Завіса піднялася і правда з усіх питань поряд, і оскільки ви шукаєте, то вас будуть вести до тих джерел або людей, які можуть вам допомогти. На Землі є багато передових духів, які чекали цього часу, деякі – молодше покоління, яке прийшло з передовим знанням і інформацією, щоб поділитися з вами і допомогти надати відповіді там, де потрібний їх досвід і вам тільки доведеться попросити про це.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge