Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 3 січня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 3 січня, 2014

Ми приєднуємося до вас в захоплюючий час, оскільки ви входите у вібрації нового року. По всьому світу є передчуття майбутнього часу, який принесе дивовижні зміни. Вони стануть тими, які дадуть ясний сигнал, що нова ера зрушилася з місця. На вигляд все ще здається присутність хаосу, щоб виявити давно очікувані зміни. Зараз, це час можливостей, які представляють себе, щоб виявити новий шлях введення людей разом до гармонії, яка може бути відновлена. Любов стане бачиться як енергія, яка видалить усі сліди старого, що ви підтримували впродовж тисячоліть.

Має місце очищення вашого світу і старі енергії повільно розсіюються, оскільки вони більше не обслуговують ніякої мети. Вони скоро будуть не в змозі заважати змінам, які відбуваються, і ви поза сумнівом побачите, що нова ера - тут. Дійсно тривалий час вам обіцяли головні зміни і зроблена робота зараз збирається принести плоди. Цей рік відмітить поворотний пункт у багатьох життях і не буде ніякого сумніву у ваших умах, що дні кабали полічені. Вони знають це і готові визнати поразку, але є завжди певні індивідууми, які не знають ніякого іншого шляху, ніж боротися до самого кінця.

Буде багато одкровень, які допоможуть прояснити деякі з питань, які ви маєте, і вкажуть новий шлях до Світла, яке відкривається. Будьте упевнені, що усі необхідні зміни знаходяться під контролем і гарантують ваше майбутнє. Розгалуження шляхів ніколи не очевидне і для багатьох духів це - час вирішальної дії їх майбутнього. Ми надсилаємо свою любов всім тим, хто не готовий рухатися до Світла. Кожен проходить свій шлях, який вони встановили для себе і йдуть з нашими благословеннями, оскільки вони випробовують точно те, що потрібно для їх прогресу.

Це не дивно, що ваша історія повна зіткнень між людьми різної віри, оскільки іноді вони стикаються тому, що вони не знайшли суспільну землю між ними. Проте, час на їх стороні і вони можуть користуватись, щоб завершити свій шлях, який їм подобається. За межами вашого виміру часу не існує, яким ви знаєте його, Усе знаходиться в Зараз. Це означає, що ви можете піти назад в «часі» і навіть в майбутнє, попри те, що це – проекція усіх можливостей. Ви розумітимете, що як тільки ви залишаєте «часовий» вимір, то більше не буде способу, яким ви звітували про ваші дії або досліди. Ви будете вільні від обмежень, які забезпечать ваше розуміння, що ви не повинні заважати подорожі інших духів, але можете допомогти, якщо вас попросили.

Дорогі, ваша подоріж через Дуальність, як ви знаєте, майже завершується і стане легше визначати відстань між собою і старими вібраціями. Ви будете здивовані, як швидко ви зможете залишити без уваги ваші старі спогади про ваші життя в Дуальності. Радість і щастя, яке ви відчуватимете у вищих вібраціях, буде значно більше веселити і викликати задоволення, ніж будь-який більш ранній досвід. Багато кого з вас все ще обтяжує старий досвід і треба буде підняти себе вгору над ним, щоб гарантувати гладкий і тривалий прогрес.

Ви знаходитеся в захоплюючі часи і провели багато життів для підготовки такого випадку, як зараз. Ви знали, що ви будете готові здійснити великий стрибок вперед і зараз попереду вас велике майбутнє. Багато хто кінець кінцем повернеться до їх домашньої планети, щоб завершити свій час в нижчих вимірах. Досвід, який вони придбали, потім буде розділений з іншими, щоб принести вигоду цілому. Деякі стали такими ізольованими, перебуваючи так довго на Землі, що вони майже забули, що життя рясніє скрізь у Всесвіті. Треба стільки побачити і стільки зробити, що ви ніколи не стомитеся від нових дослідів.

Ваші очі відкриються до розуміння того, що ви - великі Істоти і призначені, щоб отримати назад усі ваші чакри і приховані здібності. Тільки потім ви розумітимете потенціал повністю розвиненої Істоти, рухаючись у вищі виміри. Нині ви готові для великого стрибка вперед. Це поверне вас до стану, в якому ви були раніше до вашої подорожі через нижчі виміри.

Це період випробування для вас, але з вашим досвідом ви будете здатні рухатися через нього з легкістю. Йдіть за своєю інтуїцією, якщо ви відчуваєте будь-який сумнів і ви поза сумнівом не заблукаєте. Пам'ятайте, що багато духів випробовують вашу подоріж з вами і в той же час допомагаючи вам, де вони можуть. Пам'ятайте також, що ваші Наставники не втручаються у ваше життя, якщо тільки ви не попросите. Проте, вони користуються їх впливом, щоб вказати вам правильний напрямок у всі часи.

Я – СаЛуСа і прошу вас бути готовими прийняти зміни і надати допомогу тим, хто, можливо, не так добре інформований. Ми з вами і надаємо нашу любов і благословення для успішної подорожі.

Дякую СаЛуСа

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites