Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 27 грудня, 2013

Mike Quinsey - СаЛуСа, 27 грудня, 2013

Ось ви у кінці ще одного року, який був важливий у багатьох відношеннях. Час продовжував прискорюватись і стало очевидним, що відбувається між старим і новим. Темні сили не просуваються, як вони бажали б, після відчуття, що вони були на грані узяття контролю над світом. Вони підраховували це без збільшення кількості Світла, яке опустилось на Землю. Стілечки, що майже непоміченим воно стало найбільш потужною силою назавжди. Його прогрес більше не можна затримати і воно призначається бути засобом видалення темних сил.

Цей цикл завершив свій хід і Світло - зараз домінуюча сила на Землі. Очевидне сум'яття являється ознакою того, що Світло обмежує здатність темних сил продовжувати їх марш вперед до світового контролю. Це завжди планувалося таким чином, що байдуже, наскільки вони розширили свою владу над людьми, вони ніколи не досягали б повного контролю. Цикл управляв своїм ходом і новий цикл приведе до повного миру і щастя усіх духів. Більше нема місця для темних сил, щоб отримати владу над Людством.

Оскільки ви тримаєтеся стійко і не уражені зовнішніми подіями, тож ви дозволяєте Світлу ще сильніше зростати. Живіть у Світлі і ви зможете прожити своє життя, яке допоможе піднятись вгору іншим разом з вами. Майбутній новий рік оповістить багато змін, які пошлють сильний сигнал, що Світло уводить в дію Новий Вік. 2014 буде перехрестям, яке дозволить зробити швидкий прогрес і сигналізує істинний початок Віку Світла. Кожен з вас був вибраний, щоб бути тут для такого випадку і для багатьох з вас життя несподівано запропонує вам зміни, які ви шукаєте. Як Робітник Світла кожен з вас має що запропонувати для використання в потрібний час. Тож не хвилюйтеся і відчувайте, що ваш вклад мало порівнювати з іншими, оскільки усі важливі для цілого.

Ви усі проходите довгий шлях з вашими дослідами, які більш значущі, ніж були тоді, коли ви уперше розпочали свою подоріж. Ніякий досвід непотрібно оцінювати і немає ніякої необхідності робити порівняння з іншими, оскільки ви усі маєте унікальний індивідуальний життєвий план. Ніхто - не більший або менший, ніж інший дух. Ви - частина великої сім'ї, яка поважає Бога Батька/Матір звідки ви прийшли. Коли ви приходите разом, як Один, там нема жодного духу, який вважається кращим, ніж інший, оскільки усі крокують тим же шляхом і знаходяться просто на різних його стадіях .

Коли ви зможете бачити себе в інших, ви знатимете, що ви нез'ясовно пов'язані і фактично - Один. Проте, оскільки ви прогресуєте до цього розуміння, ви все ще залишатиметеся індивідуальним Світлом між усіма іншими. Коли ви називаєтеся як «Боги», то це стан Єдності, яку ви випробовуєте, коли ви повертаєтеся до Божества. Для бажання кращого вираження, це - ваш Дім звідки ви прийшли, і коли Бог бажає випробувати дещо більше, усі духи будуть послані знову з цієї ж причини.

В цей час вам важко уявити або згадати ваші вищі стани існування, але скоро ви будете на шляху до повного розпізнавання. Це станеться поступово і спочатку ви придбаєте повну свідомість. Неминуче ви прожили багато життів в нижчих вібраціях з обмеженою свідомістю. Ваш виклик мав знайти ваш шлях назад до Бога через ваш власний досвід, тому кожен дух подорожує зі своєю власною швидкістю і різними шляхами. Пам'ятайте також, що для специфічних інкарнацій ви з'єднуєтеся з певними енергіями, які збільшують ваші можливості мати успіх.

Оскільки ви стаєте більше єдині зі Світлом, тож ви станете більше розуміти правду вашого реального себе. Ви - не тільки ваше тіло, яке тільки обслуговує ваші потреби, поки ви на Землі. Так, ви також маєте ефірне тіло, яке вдосконалене, щоб дозволити існування у вищих вібраціях, поки ви рухаєтеся далі. Кінець кінцем ви станете істинною Істотою Світла, але ви все ще зможете створювати «тіло» для себе, коли з'явиться потреба. Варто відмітити, що, коли ви робите так, щоб дозволити рух через нижчі виміри, то будуть обмежені інші шляхи.

Дорогі, відкиньте будь-які почуття втоми або сумніву, оскільки вібрації зростають і ви омолоджуєтеся. Підніміться за межі сумніву або недовіри, дивиться прямо вперед і йдіть у Світлі. Забудьте свої хвилювання і будьте упевнені, що усе знаходиться в досконалому порядку. Можливо, це важко зробити, але ви повинні запустити розвантаження вашого «багажу», оскільки ви не зможете узяти його з собою у вищі царства. Думайте широко і позитивно, оскільки ви виконали важку роботу, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції. Також майте на увазі, що ви маєте багато духів з вами у вашій подорожі, які роблять усе, що вони можуть, щоб вести вас по безпечному і корисному шляху.

Я – СаЛуСа і прийшов знову заспокоїти вас, що усе добре і ми з вами. Наша Любов і Благословення йдуть з вами.

Дякую СаЛуСа

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge