Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 10 січня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 10 січня, 2014

Справи на Землі продовжують створювати невпевненість і на вигляд досягнуті маленькі ознаки світового миру. Все ж за кулісами багато груп робітників світла грають свою роль, щоб принести стабільність і мир. Це увійде до відносно короткого часу і цей рік - єдиний, який буде найактивнішим в цьому відношенні. Робітники світла по всьому світу здобувають впевненість в результаті і бачать плоди їх роботи. Будьте упевнені, що Світло увесь час зростає і повільно піднімає духів у вищий вимір. Це призводить до ясного розділення між тими із старих вібрацій, хто не в змозі піднятися, і тими, хто може. Проте, це не означає, що ви можете припинити допомагати їм, оскільки багатьом духам все ще треба допомога і керівництво, щоб піднятися вгору.

Земля знаходиться в сум'ятті і на перший погляд Світло ослабляється, але не в цьому випадку і воно швидко зростає і ніщо зараз не може зупинити його просування. Робітникам світла треба бути зосередженими і сфокусованими на Собі і не переходити на бік негативної діяльності, яка має місце. Ви можете бути спостерігачем не відвертаючись від ваших завдань і чим більше будете фокусуватися на них, тим успішнішим ви будете. Природно ви будете спрямовані до ситуацій, де потрібний ваш досвід і не буде ніяких сумнівів відносно того, що вас чекає. Ви запропонували бути тут, тому що ваш досвід цінний і потрібний в такі часи. Будьте упевнені, що ваші Наставники завжди готові допомогти і будьте впевнені, що ваша допомога відповідає вашим здібностям.

Цей період являється найбільшим випробуванням, тому що усе ж таки стільки триває, але ті з вас, хто призваний допомогти знаходяться тут для цієї мети. Дійсно, це - те, для чого ви були «навчені» рядом життів і зараз - ваша можливість повністю обслуговувати Світло. Тим часом будьте завжди зосереджені і знайте, що вас можуть оточити негативні енергії, досі байдужі вам. Ви повинні допомогти піднятися іншим і спробувати допомогти тим, хто бореться, щоб знайти свій шлях. Це не завжди легко і краще надавати допомогу, коли просять, але не нав'язуйте себе іншим духам, якщо допомогу не просили.

Дуже важливо дозволити іншому духу йти шляхом, який він запланував для себе. Незапитане вторгнення, можливо, не таке корисне, як ви відчуваєте і іноді може збити їх з обраного шляху. Ви переконаєтесь, що люди, які привертають увагу інших духів, краще усього здатні їм допомогти, і це - факт, що є тяжіння до людей з подібною вібрацією. Додатково ви природно маєте своїх Наставників, які знаходяться завжди на вашій стороні і які охоче допоможуть, коли просять. Навіть з найкращими намірами, краще дозволити іншому духу вільно зробити свій власний вибір, відносно того, коли треба попросити допомогу.

Цей рік буде найважливішим і принесе головні зміни у ваші життя, оскільки зараз стільки всього відбувається. Вже деякі з вас встановили зв’язки з тими, хто займається життєво важливою роботою, яка приведе їх до публічності. Ви відмітите, що Президент Обама зараз діє більш відкрито і може зараз здійснювати більше роботи Світла, яка обмежує можливості темних сил втручатися, як раніше. Їх силу зменшило усунення їх доступу до достатніх фондів, щоб продовжувати їх марш у напрямку до планетарного контролю. Без засобів вони не зможуть продовжувати свої плани і не в змозі досягти своїх цілей.

Природно, фаворити темних сил все ще пробують виконувати свої цілі, але з розривом їх цілісності, вони не можуть досягти їх. З їх звичайним упертим підходом, кабала не визнає, що усі їх наміри биті. Проте, ситуація така, що вони скоро будуть не в змозі створити будь-яку реальну загрозу Світлу і багато змін на краще можуть досягти успіху. Пройшла довга дорога з багатьма перешкодами і затримками, але завжди було відомо, що у кінці циклу Світло переможе. Ви інтуїтивно знатимете, чи ви інкарнувалися цього разу, щоб бути одним з предтеч, які мають принести зміни. Ви ймовірно вже сильно залучені в роботу Світла і прагнете допомогти піднятися іншим духам.

Із зростанням вібрацій ви поступово переконаєтесь в тому, що на Землі встановлюється мир. Тим часом багато індивідуумів переконаються, що їх вид змінюється і вони шукатимуть мирного життя. Воно швидко розгорнеться, оскільки придбає силу, але не чекайте, що це буде занадто скоро. Як тільки люди зрозуміють, що вони можуть змінити свій підхід до життя і допомогти здійснити мирне співіснування, вони не вагаючись перемістяться у вищі вібрації.

Ми знаємо, скільки труднощів і затримок впливають на вас, але цей час добігає до кінця. Як ви сказали б, фінішний стовп уже у полі зору і вам не має чого хвилюватися, оскільки Світлу не можна завдати поразки. Займіться вашою роботою з повним довір’ям знанням, що ваше майбутнє забезпечене і ми завжди з вами.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge