Home > > Майк Куінсі – 24 квітня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 24 квітня 2020

Mike Quinsey

У вас є вільний час і з’явилася унікальна можливість розглянути ступінь вашої еволюції і чи твердо ви стоїте на шляху до Вознесіння. Дуже важливо у цей момент вчасно, в реальних умовах, яких ви не мали дуже довго, щоб рішуче зосередитися на вашій еволюції і скористатися прекрасним випадком, який перед вами, щоб вознестися. Якщо це ваша мета і ви доклали кожне зусилля, щоб адекватно підготувати себе, то безсумнівно ви знаєте про необхідність просуватися вперед і ніколи не втрачати це з поля зору. Коли навколо вас відбувається стільки подій, то дуже легко розгубитися, тож необхідно сконцентруватися на тому, що для вас дуже важливе.

Чим ближче ви підходите до Вознесіння, тим легше вам звільнитися від безупинних викликів, з якими вам доведеться зіткнутися. Навіть в цей конкретний момент ви звернете увагу на витончені зміни, оскільки ви починаєте переоцінювати свій прогрес. Головна мета – помістити ваше его в позицію, з якої воно не може диктувати, як вам відповідати на будь-які майбутні виклики, оскільки зараз ви повинні контролювати свої емоції. Більше не реагуйте автоматично на ситуації, інакше ви можете втратити самовладання. Ви – майстер, фокусуючи свої почуття і підтримуючи мирні і люблячі відносини незважаючи на те, що відбувається навколо вас, ви виявляєте свою здатність залишатися спокійним. Таким чином ви безупинно піднімаєте свої вібрації і підтримуєте свій шлях до завершення.

Ми знаємо, що завдання дуже важкі, але звичайно їх намір охопити всі аспекти вашої еволюції, які життєво важливо для вас, оскільки ви піднімаєтеся все вище і вище по еволюційному шляху. Проте, ви ніколи не одинокі і ваші наставники знаходяться завжди поряд, щоб дати корисну пораду і також влаштувати справи так, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся обраного вами шляху і намагаються зробити все, щоб утримати вас від відхилення. Ви можете бути упевненими, що, якщо ви відчуваєте, що ви готові продовжувати свою еволюцію, то вони вкажуть вам правильний напрям. Ви можете бути упевнені, що, якщо ви відхилитеся від свого шляху, то отримаєте допомогу, щоб повернутися назад на свій шлях.

Ви будете учасниками великого святкування після того, як остаточно відбудеться Подія, тому що кожен з вас виконав величезне завдання, щоб знайти свій шлях назад до Світла, будучи кинутим в темряву і самотність нижчих вібрацій. Як завжди ви мали своїх наставників, але мало хто з духів знав про їх присутність. Проте, було відомо, що багато хто з вас підніме свої рівні свідомості і з часом все більше буде набувати досвіду. Меншість допомогла багатьом духам знайти свій шлях і часто це починалося через наслідування вчень своїх релігій. З часом через багато інкарнацій в різні релігійні групи, дух зміг розрізнити правду і кінець кінцем визнати існування Бога усередині кожного духу.

Треба підкреслити, що ви існуєте на Землі як маленький аспект вашого Божественного Я, і зрозуміло, що вам важко прийняти те, які дійсно ви великі. Проте, з часом, оскільки ви еволюціонуєте ще вище, ви зрозумієте, що ваше Божественне Я існує на іншій стороні вуалі. Існує багато майбутніх несподіванок для вас, оскільки ви піднімаєтеся все вище і вище, досягаючи рівнів, які знаходяться за межами того, чого можуть досягти негативні сили. Ви залишите їх позаду випробовувати їх власну долю, як результат проведення життя обману і наміру привести інших до свого рівня. В результаті такі духи отримають іншу можливість, але спершу їм доведеться відшкодувати збитки від усіх негативних дій, в які вони були залучені.

Ні на якій стадії духів не карають за їх неправильні діяння, але їм доведеться відшкодувати збитки, через які вони отримують хороші життєві уроки. Усе функціонує справедливо і кожному духу надаються можливості знову досягти своєї мети, коли він визначився, і йому завжди допоможуть прокласти шлях. Ті духи, хто опустився вниз у самий нижчий з низьких рівнів – не безнадійний і від їх все-таки ніколи не відмовляються. Багато духів, які втілені зараз, це духи, які досягли успіхів, щоб отримати можливість вознестися, і їм допоможуть просунутися в спосіб, який не впливає на їх вільний вибір.

Як ви можете уявити, зараз багато чого відбувається, щоб викорінити темні сили, поки вони значною мірою ізольовані із-за коронавірусу, і це відбуватиметься з усе більшою швидкістю, щоб утримати їх від втечі. Вам може здаватися, що Світло являється неактивним, але це не так. В цей час, коли стільки опинилося у безвиході, Сили Світла взяли ініціативу і зайняті ізоляцією темних сил. Ті, хто подорожував у майбутнє, побачили можливість Світла отримати вигоду від поточних справ, і тому бути повністю готовими діяти негайно до фактичного кінця усього Людства.

В тій ситуації, яка могла б легко викликати набагато більше шкоди, темні сили спробували взяти реванш, так би мовити, і це було для них несподіванкою і жахом. Дорогі, остаточна гра розпочалася серйозно і в ній буде тільки один переможець, а як це ще могло б бути з підтримкою Сил Світла. Нічого не викарбовано окрім Вознесіння, як Космічна подія без втручання темних сил. Вони збентежені і відчувають відсутність координації, яка може зупинити результат на користь Світла. Вони не визнають, що їх справа програна і у відчаї атакують усе, що знаходиться на їх шляху.

Використайте час, який ви маєте, щоб обдумати вашу позицію, куди ви підете потім, оскільки прийняті зараз рішення визначать, чи все у вас буде гаразд в майбутньому. Кожного разу, коли ви стикаєтеся з викликом, у темних сил є завжди можливість скористатися цим, щоб відвернути вас від вашої мети, тож будьте пильними і знайте про те, що відбувається навколо вас.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |