Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, 22 лютого, 2013

SaLuSa, 22 лютого, 2013

Натиск, який ви здійснюєте на вашу владу, не залишає ніякого сумніву, що ви не збираєтеся байдикувати і дозволяти йти старим шляхом. Ви закликаєте до змін, які спонукають вас отримати вигоду від введення Нового Віку, який стримувався. Наприклад, зрозуміло, що вам доведеться рухатись у напрямку до введення вільної енергії, оскільки ціни на електрику і газ доведуть весь світ впритул до того, де люди не зможуть дозволити їх собі. Цікаво, скільки станеться демонстрацій перед тим, як тема буде серйозно розглянута. Люди були дуже терплячі, але приходить момент, коли вони не можуть платити більше. Це небезпечний час для влади, яким вона не повинна нехтувати. Бунти не приємні і ми не відстоюємо ніякої форми насильства, але ми розуміємо, що в таких діях ви бачите єдиний шлях привернути увагу до ваших вимог. Це означає, що нам, можливо, доведеться втрутитися від вашого імені, якщо проблема вийде з під контролю.

На щастя, після недавніх вливань енергії, які підняли людей вгору, з’явився заспокійливий ефект, створений тими, хто прийняв їх до свого існування, і можуть проектувати на ситуації Любов і Світло. Це зберігає баланс в суспільстві і навіть допомагає прокинутись більшій кількості індивідуумів до потреби в мирній діяльності. Набагато більше буде придбано виходом назовні кращого у людей, замість породження протиставлення з владою. Любов - найбільш потужна сила у Всесвіті і ми заохочуємо, щоб ви користувалися нею, і вашим прикладом переконували людей до вашого способу мислення. Ви помітите, що чим більше людей прокинулось, випробуючи зміну в їх рівні свідомості, тим легше становиться об’єднати їх разом, щоб працювати для спільної мети. Тобто, куди направлена ваша сила, там і будуть позитивні результати.

Як ви бачите, все ще важко добитися успіхів, коли темні сили все ще тримаються при владі. Тобто, є межа відносно того, як далеко вони можуть піти, оскільки вони більше не мають обширного заднього тилу, від якого залежав би їх успіх. Їх усувають по черзі і це ослабляє їх здатність довести до кінця їх плани. У них відсутня координація і керівництво, яке колись завжди підтримувало їх. Наша надія в тому, що вони припинять свою діяльність і побачать Світло, і оберуть інший шлях, який виведе їх із темряви. З нашого ракурсу ніколи не пізно для духа змінити трек, і їх вітали б з поверненням, оскільки це не наш обов'язок, щоб бути суддею їх минулих життів. З цієї причини, ми заздалегідь просимо вас утримуватися від осудження будь-якого іншого духу, хто залишається в темряві, і правильніше бути одним з тих, хто намагається підняти їх вгору надаючи свою любов. Темрява – це відсутність Світла, і ви – Робітники Світла можете змінити цю ситуацію без обману себе або іншого духу.

У вас ще безліч роботи для створення Нового Віку, але стане легше, оскільки ви маєте величезну підтримку від нас і інших джерел. Ніколи не було часу, щоб ми не були з вами, і ми робимо все, щоб надихнути вас і заохотити завжди шукати найбільш досконалий результат в усіх ситуаціях. Ви тримаєте прапор для всіх тих, хто пробуджується, і вони знайдуть вас, коли виникне потреба. Ми знаємо, що ваше серце в потрібному місці і там, де ви працюєте, таким чином, щоб ваші рішення слугували в кращих інтересах кожного. Ми захоплюємося вами усіма, і задоволені, що скоро ви побачите результати ваших зусиль. Не зневіряйтеся, оскільки ви дійсно зробили великий внесок і просунулися набагато далі, ніж ви усвідомлюєте. Більш важливо фокусуватись на результаті змін, ніж концентруватися безпосередньо на власній нестійкості. Подивіться, усі падіння доречні, які очікувалися і обіцялися, тому що ви так близькі до завершальних днів старої парадигми. Вона має мало або немає енергії, щоб залишитися в справжніх високих рівнях енергії, і повинна ослабнути і повернутися до нижчих рівнів вібрації.

Як тільки рівні свідомості досягнуть певного ступеня, ви буквально змусите з’явитись очікуваним змінам. Негативність, яка підтримує їх, знайде, що їх влада розсіюється, і не може більше диктувати лінію часу, до якої вони захотіли б обмежити вас. Вже більше робиться успіхів, ніж у будь-який попередній час, і виконання обіцянок даних вам, дуже близько. Проте, завершальне божественне слово перебуває з Богом, що гарантує повний успіх, як тільки воно буде дано. Все-таки ми віримо, що впродовж декількох місяців, ваш напрям, яким ви йдете, стане яснішим, і ми чекаємо від вас масивної підтримки. Ваша частина роботи - поширення хороших новин, оскільки ви розумієте їх, приведе більше духів до Світла.

Ми спостерігаємо, що відбувається на Землі, але проте граємо другорядну роль, оскільки наші Союзники продовжують брати більше контролю, над тим, що відбувається. Природно ми надаємо їм своє керівництво, маючи краще всеосяжне розуміння того, як вирішуються такі питання. Ми - невидимі помічники, які прокладають шлях для вашої остаточної перемоги над темними силами. Ми не носимо ніякої злості або гніву, що стосується їх, і співчуваємо будь-якому духу, який дрейфує далеко від його Світла. Ми ніколи не забуваємо, що всі - важлива частина цілого, і ми надаємо наше Світло в рівній частині усім на їх еволюційному шляху. Кожен має той же потенціал, щоб знайти свій шлях назад до Світла, і ми допомагаємо, коли нас просять про керівництво.

Дорогі, допоможіть зберегти мир, і допоможіть зберегти рівновагу між різними сектами і расами. Іноді їм важко прийняти Єдність Людства, і часто релігійні відмінності проникають в їх пам'ять з дитинства. Любовно прийміть відмінності і дозвольте іншим йти їх власним шляхом, забезпечуючи свободу вибору, яка не заважає іншим духам. Страх знаходиться в корені найбільших неприємностей, і звичайно на цьому грають Ілюмінати і їх прибічники. Замініть страх любов'ю і дозвольте іншим йти за їх веліннями доти, поки вони не усвідомлять, що їх досвід завершений і в цьому немає більше потреби.

Я – СаЛуСа із Сиріуса, і щасливий бачити, який прогрес був зроблений у напрямку до миру на Землі, хоча ми зважаємо, що багато незначних воєн все ще забирають людські життя. Так не буде занадто довго, і мир буде погоджений на всій планеті, і ми гарантуємо, що він буде постійним.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge