Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 25 січня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 25 січня 2019

Mike Quinsey

Після зацікавленості, проявленої до цитати із "Події" в недавньому повідомленні, я зараз включаю довшу цитату, яка дуже інформативна і деталізована. Звичайно, це краще читається сьогодні, маючи на увазі, що оригінальне повідомлення, цитата з якого приведена нижче, вийшло 22 листопада 2013.


“ПОДІЯ" – цитата із повідомлення Лорда Сананда через Елізабет Трутвін.

2000 років тому Сананда Кумара був втілений на Землі як Ісус з Генеральним Планом Вознесіння Землі. План потерпів невдачу, оскільки Цезарь Риму створив Морський Закон, який ввів рабство, як Закон Землі. Довелося зробити новий план, тому що темна кабала здійснила грандіозний експеримент за межами наміру. Близько 500 років тому Ротшільди в Англії приховали той факт, що сер Франциск Бекон був Сан-Жерменом, втіленим на Землі. Вони мали темні справи з грошима і злочинами, і позбавили трону сера Франциска Бекона. Він був би наступним Королем Англії і на цій посаді був здатний внести зміни, щоб зцілити Планету і покінчити з дуальністю. Останніми роками темна кабала продовжувала вести всесвітню війну для своєї користі і пробувала багато разів розв’язати Третю Світову Війну і терпіли невдачу. Масове голодування, ядерні загрози, захоплення земель, операції з використанням конфіденційної інформації, масові психологічні напади подібні до 9/11 і занадто великі банки, привели до моменту, коли Галактика змогла втрутитися, тому що застереження Головної Директиви було порушене, за межами того, що дозволено.

Нове в цьому те, що Архангели, приведені Архангелом Михаїлом і Архангелом Метатроном, ініціювали суперпортал 11.11.13. Це спеціальний дозвіл, який відповідає вимогам, щоб зустрінути “Подію”. Земля – потрійна зоряна система з Сіріусу А, Сіріусу Б і нашого Сонця. Юпітер буде наступним Сонцем в нашій Сонячній Системі. Земля знаходиться в фотонному поясі і переміщається в Плеяди завдяки Центральному Сонцю Альцион. Суперпортал відкрився біля Юпітера і це – портал, який діє подібно до червоточини і сполучається з Світловою Матерією Всесвіту. Цей багатовимірний Портал дозволяє ввійти в цю Сонячну Систему і до Землі суперзарядженому магнітному Світлу. Земля піднялася в повну октаву, починаючи з рівнодення у вересні 2013, і нова енергія зробить можливим, щоб Земля ввійшла в Нульову Точку.

Нове в цьому те, що цей Портал зроблений за рішенням Ради Богів, оскільки Земля вимагала спеціального дозволу, як кращого способу внести зміни. Це – важка реальність. Усе було зроблене для того, щоб дозволити перейти до Нової Землі якомога більше духам. Відколи Земля – планета вільного вибору, то деякі відмовилися внести необхідні зміни, щоб залишитися на Землі після Вознесіння Землі у Вищі Царства. Набагато більше Духів залишать Землю, ніж передбачалося. Це те, про що говорив Аштар через свій канал. Суперпортал вливає вищі вібраційні енергії, які підтримають Землю у Вищих Вимірах. У цих Вищих Вимірах усі на Землі матимуть доступ до своїх ефірних тіл і подорожуватимуть в своїх тілах Меркаба і справді житимуть багатовимірним життям. У цій високій енергії стануть доступними міста Світла. Ті, хто не піде далі до Нової Землі випробує це, як вібрацію, яку вони не зможуть підтримувати в своїх 3D тілах. Ці темніші, щільніші енергії залишаться на 3D Землі і триватимуть там. Їх фізичні тіла будуть спроектовані до 3D Землі і вони знатимуть, що ніяких змін не відбулося. Вони продовжуватимуть відхиляти вищі вчення і в їх сприйнятті нічого не змінюватиметься. Такі часові рамки триватимуть до певного часу в дуальності.

Тим часом 5D Землю піднімуть космічні будівельники, як злітає космічний корабель і летить із атмосфери в глибокий космос. Кожна з планет твердо ставиться на якір на своєму місці енергетичними ґратами на орбіті і відносно до планет навколо неї. Цей суперпортал матиме такий же ефект переміщення Землі у Вищі Виміри, як ми пересуваємо намистинку вперед по струні. Це припинить роботу старих часових графіків і стане легше існувати у вищих Космічних Ґратах, які будуть булькотіти.

Ми багато говорили про правильний вибір часу. Божественний вибір часу для Події – одна з вимог. Аштар ніколи не говорив про ніякі дати, ніякі бомби, ніякі щасливі випадки. Правда полягає в тому, що є вікна можливостей, які приходять тільки пару раз на рік, в які може статися “Подія”. Цей суперпортал прискорює зміни енергії, щоб зробити можливим те, щоб відбулася “Подія”. Вірогідність того, що це станеться скоро, дуже піднялася починаючи з суперпортала 11.11.13. Якщо ви читаєте це і ви повторно вибираєте, щоб не приймати заходи по поверненню до любові, то нам доведеться встановити межу. Якщо ви не встигли підняти свої вібрації до необхідного мінімуму, щоб підтримувати любов, то ви запрошені залишитися в дуальності на деякий час і приєднатися до вищих вимірів Землі, коли ви відповідно підготуєтеся. Немає ніяких найкоротших шляхів. Ще немає ніяких дат, ніяких бомб, ніяких щасливих випадків. Ніщо не може утримати Землю від Вознесіння.

Усі мінімально потрібні вимоги для виживання будуть вільно надані усім на Землі. Усе готово і уже готово до руху впродовж деякого часу. Будинки для бездомних, чиста вода, щедра їжа, реплікатори і лікувальні технології, вільна енергія і більше. Це буде принесене із мільйонів Галактик і їх кораблі і технології привезли це сюди. Це планувалося дуже тривалий час.

КІНЕЦЬ ПОВІДОМЛЕННЯ.


Я відчуваю, що оскільки надходить все більше інформації, то її потрібно поширювати, щоб вона досягла якомога більше людей. Відповідно до Головної Директиви, тому що Земля – планета вільного вибору, кожному духу доведеться зробити вибір відносно того, чи вони готові об'єднати нові енергії для вознесіння і ввійти в Золоте Століття. Здається, що є достатньо часу для цього, але якщо ви хочете вознестися, то чим швидше ви зосередитися на вашій еволюції, тим буде краще для вас.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я. Випустіть своє Світло і хай воно торкнеться сердець навколо вас. Ваша присутність має набагато більший ефект, ніж ви можете уявити.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites