Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Метью Ворд - 24 червня, 2015 

Метью Ворд - 24 червня, 2015 

Привіт від усіх духів в цій станції, це Метью. Оскільки інформація лине від численних джерел, майте на увазі, що деякі з них фактично розповсюджують дезінформацію, неповний огляд, перекручене сприйняття, або не інформовані думки — і усе це фактично відбувається цілеспрямовано. Це включає коливання або неплатоспроможність економіки; протести проти несправедливості; тероризм; погодні крайнощі і природні лиха; масивні кількості біженців; корпоративні і урядові струси; і навіть скандальну дію FIFA. Усе, що відбувається у вашому світі служить, щоб виконувати обрані кармічні досліди, або допомагати поверненню Землі до екологічного здоров'я, або збуджувати уми, які застряли в забутті обмежень третьої щільності.

В цей момент це не потрібно, бо кожен розуміє поточні ситуації в контексті карми і балансу, планетарного очищення і підйому або пробудження духів — зрештою розуміння прийде до кожного індивідуума. В цей момент відбувається те, що потрібно і очевидно всюди у вашому світі: визначення народів зростає надто швидко, щоб більше не приймати вбивство, утиск, корупцію, обман, забруднення і зубожіння, як "просто життя". Усі світлові істоти із всього всесвіту випромінюють світло і допомагають різними способами вашим відданим зусиллям, щоб закінчити умови "просто життя".

Деякий час назад в ряді повідомлень ми пояснили, що викликало 10-річну затримку в досягненні вашим суспільством рівня свідомості, передбаченого Найвищою Універсальною Радою, коли вони сформулювали план майстра Золотого Століття Землі. У недавньому повідомленні ми говорили вам, що у кінці вашого 2017 року десятиліття затримки закінчиться — факт, який означає всього-на-всього це, що все ж викликало потік електронної пошти.

Питання можна підсумувати, як зазначено нижче: Чи маєте ви на увазі те, що ніяких важливих подій не відбудеться до кінця 2017? Та хіба, коли команди космічних кораблів приземляться, то інопланетяни, що живуть тут, ідентифікують себе? Чи досягне Земля призначеного підйому в 2017? Чи дійсно можна відновити Землю до її оригінального стану і краси за цей короткий час? Чи означає це, що усі війни триватимуть до 2017?

Особливо помилковою являється ідея, що наше твердження мало на увазі, або натякало, що ніяких істотних подій не може статися до кінця 2017. Полюблена Земна сім'я, з кожним швидкоплинним днем ви просуваєтеся вперед в перетворенні вашого світу, справі безпрецедентної величини, яка досягається з безпрецедентною швидкістю! Ми, бажаємо —так само як і ви! — щоб усе це відбулося в одну мить, і це може бути, якщо так вважають достатньо духів. Але мало хто знає, що вони мають цю природжену силу, оскільки прогресують в спосіб, де прості люди можуть бачити згідно з тим, що вони думають є можливим в лінійному часі, і вони не мають ніякого уявлення про головні розвитки "за лаштунками".

Незважаючи на це, ми з великою радістю говоримо вам, що діяльність в стратегічних областях досягає крайнього ступеня збудження, так би мовити, і потенціал поля Земної енергії вказує, що результати з далекосяжними доброзичливими ефектами вже на горизонті. Ніщо не може змінити цей рух вперед, але його рушійна сила може бути уповільнена, тому що поле знаходиться в постійному русі, оскільки стримери енергії зигзагоподібні і таким чином формуються на планеті відповідно до думок, почуттів і справ кожного життя. Стійкість у випромінюванні вашого світла допоможе утримати рушійну силу на найшвидшому маршруті до успіху.

А зараз, ми щасливі відповісти на різноманітні питання. Ні, ми не сприймаємо Китай, як, "спробу стати №1 з економічною і військовою перевагою над США і Росією". Керівництво Китаю — не відрізняється від лідерів США, Росії і всіх інших країн — вони хочуть мати задоволене населення, тому що це основа національної стабільності. Уряд Китаю хотів би показати солідарність світу, але значною мірою із-за соціальних ЗМІ, очевидно, що є конфлікт серед них у владі, багато в чому подібного до конфліктів в інших країнах в ці безладні часи. Потужні особи в усіх правлячих органах від громадського рівня до міжнародного реагують на підвищення вібрацій — консерватори уперто відмовляються, енергійних лідерів охоплює світло. Оскільки "хороші вібрації" продовжують прискорюватися, то консерватори ослабнуть кількісно і ослабне їх вплив.

Численні читачі в США виразили турботу, що військові тренуються на так званому Нефритовому Кермі — "сигналі небезпеки", оскільки уряд може оголосити воєнний стан, конфіскувати вогнепальну зброю, і помістити інакомислячих в табори Федерального Агентства по надзвичайним ситуаціям, щоб промити мізки. Це не відрізняється від багатьох інших зразків, які також були під назвою "червона прапори" — або пряма брехлива інформація, яка поширювалася, щоб створити паніку або самовпевненість індивідуумів, які прагнуть приписати злі наміри, які уряд не робив. Не втягуйте себе в цей страх, який лежить в основі цієї мелодрами, від джерела "або/, або".

Інша область деякої турботи — ризик, який виникає з потенційно несправною роботою зі збоями Великого Андронного Колайдера в Швейцарії. Спершу ми говоримо, якщо учені в передових цивілізаціях і Нірвані не вважали, що ваш світ був готовий до цього досягнення, то вони не зможуть "фільтрувати" ваших фізиків щодо ідеї цієї технології, набагато меншої конструкції і операційних інструкцій. Отже, людині властиво помилятися, за вашим висловом, і якщо хто-небудь робить це, то команди на кораблях вгорі готові запобігти серйозному результату.

Нас запитали, чи усі, хто був залучений до розстрілу в історично значущій церкві в Чарлстоні, Південній Кароліні, був згідний грати ті ролі. Дев'ять осіб, які померли, і їх сім'ї були згодні, але їх договір, подібно до багатьох інших впродовж цієї стадії Земного підйому, містить те, що може бути названим пропозицією "випадку". В цьому випадку, пропозиція обумовлює, що, якщо расизм більше не є проблемою у вашому світі, то не було б ніякої необхідності закінчити тривалість життя, або засмутитися втратою коханого із-за інциденту, заснованого на расизмі. Сумно, расизм все ще чинний у вашому суспільстві. Особи, які померли в церкві і їх сім'ї, стали самими останніми духами, щоб зробити наголос, що хвороба, притаманна фанатизму, має бути вилікувана, і це та ж мета, якій служив молодий чоловік, який погодився зробити розстріл.

Індивідууми, які змінюють свою стать відповідають їх усвідомленню, що серце, розум і тіло, вони не ідентифікували при народженні. Поки фізичні зміни, можливо, є більш складною ментальною і емоційною справою, ніж випробовують особи в розкритті їх гомосексуалізму або бісексуальності, але усі ці духи претендують на їх справжнє Я. Аспект просування вашого суспільства — шанування транссексуальних індивідуумів, які ще не знають, що вони захотіли в контрактах духу бути піонерами в цьому сенсі. Люди, які опираються прийняттю обгрунтованості зміни статі — або будь-якої сексуальної природи окрім гетеросексуальної, вкорінені в релігійні догми, які ледве навіть знайомі зі святістю і богослов'ям кожного духу.

Метью сказав, що Ілюмінати заробляють їх гроші незаконно і аморально, отже їх можна повернути і використати, щоб покінчити з бідністю. Чому люди, які відповідальні за нову економічну систему тільки беруть гроші з банків Ілюмінатів і поширюють їх туди, де вони відчайдушно потрібні"? Індивідууми при посадах діють прямо в межах законів вашого суспільства. Щоб зробити інакше, треба завжди діяти такими же негожими методами Ілюмінатів, отже застосовуючи тактику, яку вони намагаються виключити.

Інша турбота стосується перенаселеності. Число людей у вашому світі — не причина для голодування, відсутності засобів для існування і охорони здоров’я — причиною є нерівне розподілення грошей і контроль Ілюмінатів над природними ресурсами. Багато планет в цьому всесвіті менші ніж Земля, мають значно більше мешканців, які живуть в мирі і злагоді з повагою до усіх форм життя в їх світах. Коли Земля відновиться до її первісного стану, вона зможе легко забезпечити усі потреби вдвоє більшого населення, — але будь ласка не припускайте, що це означає, що буде демографічний вибух!

Хоча Ілюмінати більше не мають доступу до технології, яку вони колись використовували, щоб викликати землетруси, виверження вулканів і сильні шторми, енергія установлена ходом тих подій має ефект доміно. Енергія землетрусу, наприклад, продовжується, коли струси зупиняються, але швидше вона продовжує витікати і робить безліч менш потужних землетрусів перед тим, як розсіється. Хоча "древня" негативність має з цим справу, "свіжі" джерела виносять на поверхню глибоко укріплені залишки масивної кількості, створеної дуже давно, і випадково це трапляється в областях, де природні лиха вважаються аномаліями.

Те ж саме з діяльністю Матері Природи, але намір відрізняється дуже і намір має свої власні стримери енергії. Намір Ілюмінатів - створити негативність, яка змогла розглядатися, самовідтворюючою, тому що її енергія підтримує і уповноважує їх; Намір Рідної Природи - звільнити негативність, щоб вона не могла більше створювати сама себе.

Читач, який побачив фільм репортера із США, який брав інтерв’ю у Володимира Путіна, запитав, чи є будь-яка правда в його заяві, щоб він не відповідальний за смуту в Україні. Земні монітори в Нірвані сповістили нас відносно цього інтерв'ю, тож ми можемо заявити, що заява пана Путіна — це правда — це Ілюмінати відповідальні за порушення спокою — і він також правий у вислові, що загальна історія культури людей в Україні і Росії перетинає національні межи.

“Чому США завжди бачаться як поганий хлопець байдуже, де на Землі виникають осередки напруженості"? Вашингтон, округ Колумбія і Уолл-Стріт - штаб-квартира фракції Ілюмінатів Рокфеллера, але мало хто знає це і усі їх дії приписують уряду цієї країни. І не без поважної причини. З самого початку цей уряд просіювався Ілюмінатами або діяв під їх впливом, і пізніше вони фільтрували ЦРУ, ФБР, Управління по контролю за продуктами и ліками, Агентство національної безпеки, ЦЕНТР контролю захворювань, ООН, НАСА і інші агентства, які змогли б посприяти їх меті світової переваги.

До того ж, фракція Рокфеллера була надзвичайно дієва в розширенні її впливу за межами США, тоді як фракція Ротшильда, яка виросла з оригінальної купки у Баварії, сконцентрувала свої зусилля в Європі. Поки група Рокфеллера все ще ліпиться до деяких фрагментів влади, група Ротшильда швидко втрачає останні шматки її колишнього контролю урядів, банківської справи і торгівлі, і твердиня, яку вони мали у Ватикані, йде. Місією Папи римського Франциска є очищення дому, оскільки він висловлюється проти створених Ілюмінатами світових умов, що обидві фракції намагаються утримувати статус-кво. Вони бачать, що їх зусилля стають все менш і менш ефективними; кінець кінцем вони побачать свою повну марність.

Таким чином, ми не приписали зростання світла на планеті до сонячних спалахів; проте, ми сказали про ефекти світла від усіх джерел. На додаток до збереження Земного життя, ефекти можуть включати незвичайні і тимчасові фізичні, психічні і емоційні стани, і певним чином посилюючи світлові особисті характеристики і поведінку. Також ми говорили вам про світлові тривалі —і життєво важливі!—ефекти: трансформацію вуглецевих клітин в кристалічну форму, яка життєздатна у вищих вібраціях і дозволяє просування в духовному усвідомленні. Отже, абсолютна діяльність Сонця — невід'ємна частина Земного і вашого підйому.

Ми розуміємо почуття читача, який написав, що важко повірити в те, що хто-небудь вибрав би в житті страждання або викликав страждання в інших, бо перший – мазохіст, а другий - садист. Дійсно, це важко уявити, чому духи охоче вибирали ту чи іншу роль — або, що усі ви робили точно так же багато разів. Це відбувається з безумовною любов'ю до усіх інших в договорі перед народженням, що деякі духи згодні діяти з екстремальною різкістю, а інші можуть випробувати те, що їм треба збалансувати тривалість життя, коли їх образили. Коли народи живуть разом успішно і гармонійно, життя на Землі буде у балансі і більше буде не потрібно двостороння тривалість життя.

“Тисячі дітей помирають щодня. Як - це узгоджується з ЛЮБОВ'Ю і СВІТЛОМ, що усіх цих немовлят позбавлено фізично вознесіння із Землею"? Важливість кармічного аспекту залишимо осторонь, мешканці Землі фізично піднімаючись з нею ніколи не мали на увазі проживання там впродовж поїздки до її місця призначення в п'ятій щільності. Кожен дух, який жив на планеті відколи почався її процес підйому 80-ть років тому, був або фізично піднімається локально.

Мета кожного духу в кожній тривалості життя — особисте вознесіння, духовне і свідоме зростання — і цього мало, щоб зробити довговічним інкарнацію або дислокацію. Втіленням тільки на короткий час, дух може завершити договірні умови і досягти особистого підйому. Особа, яка проживає 100 років, довічно стає вільною від вибору альтернативи, і контракт духу не випробовує того, що було потрібне для особистого підняття.

Дорогі брати і сестри, подібно до кожної особи, яка ввійшла в Земне духовне царство, коли ви переміщаєтеся і розглядаєте вашу тривалість життя, ви не вимірюєте її тим, як довго ви жили, а тим, як ви жили.

Зараз ми прощаємося з вами тільки на словах, оскільки наша безумовна любов завжди з вами.

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites