Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Matthew Ward - 27 липня 2017

Matthew Ward - 27 липня 2017

Привіт від усіх духів в цій станції, це Метью. Багато хто з вас виразився б майже так же як цей читач: "Із стількома божевіллями і корупцією в урядах по всьому світу, важко побачити, як ми зможемо трансформувати свою планету і її людей в Новий Вік, який ми собі уявляємо". Ми можемо мати відношення до цього почуття, тому що багато хто з нас жив в тих обставинах в одній або іншій цивілізації, і ми також жили в тих видах цивілізацій після того, як вони трансформували свої світи в розкіш поза вашої уяви. Коли-небудь це буде і на Землі.

Тисячоліття жорстокості, фанатизму, обману, зради, жадності, ворожнечі, зубожіння і неуцтва укрили планету. Потім, приблизно 80 років тому, прийшло світло до такої мірі, що смикнуло назад ширму і виставило усю потворність. Це тоді, коли сім'я глибокого повчального процесу було засіяне у ваш світ, і що ви бачите – зіткнення між "освітою" і "студентами", які чинять опір новим курсам просвіти.

Тільки порівняно небагато студентів борються, щоб зберегти старі курси, тому що ті дозволяють їм управляти світом, і їх опір новому буде їх крахом. Більшість елементів опору завдають шкоди – оскільки заздалегідь засуджують невідоме, просто тому, що воно відрізняється від відомого – яке передається вниз від одного покоління до наступного. З більшою освітою, більшою просвітою, вони переможуть фанатизм, освоюючи курс шанобливого люблячого духу. З часом, усі народи будуть об’єднані у свідомому і духовному усвідомленні, а робітники Світла поведуть за собою.

“Я повторно читав і із довірених джерел, що є численні, негативні фракції інопланетян, які чекають, щоб захопити нас за межами планети Земля, де вони мають технологію, щоб переміщати і постійно викрадати наші духи". Є негативні, або темні, позаземні цивілізації, але не де-небудь біля Землі, а значно далі – це: Духи – це світлова любляча енергія Творця, найбільш потужна сила в космосі, і незважаючи на те, яка може бути передова технологія, ніколи вона не матиме властивості перемістити або вкрасти дух. Можливо джерела цієї інформації давали свою інтерпретацію серій подій в континуумі, який веде до декрету Творця. Навіть якщо це не випадок, знаючи, що був виданий декрет і що допоможе вам зрозуміти стан вашого світу сьогодні, я попросив свою матір скопіювати цю частину книги.

[Ця глава в одкровеннях для Нової Ери передавалася 17 жовтня 1995, коли посланців в Нірвані зміцнювала енергія 100 або більше духів, щоб перешкодити темним об'єктам зіпсувати повідомлення. Метью назвав духів, які підтримували його, Груповий Розум.]

Мати, ми вітаємо вас сьогодні з ранку з ВАЖЛИВИМИ новинами! Творець видав декрет, що темні сили більше не зможуть використовувати свій вільний вибір, щоб тримати в полоні вільних або будь-яких інших духів! Ми бажаємо, щоб ви знали, що усі духовно розвинені істоти цього всесвіту святкують цю новину, коли вона була розказана посланцями Творця!

Ми повинні пояснити, чому цей декрет – блискуча перемога безпрецедентної можливості для сил Світла. За встановленими правилами Творця, вільний вибір кожної істоти Світла завжди був і завжди повинен шануватися. Проте, верхівка темряви нехтувала цим правилом і використовувала свій вільний вибір, щоб захопити, вільний вибір кожного духу, щоб розвивав "злі" тенденції. Це посилює енергію темних сил, роблячи її в комбінації з вільним вибором значно більшою, ніж вільний вибір кожної індивідуальної істоти Світла. І ось чому за еони часу темрява змогла створити негативність по всьому всесвіту і вільний вибір індивідуальних істот Світла був не в змозі зупинити це.

Відповідно до декрету Творця, Бог забрав це зловживання вільним вибором від темних сил в цьому всесвіті і звільнив усіх полонених духів. Тепер, коли вільний вибір УСІХ духів буде шануватися, колишня однобока битва між світлом і темрявою закінчується!

Найглибший ефект на Землі – це очищення, щоб позбавити вашу планету маси накопиченої негативності може бути значно менший по масштабу і інтенсивності, ніж був би потрібний до декрету. Коли півстоліття назад почалося очищення, то інтенсивність негативності була такою, що вона могла створювати небезпеку для існування вашої планети. Світло, яке було потрібне, щоб зберегти тіло Землі, також було потрібне, щоб реструктуризувати її людську клітинну будову, ДНК, що "модернізується", це істотно як для духовної ясності, так і фізичного виживання у вищій щільності, куди направляється Земля.

Реструктуризація могла бути завершена в межах мерехтіння вашого ока, але це все ще знаходиться в процесі, тому що битва між світлом і темрявою не лише перешкода цій швидкості, але і темрява додала величезних тисків негативності, які тримають на низькому рівні свідомість народів Землі. Впродовж минулих п'яти десятиліть, Світло надходило від потужних джерел ззовні планети, щоб ослабити негативність. Без цієї безмірності світла, що поступає, темні сили змогли б встигнути захопити усіх духів на Землі, але спасибі силам Світла, що тепер навіть немає такої можливості.

Проте, хоча темрява більше не має влади в комбінації з вільним вибором полонених духів, її вплив впродовж довгого обмеження не можна різко послабити. Своїми думками, почуттями і діями – поряд з тим же від усіх інших індивідуумів, які мають темні тенденції – вони все ще генерують негативність. Це поступово блякнутиме до тих пір, поки Земля не буде заселена тільки духами, що живуть в межах світла.

Поки Земля не звільнить себе від усієї негативності, її звільнення буде продовжуватися через геофізичні зміщення пластів. Багато невидимих помічників зменшать збиток і кількість жертв – доповненням до потужного Світла від високо розвинених цивілізацій, їх передова технологія вирівняє ефекти землетрусів, вивержень вулканів і сильних штормів. Серед цих цивілізацій, мама, є ті, чиї представники послали вам свої переконливі повідомлення для людей Землі.

Метью, твої новини про декрет Творця і що це означає для Землі, перевищує мою здатність виразитися! Але, чи буде це представлення завдяки іншим цивілізаціям мати те ж значення зараз?

Абсолютно, Мама! Впродовж десятиліть ті духи допомагають зберігати життя і повітря Землі! Фактично на планеті невідомо, що тільки втручання вашої доброзичливої космічної сім’ї, підтримує стабільну орбіту Землі впродовж її довгої боротьби, щоб оправитися від передсмертних мук. Хоча очищення не буде таким катастрофічним, як раніше думали, людям Землі потрібно знати про непохитну готовність цих цивілізацій, зберегти допомогу в необхідній мірі! До того ж, їх неоцінима допомога є життєво важлива зараз як і раніше, тому що темрява розглядає духів Землі як приз, який виграний або втрачений, і в її запалі до перемоги збільшує свої тактичні озброєння страху, хаосу, брехень, безладдя і насильства.

Так абсолютно, так, Мама, ті повідомлення мають ту ж критичну важливість зараз як і раніше декрет Творця! Знаючи, що ви – члени нашої універсальної сім'ї і знаючи, що багато хто надає Землі допомогу в основному в підйомі масової свідомості, тож ви не станете жертвою хитрості темних сил! Духовно розвинені духи по всьому цьому всесвіту щиро бажають, щоб ця тривала допомога стала відомою з вдячністю і що ви радісно вітатимете своїх братів і сестер в дусі любові і відкритої співпраці. Мати, повідомлення, які ви отримали, допоможуть прокласти шлях.

Так, я бачу це зараз, дорогий. Окрім зниження нашого радикального очищення, що має відбутися?

На індивідуальному рівні, дуальність в межах кожного духу – особисті кармічні альтернативи, щоб досягти необхідного балансу для розвитку духу і реінтеграції з Богом – будуть успішно вирішені. Давно прихована правда вийде вперед, як наприклад, що кожен з вас — невід'ємна частина Бога і всіх інших духів, і телепатична комунікація — ваше невід'ємне право. Ці і інші істини будуть збільшуватися впродовж майбутніх декількох років, оскільки влада світла продовжує посилюватися і досягає сердець і умів. Не усі духи будуть сприйнятливі і це їх право – вони матимуть інші життя і можливості охопити світло.

Багато змін стануться в урядах на усіх рівнях, оскільки корумповане і тиранічне керівництво замінять особи з мудрістю і духовною цілісністю. Цей процес також займе декілька років, тому що буде сильна опозиція від поточного керівництва і тих, хто слідує по їх темних стопах, але кінець кінцем світло переважатиме в такій інтенсивності, що влада темних сил просто припинить існування.

Ваші грошові системи зміняться. Не потреба, а жадність — основа торгівлі і вся економіка Землі з цим ядром темряви, – ті системи не можуть вижити, оскільки світло продовжує збільшуватися. Коли честь повернеться до обміну усіх товарів і послуг, щоб служити добру для усіх, то це стане новими стандартами.

Багато джерел, які контролюють розум і проникають у ваш світ завдяки дизайну темних майстрів, будуть зменшено, а потім виключено, оскільки люди "побачать світло". Ті, хто тільки звільнився від влади темряви втратили здатність користуватися совістю впродовж їх полону; ця здатність повертається і зміцнюється вливанням світла, щоб допомогти їм користуватися їх новим поверненим вільним вибором в позитивному способі життя.

Отже, усі заходи проектувалися, щоб тримати людей в неуцтві, обмані, страху і стражданні закінчаться, коли остання темрява перетвориться у світло. Перетворення такого масштабу не може статися швидко і ми переконуємо кожного на Землі, щоб раділи з усвідомленням того, що увесь час вашої хвилюючої поїздки в Золотий Вік, освітлений духами всього всесвіту, які будуть вашими любимими і корисними попутниками.

Спасибі вам, Мати. У вашому часі це займе десь приблизно 22 роки, починаючи з цього оголошення; проте, зараз в континуумі, декрет Творця стосується вашого минулого, сучасного і майбутнього. Велика кількість духів на Землі живуть своє перше або друге фізичне життя відколи їм повернули вільний вибір, і довготривалий полон темрявою залишив їх сприйнятливими до низьких вібрацій насильства, обману, жадності і фанатизму. Але ні в якому разі усі колишні полонені не стали жертвою цього. Більшість з них хоче мирного світу, де люди живуть разом спільно і успішно; і деякі беруть участь в мирних ралі і рухах, які призводять до законодавчих ініціатив для справедливого і рівного ставлення до усіх громадян або захисту довкілля і тваринного життя.

Для вас ці закони запізнилися і вони не стосуються кожного скрізь, і насильство і руйнування не припинилися. Дійсно, громадянські і людські права кожної особи у всьому світі, шанобливе ставлення до тварин, збереження самої Землі, мир і благородне керівництво в усіх націях мають ще маніфестувати. Щодо нас, то швидкість прогресу в цивілізації, яка тільки вісім десятиліть тому була в глибокій третій щільності —це унікально в цьому всесвіті! І ця заміна соціальних стосунків не змогла б статися без світла — тієї ж енергії, як Любов — направленої до планети численними універсальними членами сім'ї і випромінюваної робітниками Світла.

Істоти Світла по всьому цьому всесвіту шанують ваших добровольців за стійкість у вашій місії, щоб допомогти народам разом створити Земний Золотий Вік.

______________________________________

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: Fedir

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 9 2020 | Contact | Add to Favorites