Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Matthew Ward - 14 листопада, 2014

Matthew Ward - 14 листопада, 2014

Привіт від усіх духів в цій станції, це Метью. Ми щасливі звернутися до питань в нашому останньому повідомленні, а також запропонувати нашу точку зору на недавні події і ми розпочинаємо з автоматичного супутника, що приземлився на кометі. Виводячи об'єкт так, щоб він міг зустрітися з об’єктом, який пролетів зі свистом через простір — це висока майстерність і ми говоримо, відмінно! Ясно, ці заслуги урочисто відзначаються, як технологічний тріумф, але ми також бачимо його більше значення: ваша цивілізація дивиться у напрямі зірок мирно — не так давно був намір на Землі вести війну в космосі. Згодом, ваша цивілізація матиме бажання і можливості відвідати віддалену батьківщину космічних братів і сестер.

Зараз, наша думка про дві широко розголошені виборні компанії, — перша, по хронології, люди в південно-східній Україні голосували, щоб приєднатися до Росії. Ми бачимо цей голос більшості почутим через демократичний процес як бажаний крок і далекий від історичної несправедливості. Тут доречною є наша відповідь на питання в попередньому повідомленні:

Чи дії Володимира Путіна в Україні являються прикметними для цього регіону? Для короткого терміну, загальне безладдя і в деяких кварталах, боротьба. Путін хоче те ж, що хочуть інші національні лідери: сильну економіку, стійкий уряд і спокійне населення. Він не усвідомив широту невдоволення серед українців або передбачав такий же протест, як після голосування за приєднання Криму до Росії, де більшість виборців відчувають зручні дружні стосунки. Усюди ваші записані історичні національні кордони коливалися вперед і назад відповідно до перемог у війнах, наступних вигод або втрати контролю і потреб в природних ресурсах. Жодного разу меншість при владі не зважала на те, як це впливало на народні маси, на долю яких випадало терпіти результати розділення культури між різними національними державами або об'єднання різних культур під одним прапором. [June 2, 2014]

Зовсім інша справа в Сполучених Штатах, яка з усіх великих країн має найбільшу суміш рас, релігій, спадкових національностей, етнічної приналежності і культур, багатство, яке може блискуче посилити націю з мудрим керівництвом. Духи на цій станції аполітичні і неупереджені і без судження про те, що ми бачимо, що середньострокові вибори в цій країні зроблять мало помітний вплив на статус-кво, який економічно і законним чином, позбавляє громадянських прав більшість на користь "меншості" населення. Ми погоджуємося з вашими аналітиками, які передбачають більше прихильників показувати пальцем, обструкціонізму і законодавчих дій, що схвалюють інтереси багатих.

Але це тільки для короткого терміну і не викликає збентеження. Ці обговорення тривають за кулісами, які зроблять більше добра для усіх. Лідери різних урядів, промисловості і науки звертаються до таких проблем, як наприклад мирна згода, глобальна економічна стабільність, довкілля, ядерне роззброєння, біженці, зубожіння, поновлювана енергія, зниження забруднення, охорона здоров'я і нові технології, і в деяких розмовах беруть участь члени вашої позаземної сім'ї. Ефекти від цих зусиль у напрямі міжнародної співпраці будуть покрокові і стійкий курс Землі в плані збільшення високих вібрацій запевняє, що кінець кінцем тільки мудре керівництво, справедлива і гармонійна співпраця пануватиме всередині і серед усіх урядів.

Пропонуємо повернутися до двох недавніх розмов, також в хронологічному порядку, де ми цитуємо зауваження, які виражають інші почуття читачів: "Чому неупередженість Папи Франциска про аборти і геїв зустріла бурю незгоди від решти у Ватикані і деяких священиків? Чи він єдиний, хто усвідомлює, що наша церква втратить членів, якщо вона не вийде із Середньовіччя і не почне служити сьогоднішній пастві"?

Папа римський Франциск діє з істинною турботою, чесністю, покірністю і високодуховним натхненням. Інші в церковній ієрархії діють із страху, що будь-яке відхилення від догми може ослабити їх контроль над набожними прибічниками і гірше, призведе до більших одкровень про довго приховувану правду. Після розголошування кілька років тому, що педофілів в духовенстві захистив Ватикан, установа була налагоджена перешкоджати появі будь-яких інших таємниць. Тобто, це - міжнародна штаб-квартира Сатанізму і скарбів домашнього мистецтва і золота, придбаного співпрацюючи з Нацистами впродовж Другої Світової Війни; деякі кардинали - Ілюмінати; основу християнства придумали ранні правителі держави і церкви, щоб управляти вірою і гаманцями мас, і потім через століття Католицизм додав жахливу брехню для того, щоб міцно скріпити контроль над їх глобальною паствою; римські папи, хто відстоював реформи були підступно вбиті. Коли відкриється та правда, то будуть збережені духовні і всі інші аспекти цієї релігії.

У відвертій промові Володимира Путіна про державу вашого світу на зустрічі в Міжнародному Дискусійному Клубі «Валдай», він також закликає до змін. Ми не розглядаємо його як "лицемірного, який звинувачує Сполучені Штати як всесвітнього порушника спокою," але він не був точний, покладаючи повну відповідальність на цю країну за "втручання в події скрізь у світі". Ми бажаємо, щоб він сказав, що завжди це було роботою Ілюмінатів як всередині, так і далеко за межами цього уряду.

Ми вибрали деякі з його тверджень, щоб показати, чому ми беремо до уваги цю промову одного з ваших найбільш потужних лідерів, як віху для вашого суспільства. Кожного разу інформація береться з контексту, повне значення може бути невірно представлене; якщо ви маєте інтерес і час, ми рекомендуємо прочитати промову повністю. [http://gffreepages.blogspot.pt/2014/10/a-must-speech-at-valdai-clubs-meeting.html]

« Почався період різночитань і умовчань у світовій політиці. Під тиском правового нігілізму крок за кроком здавало свої позиції міжнародне право. Об'єктивність і справедливість приносилися в жертву політичної доцільності. Юридичні норми підмінялися довільним тлумаченням і упередженими оцінками. При цьому тотальний контроль над глобальними засобами масової інформації дозволяв за бажання біле видавати за чорне, а чорне за біле.»

«Останнім часом з'явилися свідчення, що відносно ряду лідерів використовується і відвертий шантаж. Не дарма так званий "великий брат" витрачає мільярди доларів на стеження по всьому світу, у тому числі і за своїми найближчими союзниками.»

«Можливо винятковість Сполучених Штатів, те, як вони реалізують своє лідерство, це, дійсно, благо для усіх, а їх повсюдне втручання в усі справи у світі несе спокій, благополуччя, прогрес, процвітання, демократію, і треба просто розслабитися і отримати задоволення?

Дозволю собі сказати, що це не так. Це абсолютно не так.»

«Навряд чи хтось може дати зараз абсолютно вичерпні, готові рецепти. Тут знадобиться тривала робота за участю широкого кола держав, світового бізнесу, громадянського суспільства, ось таких експертних майданчиків, як наш.»

А поки ми обмірковували, як відповісти читачам, які розпитували про моє твердження в останньому повідомленні, "Навіть Бог не знає" про вибір часу майбутніх випадків, Бог повідомив, що Він хоче зробити це.

Мої дорогі діти, це - Бог. Здається, що деякі з вас повністю згодні з точною оцінкою Метью того, що я знаю, або в цьому випадку, не знаю. Вас ввів в оману концепт релігії, ким я є і "не моя воля, а твоя закінчилася". Я не встановлюю ніяких параметрів для будь-кого з мого потомства! Це все свобода волі, і я не знаю, що ви збираєтеся робити з собою до тих пір, поки ви цього не зробили. І я ніколи не заважаю тому, що ви робите, навіть, коли це не у ваших кращих інтересах, коли ви відхиляєтеся від того, що ви хотіли зробити. Я знаю ваші альтернативи — я вивчив їх, коли ви розміщували їх у ваші контракти духу.

Свобода волі надана кожному з вас Творцем, не мною, але це саме те, чим пов’язані глави інших всесвітів, щоб шанувати цей подарунок, оскільки я є в цьому всесвіті. Я не маю ніяких розбіжностей з аранжуванням. Врешті-решт, енергія, яка робить сонця і немовлят і квіти — усе це існує в космосі — приходить від Великого Вибуху Творця, як ви це називаєте. Ви можете використовувати цю енергію, як ви хочете — ось що таке свобода волі.

Я маю питання. Маючи цей подарунок, чи повинні ви швидше, чим я вирішувати, що ви будете робити від одного моменту до наступного, якими будуть ваші інтереси, з ким ви будете дружити, якими повинні бути будь-які ваші стосунки або робота, або де ви житимете і усе це впродовж вашої тривалості життя? Хіба ви повинні бути тільки маріонетками, якщо все було б якось не так?

Так, ви повинні і тому їх немає. Це — ваше життя, мої дорогі діти, не мені жити для вас точно так, як і ваші батьки не жили для вас. Все що відбувається, я випробовую усе, оскільки ви випробовуєте це, я вчуся, оскільки ви вчитеся, я росту, оскільки ви ростете. Усіх вас і уся інша частина духів в цьому всесвіті — те, ким я є. Я такий слабкий як найслабкіший, такий сильніший як найсильніший, такий же засмучений, як ті, хто засмучений, такий же радісний, як ті, хто радіє. Я люблю усіх без виключення, беззастережно, незважаючи на те, чи корисний — або шкідливий — подарунок Творця.

Проте, відколи я – усі ви і ми знаходимося разом у вічності, я знаю Велику Картину, яку наш складений Я маніфестує в нашому всесвіті. Точніше, ми є цим всесвітом і він постійно змінюється із-за безмежного вільного вибору кожного єдиного духу. Вони включають усе, хто хоче небесні тіла, усіх людей, тварин, рослини і інших істот в кожній цивілізації і дух світу в кожній сонячній системі в кожній галактиці. Ви не маєте цифри, щоб виразити це.

Оскільки моя "парасолька Я," як називає Сузі, що я називаю злиттям, я тримаю галактики на упорядкованій орбіті, уповноважуючи моє більше передове Я, щоб запобігти ядерній війні — Творець зробив виключення для свободи волі — і допомогти моєму Я, яке просить це, і я невимушено розмовляю з богами і богинями, які являються моїми двійниками в інших всесвітах. Ви не зв’язані з будь-ким з них, тож я повернусь назад до Землі, де справи такі ж прості, як усе, що ви робите, усе, що ви думаєте і відчуваєте, стає настільки багато, ким я є, як і ким ви є. Це тому, що ми Єдині, мої полюблені діти, і навіки буде так.

Спасибі, Бог. Ваша відповідь була дуже великим очисником, ніж що сталося б в результаті нашого обдумування. Деякі читачі запитували, чи означають наші посилання на Бога і Творця в нашому останньому повідомленні, що вони - не подібні і я попросив свою матір розмістити повідомлення, яке пояснює, чим Бог і Творець відрізняються. [January 4, 2006]

Спасибі, Мати. Ми також дякуємо джентльменові, який написав в електронній пошті, яку ми цитуємо зокрема, тому що його думки і питання подібні до тих, що теж виражаються рядом інших і ми також повинні відповісти на додаткові релевантні питання.

“Я думав, що це є універсальним законом, що одному або групі духів не дозволяється зупинити або обмежити підйом тих, хто хоче піднятися. Якщо це реальний закон, то чому консиліум відмовився втрутитися і перемістити цих Ілюмінатів і інших? Хто призначив ті духи, що не дотрималися своїх контрактів, здається для того, щоб витерти свої руки начисто, відсахнути від нас людей і відмовити людство від підйому. ”

“Система була проти підйому людства. Хтось здивований, що планета земля – це місце, куди приходять робити те, що хочуть, без наслідку. Будь-яке прожите життя, чи деструктивне, чи конструктивне, і коли дух повертається, він отримує поздоровлення і золоту зірку за добре зроблену роботу. Так, будь-якому духу висновки здаються жалюгідними, якщо довірені духи зрадили своєму слову, і не піклуються, що трапляється, коли вони повертаються до цього несприятливого місця під назвою небеса".

Коли духи зрадили своєму слову у другій частині свого договору, то консиліум не відсахнувся від людей. Вони не змогли відмовити "зрадникам" в їх вільному виборі продовжувати створення спустошення і відчаю, але вони змогли благати їх не робити цього. Засобами, за допомогою яких консиліум діяв на рівні духу були пересилка надлишку світла, яке зміцнювало б совість кожного "зраджуючого своєму слову" духу, готового отримати це; і інопланетяни, що живуть серед вас, з'явилися в їх рідних світлових тілах як додатковий акцент, коли вони говорили їм, з чим вони будуть стикатися в духовному житті і наступному втіленні, якщо вони не шанували б свій повний договір. Ми ще повернемося до цього.

Всупереч цьому складаються системи проти підйому людства, ось чому план консиліуму розроблявся з найвищою мірою дбайливості, щоб допомогти земному людству відповідно до бажання Гайї фізично вознестися з планетою. Ось чому це включало умови при яких сильніші духи змогли б допомогти слабкішим на додаток до інтенсивного світла, яке передавали потужні цивілізації до Землі. Духи, які "зрадили своєму слову" мали право відмовитися від світла для себе, але вони не могли перешкодити кому-небудь його отримати. Впродовж часу, коли створена Ілюмінатами турбулентність і страждання розширилися після " роз'єднання," на яке пішло близько сімнадцяти років лінійного часу, більше мільярда нетерплячих і вдячних духів було охоплено світлом. Почасти це затримало просування вашого суспільства тільки на десятиліття, не більше; досі, будь-яка затримка не задумувалася.

Відносно наслідків, що станеться з тими довіреними духами, хто зрадив своєму слову…коли вони повертаються до цього місця під назвою небеса, що відбувається після того, як вони входять в Нірвану, власне ім'я духу Земного світу значно більше строге, ніж ви можете уявити. Нірвана охоплює багато гнучких шарів енергії, і відповідно до законів фізики, які управляють життям в цьому всесвіті, духи автоматично переміщаються від Землі і притягуються до шару, який відповідає їх життєвій енергії, яка була зареєстрована момент за моментом в надійних записах Акаші.

Ви — духи, що мають фізичний досвід, тож частіше всього ми говоримо про індивідуумів не стільки як духів, скільки про персонажів. Дещо заявлене в повідомленні деякий час назад не було повторено, тож коротко: Душа і ефірне тіло персонажу йде до відповідного шару енергії Нірвани. Оскільки суть любов-світло Творця, дух звільняється, щоб вільно і разом створити інший персонаж, хто, подібно до усіх інших за походженням — подібний усім істотам по всьому космосу — незалежний, недоторканний, безсмертний дух енергійно і свідомо з'єднується з усіма іншими.

Поздоровлення і золота зірка за добре зроблену роботу, були для "зрадивших своєму слову" духів, оскільки вони виконали першу частину їх договору. Оскільки вони зробили це буквально, мільярди духів — кому принесла користь додаткова допомога забезпечена планом консиліуму — досягли своєї мети, щоб завершити кармічні уроки в третій щільності і еволюціонувати в четверту. Проте, їх відмова шанувати другу частину свого договору призначила їх до самого базового шару Нірвани, де вони відчують точно такий же емоційний і фізичний біль, який вони викликали в усіх інших після часу " роз'єднання ".

Усі мешканці цього шару бояться світла, оскільки тільки маленька точка постійно доступна в цьому темному світі, де вони живуть з усіма жахами, які вони викликали впродовж свого Земного життя. Коли вони подолають свій страх світла, вони переміщаються в рівень, який має трохи більше світла, і так далі, і так далі до тих пір, поки вони не абсорбують досить, щоб інкарнуватися в деякий світ третьої щільності на рівні свідомості слимаків або недовго живущих комахах, наприклад. Старт в цій точці - акт божественної милості; він стирає усі клітинні шаблони, які інакше могли б вплинути на інших персонажів, щоб прийняти той же курс, оскільки їх тривалість життя призначена йому або їй до цієї самої базової області. Це також божественна милість, що кожен установлює свій власний темп росту, кожен приймає світло, коли він готовий, і таким чином досягаючи стадії "починаючи наново" інкарнацію і еволюцію до статусу людини в цивілізації третьої щільності, яка можливо, приходить відносно швидко, скажімо тисячу ваших років, або тягнеться мільйони років.

Дуже мало, якщо це має місце, розглядає сьогодні Землю, як вид прекрасних небес, в які багато хто вірить, як замогильне життя для "добрих" людей — і вищі шари Нірвани! — але Земля повинна стати такою. Безперервно зростаюче світло — ЛЮБОВ! — у ваш світ маніфестується рай в баченні Гайї, який чекає вас в континуумі.

Полюблені сестри і брати, приміть наші слова з безумовною любов'ю і ми шануємо вашу стійкість у світлі.

______________________________________

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge