Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Matthew Ward - 23 вересня, 2014

Matthew Ward - 23 вересня, 2014

З вітаннями від усіх духів в цій станції, це Метью. На самі останні питання адресовані читачами, ми відповідаємо на один, як суть усіх: Чи було відхилення шотландської незалежності затримкою для світового прогресу? Ми не бачимо це таким чином. Ми бачимо прогрес в тому, що вибори відбулися, що громадяни Шотландії змогли і зробили, зробили мирною цю справу для суверенітету. Хоча результат розчарував далекоглядних Шотландців, їх дієвий поклик до незалежності, роз'яснив уряду Британії, що повинні бути зміни в їх відношенні не лише з людьми Шотландії, але і Уельсу і Ірландії.

У цю хвилину ще не ясно, як швидко стануться запропоновані зміни і в якій мірі вони задовольнять громадян цих країн. В перспективі, урядові правила, обмеження, покарання і введення податку припиняться скрізь. Усі народи Землі знатимуть їх божественну Єдність Усього, їх природжене знання і силу, як багатовимірних істот і кожен поважатиме святість усього в межах Створення.

Нас неодноразово запитували, чому деякі поза планетні джерела дають часові рамки для випадку однієї речі або іншої, а ми не робимо. Спершу, ми переконуємо вас дуже розрізняти ченелінгову інформацію, особливо анонси NESARA або раптове багатство. І знайте, що деяка інформація, яка претендує на ченелінгову, - фактично написана і поширюється індивідуумами навмисно для дезінформації, відраджуючи або лякаючи читачів.

А потім, однією із причин не зручного надання часових рамок, є - трудність переміщення у вашу лінійну конструкцію чого-небудь, що існує в континуумі. Ми повернемося до цього, але спочатку ми хочемо поговорити про нашу іншу причину, тому що вона є безумовно важливішою. Ваше очікування специфічного випадку посилає вперед позитивну енергію, яка зв'язується з певним часом; якщо нічого істотного не проявляється потім, енергія перетворюється на розчарування, збентеження або навіть гнів і далі вібрація знижується, що приводить до спаду проектованої події.

Це те, про що ми говоримо вам, що десятиліття затримки в просуванні вашого суспільства закінчиться у 2017 році, цей найсприятливіший період дійсно є милосердним вікном, подібним до вікна сонцестояння в грудні 2012 року, що допомогло перейти Землі до четвертої щільності. Фактично ваш концепт часу - енергія в русі, і відколи маршрут підйому Землі становиться поступово вище, або легше, енергія вирівнюється, то декілька років пройдуть зі збільшенням швидкості. І, коли вібрації підвищаться, то це дозволить розширити усвідомлення до рівня духів і проявити силу, з чим вас будуть сердечно вітати.

Цей відхід від нашого звичайного небажання згадувати час є тільки незначною частиною даного планетарного вирівнювання в 2017. Значно більше, полюблена сім'я, це тому, що ваш оптимізм і ентузіазм про Земне майбутнє буде урівноважувати негативність загальноприйнятих звітів ЗМІ про епідемію Ебола, Україну, Афганістан, іракський новий уряд, поточний ізраїльсько-палестинський конфлікт, і особливо в цей час, зусилля зупинити просування сил ISIS в Сирії (Ісламської держави Іраку і Сирії).

Ми не недооцінюємо серйозність тих ситуацій, говорячи, що повторювані фільми і повідомлення з жахливим видом, які викликають страх і песимізм, тримає народні маси в менталітеті третьої щільності. Наприклад, проектована трирічна або довша спроба виключити ISIS— не треба так довго! — і епідемія Еболи, яка не контролюється – це не так!

Незважаючи на деяку втрату довіри до ЗМІ, велика більшість народів Землі вірять "експертним" оцінкам тому, що вони не знають, що ви робите. Вони не знають, що обставини, про які вони хвилюються, рухалися б своїми курсами значно більш швидко, якщо б їх рухали стримери позитивної енергії. Вони не знають, що сьогоднішнє нанесення каліцтва пропонує багатьом мільйонам можливість завершити третю карму щільності, досягти балансу і еволюціонувати. Вони не знають, що вони захотіли бути на Землі, оскільки вони можуть брати участь в усьому, що відбувається, або що результатом буде Золотий Вік Землі в повному процвітанні.

Ми не пропонуємо вам намагатися змінити чий-небудь напрям думок — темп зростання свідомості і духовного усвідомлення, — це надане Богом право кожного духу. Воно як світло у ваших позитивних думках і почуттях випромінюється у світ і прискорює закінчення усієї боротьби, утруднень і страждання. Світло — Любов! — це ключ до миру, здоров'я і процвітання.

Читач, хто інтерпретував "довідкову бібліотеку" в попередньому повідомленні, що "ми усе там знаємо" запитує, чому ми приписали колегам в Нірвані те, що ми заявили про Малайзійський літак, який був збитий в Україні. Ми зробили так, тому що вони були джерелом - і наші знання постійно зростають. Деяка інформація приходить від індивідуумів в Нірвані, які контролюють випадки на Землі, а деяка від надзвичайно розвинених духів з інших духовних світів, від Бога, від представників передових цивілізацій, від всесвітніх рад і головних учителів.

Ми також отримуємо інформацію, спостерігаючи потенціал енергетичного поля Землі, який відображає колективну свідомість усіх її резидентів — людей, тварин, рослин і королівства Девів — і ми повідомляємо поле найістотнішої діяльності під час наших повідомлень. Але із-за того, що думки кожного резидента, почуття і дії впливають на потік енергії, ситуація може значно змінитися перед нашим подальшим повідомленням.

Стримери енергії впливають на ситуацію і можуть посилили і перетворити можливий результат на вірогідний результат. Ситуація, яка перетворилася на вірогідну, може повернутися до можливої, тому що її стримери ослабли. Прилив енергії, можливо, ввів область, де рух був ледве відчутним. Посилюючи імпульс того, що здається є надзвичайно вірогідним результатом, може кінчитися повною невдачею тому, що його зачепив сильний вибух енергії. Абсолютно зумовлений — упевнений результат — надзвичайно рідкісний і вознесіння Землі із третьої щільності і продовження руху до її місця призначення в п'ятій щільності знаходиться серед небагатьох виключень енергетичних примх.

У цю хвилину поле енергії багате на діяльність. З'являються нові стримери енергії, деякі міняють напрямки, деякі придбавають імпульс, деякі скорочуються до простих джгутів; і увесь безперервний рух виводить ваші колективні думки, почуття і вільний вибір. Ось чому, хоча остаточний результат усього в ході руху відомий в континуумі, тому що це зумовлено, але не можливо визначити в лінійному часі точно, коли проявиться специфічний випадок.

Випадкові смерті особи торкаються серця світу, як це було з Робіном Уїльямом. Наші колеги в Нірвані говорили нам, що зібрався тисячний натовп, щоб вітати цей дух, який приносив задоволення багатьом впродовж його Земного періоду життя, і ми поспішаємо запевнити читачів, хто написав, що вони моляться, щоб він не буде "покараний" за таке закінчення свого життя — він не буде.

Давайте поговоримо спочатку про вхід в Нірвану. Дух звільняється від ефірного тіла і психіки, яка настає в подібних умовах, коли особа залишає фізичний період життя. Психіка Робіна була оточена такою проникаючою, болючою депресією, що кінець кінцем узяла його під свій контроль; він думав, що тільки закінчивши своє життя він зможе уникнути нестерпної агонії. Його травмовану психіку треба було лікувати і він отримав особливу турботу і постійну увагу в одній з спеціальних областей Нірвани, які можуть бути прирівняні до вашої лікарні інтенсивної терапії.

Наші колеги повідомляють, що психічне зцілення Робіна було швидким із-за клітинного копіювання тривалості життя в передових цивілізаціях, він завершив усі головні договірні умови і депресія не була договірним вибором, тож він знаходиться в компанії друзів і сім'ї з його найближчого минулого і попередніх життів, і він радісно випробовує інші дивовижні аспекти життя в Земному духовному світі. Ми додаємо своє власне знання, що просвітлені істоти по всьому всесвіту шанують цей високорозвинений дух, який вибрав бути щедрим в думках, енергії і ресурсах і навіть значно перевищив надзвичайно грандіозну міру.

Відносно доцільності самогубства до усіх духів, я попросив свою матір дати вам інформацію, яку я надав їй багато років тому. [Наступне - глава "Самогубство" в повідомленні Метью, Розкажи Мені про Небеса.]

Метью, - люди, які помирають самогубством, лікуються по-іншому від інших?

Так і ні. Вони отримують той же персонал, люблячий прийом, як усі інші прибульці і кожне зусилля розширюється, щоб допомогти в їх зціленні і коригуванні точно так, як і усі інші травмовані духи, кому треба специфічне лікування. Проте, вони входять в спеціальну станцію лікування тому, що їх травмам потрібен унікальний вид максимальної турботи.

Я знаю, що ви чули, що люди, які залишають їх власні життя, стикаються з караючою формою духовного життя, але інстинктивно ви в цьому сумніваєтеся. Ви - праві, це не так. Це не справедливо або не розсудливо, щоб змішувати в купу усі самогубства в одну категорію з одним вимогливим судженням для усіх, хто з цим стикається.

У деяких випадках причина самогубства - нестійкість хімії тіла, що погіршує звукове ухвалення рішення. У інших випадках, що ви називаєте безумством, яке приводить до самогубства. Деякі люди діють так в стані екстремальної депресії, можливо із-за втрати кого-небудь, кого вони вважали життєво важливими для їх життів і депресія займає їх раціональне мислення. Деякі позбавляють себе життя в безглуздих викликах, не вважаючи, що ризик може призвести до смерті. Інші діють у відчаї замість того, щоб зміцнити душевний стан. Деякі закінчують своє життя, щоб закінчився хронічний біль. Жодна з цих причин не є більшою причиною для жорсткого судження, ніж смерть від сердечної недостатності або зламаної шиї.

Деякі люди відповідно до озвучених умов свідомо вирішують закінчити своє життя. Для когось, це повна капітуляція перед серією несприятливих подій, іноді, щоб забезпечити їх сім'ї тільки таким шляхом, залишивши їм страхові гроші. Інші люди роблять висновок, що вони не можуть мати справи з ситуаціями, які для них занадто важкі або огидні - можливо виявилася їх подружня зрада, або фінансова або політична корупція, або вони були дискредитовані їх лордами. Ці очікувані випадки також дуже сумні, тому що ті люди дійсно не бажають залишити ціле їх Земне життя, а тільки ті аспекти, які вони вважають, що вони пригнічують їх думку, тож смерть — тільки засіб.

Люди, які наклали на себе руки з будь-якої причини, розглядають свої записи Акаші з тією ж самооцінкою і наступним плануванням тривалості життя, як будь-який інший дух. Вірно, що вони переймають на себе накопичений урок, щоб повторювати усі уроки, які вони вибрали, але не завершили, але немає ніякого покарання або важкої карми, що стягується із-за завданої собі смерті. Намір, або привід, - це основа для усіх причин осудження себе і цим людям не треба оцінювати себе більш серйозно, ніж будь-кого іншого в цьому царстві.

Спасибі, Мати. Зараз, читачі з Європи турбуються про Мусульманське населення у ряді їх міст. Дорогі, вони не повинні викликати ваше хвилювання! Вони відповіли духовному керівництву, щоб познайомитися з новими географічними районами, культурами і філософіями; і тому неможливо швидко пристосуватися до драматичної новизни — вони дотримуються того, що загальновідоме — їх родичів, нарядів і релігій — це природно. Вони не одні, хто захотів мігрувати, але вони, можливо, є найочевиднішими. І, як у будь-якому населенні, є деякі індивідууми з поганою поведінкою і постійні мешканці, можливо, помилково приписують поведінку таких осіб з нового населення усім мусульманам.

До читачів, хто наділяє усіх Мусульман тими ж радикальними релігійними поглядами, як ISIS, або ISIL (Ісламська держава Іраку і Леванту), ми говоримо: не робіть цього! Деякі з вас цитували уривки з Корану, які навіть дозволяють захищати вбивство ваших ворогів. Біблія також має надлишок такого ж виду матеріалів і обидві книги страшенно спотворюють принципи оригіналу віри.

Наприклад, біблейське посилання на те, що "народився в гріху"— не говорячи вже про вимогу, щоб Ісус помер, щоб зберегти грішників! — це сумний відхід від древніх записів навчань Ісуса. Він навчав, що "гріх" є помилкою і тільки помилка заважає росту духу, свого власного або інших.

Інгредієнт кожного духу - суть чистої любовної енергії Творця і це будова усіх новонароджених. Коли індивідуумам навівають з дитинства ненависть, помсту, вбивство в ім’я релігії, вони притягуються до груп подібних до ISIS. Отже, хоча войовнича сила, можливо, думає, що це діє на релігійних принципах, це не так. Вона діє на уми, прищеплюючи право і відповідальність, щоб захистити озлоблення і оприлюднити їх віру, якою б помилково та не була.

Майже таке ж було з Християнством. Розгляньте Інквізицію, хрестові Походи, переслідування тубільних народів в Латинській Америці Католицькими конкістадорами. Пізніше, на землі, яка стала Сполученими Штатами, Християни знищили стада бізонів, щоб позбавити місцеве населення їх джерела харчування і вони скоротили їх населення різанинами і хворобою.

Полюблена сім'я, усі ваші релігії, які почалися в чистоті духовної правди відмовилися від їх начал до деякої міри, і найбільші відхилення є в Ісламі і Християнстві. Найбільше кармічних уроків, перейнятих на себе поколінням за поколінням, походили від того, що було зроблене в ім’я релігії, це самий руйнівний аспект життя на Землі.

Процес світового перетворення і духовного оновлення призводить до кінця те, що довгі віки назад темрява обдурила серця і уми : страх або презирство до тих, хто був несхожим –знищують те, чого ви боїтеся, нешанобливість і дискримінацію проти відмінностей, які ви вважаєте підпорядкованими. Щоб застрахувати те, що це міцне володіння в межах людства, темрява насадила ідею ярликів, щоб означати відмінності. Отже суспільство розглядається — і часто суддею — індивідуумами відповідно до їх релігійного, національного, культурного, етнічного, політичного, урядового, ідеологічного, расового, професійного, традиційного, фінансового або соціального статусу.

Ми називаємо вас робітниками світла — чи бува це також не ярлик, який відрізняє вас від тих, хто ні? Це є, але ніколи не було наміру відокремити вас від інших духів, які менш підняті, ніж інші. Робітник світла знає, що ви — невід'ємна частина Бога і всіх інших духів — і що ви робите — надсилаєте вперед світло, яке звільняє народи Землі від тих суперечливих обмежень таким чином, що кожен може жити мирно, шанобливо, в кооперації з іншими і гармонійно. Усі духи на планеті житимуть в Світлі, де не буде місця ярликам.

З безумовною любов'ю, ми знаходимося на вашій стороні на цьому шляху вознесіння.

______________________________________

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites