Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Matthew Ward - 18 лютого, 2013

Matthew Ward - 18 лютого, 2013

Влада, відповідальність за світові зміни; відставка Папи римського Бенедикта; Ватиканська історія; Північно-корейське випробування ядерної зброї; вартість війни; випадкове насильство; працевлаштування, перехід до мирного виробництва; статус жінок і геїв; сім десятиліть прогресу

З ніжними вітаннями від усіх духів на цій станції, це Метью. Починаючи з сонцестояння грудня велика більшість Земного населення мають нахил до відповідних обов'язків і переслідують звичайні інтереси. Вірян, які відчувають безглузду дитину, ще виручить сказана правда про теорію страшного суду, сполученого з кінцем календаря Майя.

Жоден з них не знає, що ви робите, що впродовж вхідної хвилі світла декілька тижнів тому, Земля зробила перші кроки в четверту щільність. Багато з вас все ще почувають себе розчарованими, навіть знеохоченими, тому що ніщо з очевидної зміни не мало місця, і особливо дорогі ті, кого ми хочемо підняти і дати оновлену упевненість.

Думайте про новонародженого малюка, який приходить із специфічними талантами, навичками, інтересами, незалежними думками і цілями. Цей "пакет потенціалів" анітрохи не очевидний в самих ранніх днях немовляти; проте, оскільки ця маленька особа росте, природжені здібності починають з'являтися і за належного виховання, вони коли-небудь розквітнуть більшим творчим потенціалом і витонченістю.

Точно такий же процес із Земним Золотим Віком, що нещодавно народився із своїм "пакетом потенціалів". Інтенсивність Світла у вашому світі зробила цю дитячу еру надзвичайно "родючою", як ви могли б сказати, роблячи її легше ніж будь-коли раніше, щоб процвітали результати вашої праці .

Це час, щоб почувати себе позитивним, оптимістичним, захопленим і звитяжним - ви освоїли важкі стадії Земного Вознесіння! Коли було зумовлено, вона покинула третю щільність, але багато мільйонів серед вас, хто переходить з одного простору до іншого, можливо, не зробили б цього.

Але вони зробили, і це приймається з вдячністю, як до вливання світла впродовж сонцестояння, так і до вашого сяйва. Ваше світло було істотне тоді і так же істотне зараз, оскільки ви рухаєтеся вперед у вашому світі в співтворчому процесі.

Завжди ви маєте не лише владу, але і відповідальність, щоб зробити ваш світ таким, яким ви хотіли його бачити. У континуумі, цей славний світ — доконаний факт, але в лінійному часі ваша місія триває. І те, що приходить потім надзвичайно виконує і задовольняє-відновлює Землю і мир, здоров'я і гармонію усіх її мешканців. Ви не повинні "не впоратись з роботою", дозволяючи розчарування у вашому слабкому світлі!

Дійсно ваша універсальна сім'я надзвичайно допомагала впродовж процесу Земного Вознесіння і вони продовжують робити так багатьма способами, які ми перерахували. Тільки так був зумовлений Земний вхід в четверту щільність впродовж сонцестояння, так це була позаземна допомога, — яка була встановлена в співзвуччі з баченням Гайї для Землі, генеральний план головних резервів Золотого Віку.

Оскільки світло вашої сім'ї більш інтенсивніше, ніж ваше і їх технології далеко попереду ваших власних, їх допомога була і буде продовжуватись способами, які вище ваших поточних здібностей. Проте, темп прогресу суспільства завжди визначався планетним колективом мешканців, у якого нема ніякого іншого шляху, тому що він — ваш світ.

Давайте поговоримо мигцем про недавні події, - по-перше, про папу римського Бенедикта. Дійсно сама незвичайна подія, відставка римського папи, і анонсована причина, "похилий вік," фактична в деякому відношенні.

Римський папа, показаний публічно, - це імітація. Оскільки старіння відбувається швидко і його енергія відливає, він не зможе функціонувати довго, а імітації заміни важко здійснити в ці дні. Ось чому первосвященик безпосередньо, який виглядає здоровішим і молодшим, ніж імітація, залишиться в самоті. В залежності від тривалості його життя і вибору часу правди про імітації, яка виходить, він, можливо, побачиться на пізнішим перегляді дуже оновленим.

Значення цієї відставки — набагато більш далеке досягнення, ніж невдача імітації - це зламує відкриті двері до правди, яка приховувалась впродовж століть, як наприклад педофілія в духовенстві, яка була дуже поширена впродовж понад 1500 років.

Ватикан, який був головним світовим гравцем під парасолькою Ілюмінатів, - міжнародна штаб-квартира Сатанізму, і його незлічене багатство включає вкрадені художні скарби придбані в співпраці з Нацистами впродовж Другої Світової Війни. Будь-який римський папа, який піднімав протест проти велетенського обману, безсовісної поведінки і збирання багатства був недовговічним.

Все ж, можливо найбільш приголомшливим одкровенням буде розголошування древніх записів, які покажуть, як Біблія в давні часи була стратегічно змінена - найбільш сфабрикована історія про розп'яття Ісуса на хресті і воскресіння, щоб передати під контроль церкви Католицькі народні маси.

Коли усе це стане громадським знанням, довге царювання Ватикану закінчиться. Руйнування буде надзвичайно сумним і важким для Католиків, проте і на усіх набожних Християн глибоко впливатиме вивчення того, що основа їх життів була побудована на брехні.

Співчуття для усіх духів може принести визнання того, що правда про життя Ісуса і його навчання значно більше цінна, ніж та, яку нам викладали. Їх віра заснована в духовності, замість догматичної терпимості і ритуалів, заснованих на віроломствах, які поступово зникнуть.

ЗМІ у всьому світі також гудуть про Північно- корейське випробування ядерної зброї. Запуск ракети - одна річ, вибух боєголовки зовсім інша, і випробування було зовсім не таким ефективним, як країна хотіла б, щоб світ думав. Проте, подібно до Ірану, Північна Корея – розглядається як "бестія" і загроза, яка змогла б привести до ядерної війни.

Ви знаєте, що ніякої війни не буде і ніяка спроба підірвати ядерну боєголовку в просторі не буде успішна, але небагато знають про це. Те, яким способом скоротити жахливу загрозу цих двох країн, формулюють на світовій арені і в Сполучених Штатах і розділяють загальну увагу до збройного насильства.

Після особистих трагедій усіх, кого це безпосередньо зачіпає, насильство глибоко торкається глобальної совісті. Оскільки свідоме і духовне усвідомлення продовжує розширення, усі розумітимуть, що насильство породжує тільки більше насильства, і ніколи гармонії або співпраці або поваги. Деяке розсіяне войовниче клацання триватиме якийсь час, але збільшуючи акцент на веденні переговорів про відмінності, ми кінець кінцем прийдемо до міжнародного роззброєння.

Стимулом для зупинки стану війни і випадкового насильства стане закінчення широко поширеної смерті і горя. Інші витрати на війну - спустошення землі і природних ресурсів, руйнування будинків, бізнес-структур, інфраструктури - і випадкове насильство - законний тиск, законні і судові розгляди, в'язниці — це колосальні колективні витрати.

Весь час у вашому світі багато мільйонів знемагають у в'язницях, тому що їх захопили в полон на війні, або ув'язнені по несправедливим законам, корумпованими судовими системами, надмірно жорсткими покараннями за незначні образи, неправильне засудження або душевні розлади. Ця ганебна пляма на вашій історії буде очищена на стадії лікування душевних хвороб , до тих пір, поки цей стан являється аспектом життя.

Більше не потрібно вкладати кошти, щоб увічнити або захиститися від насильства і вони будуть спрямовані в області критичних потреб, в такі як освіта і охорона здоров'я; енергетичні технології; ріст інноваційного бізнесу; ремонт і обслуговування доріг, залізничних колій і мостів; відновлення довкілля.

Цивільні запити на ті і інші види удосконалень змусять уряди вжити заходів. Промисловість, яка зараз є паливом для машин війни, перетворить свої виробничі процеси на інші види виробництва, і навчить працівників, яким треба перекваліфікація по їх вибору.

У нашому останньому повідомленні ми торкалися рівних прав для жінок і в численних повідомленнях ми говорили, що духи в цивілізації третьої щільності повинні збалансувати життєвий досвід тривалості життя, тоді вони зможуть еволюціонувати в четверту щільність. Перевод жінок до підпорядкованого статусу було первинним чинником в Земному русі по спіралі вниз від п'ятої щільності до глибокої третьої щільності і залишається там.

Кармічна карусель продовжувала надання жінкам, яких зневажали в одній тривалості життя, можливості досягти балансу в інших втіленнях, будучи гнобителями. І так проходило тисячоліття за тисячоліттям до тих пір, поки зрештою жінки почали повільно рухатися перманентно в своїй боротьбі, щоб отримати освіту, право голосу, проведення організаційних заходів, право висловлювати свої думки незважаючи на соціальну ганьбу.

Сьогодні в більшості країн жінки законно признаються як обов'язкові помічники суспільству. Ведення домашнього господарства і материнство більше не єдина роль жінки,— однаково шанується вибір, щоб не одружуватися або не мати дітей. Мільйони жінок успішно комбінують сімейне життя з університетською аудиторією або кар'єрою.

Жінки відрізняють себе в областях, які колись розглядалися сферою діяльності чоловіків, як наприклад машинобудування, наука, електроніка і дослідження, і вони утримують політичний офіс, ведуть маленький бізнес або очолюють корпорації.

Багато реформаторських рухів у всьому світі ініціювали жінки. У країнах, де їх громадянські і Богом дані права все ще відхиляються, хоробрі індивідууми вживають сміливі заходи у напрямі закінчення цієї жорстокої несправедливості і соціальні ЗМІ надали глобальну прихильність їх певним зусиллям.

Те ж вірне для гомосексуалістів, яким також довго відмовляли в повазі, гідності, можливостях і правах, якими насолоджуються гетеросексуали. У культурах, в яких цей статус все ще дозволяється тільки для чоловіків, шанування прав гомосексуалістів прийде повільно, а також і для жінок. Кінець кінцем кожен знатиме, що гомосексуалізм - передова стадія духовного росту, в якій жіночі і чоловічі енергії більше збалансовані, ніж у гетеросексуальних осіб.

Досягнення миру і повних прав для усіх громадян відстає в жахливих регіонах конфлікту і утиску – особливо на Близькому Сході, деяких Африканських країнах, Афганістані, Пакистані, Індії і Північній Кореї. Багато хто з тих країн повинні вирішити труднощі із-за родових, релігійних, кастових, гендерних, культурно-політичних відмінностей, а також нерівності економічних груп.

Ви, можливо, вважаєте це іронічним, що галас навколо зниження насильства, прав жінок і гомосексуалістів надзвичайно рекламують в Сполучених Штатах, проте, що пануючі ЗМІ країни нехтують, що повідомляється в інших "вільних" країнах. Наприклад, не було нічого сказано про арешти багатьох банкірів і інших впливових індивідуумів в Європі і ніколи ніякого проблиску про очевидну присутність космічного корабля.

Ілюмінати із угруповання Ротшильдів, які управляли його імперією з Лондона і Ватикану, втратили свій медіа-плацдарм, а разом з ним і інші повноваження в цій частині світу. Секція Ілюмінатів із угруповання Рокфеллерів, розміщена у Вашингтоні, округ Колумбія, і у місті Нью-Йорк, все ще впливає на головні ЗМІ в США, а також на Уолл-Стріт; і їх давній плацдарм в Конгресі очевидно безкомпромісний, що зупиняє прогрес.

Так, ми знаємо здебільшого те, про що ми говоримо - не нова інформація. Так, чому ми перерахували ті речі, які ви знаєте добре? Тому, що вам треба думати про те, як далеко ви прогресували відколи почалося Вознесіння Землі!

Ті сім десятиліть була упевненість, що вбивство "ворога" є патріотичним обов'язком. Багато, багато мільйонів палко йшли вперед у битву, підтримувані як духом, так і виробництвом машин війни їх цивільними колегами. Сьогодні бажання переважаючої більшості у всьому світі - закінчити кровопролиття і жити разом в мирі і злагоді.

У минулі 1930-і роки, важка рука темряви управляла усім, що зміцнювало життя на Землі — урядами, економікою, торгівлею і промисловістю, навчанням в церквах і школах, законами і системами правосуддя, ЗМІ, довкіллям. Дуже мало осіб сумнівалось в рішеннях, зроблених будь-ким з тих авторитетних людей.

Зараз широко поширене опитування мотивів влади і опозиції до рішень і дій, які проти загального добра. Думайте про масову корупцію, обман, і розбещеність, - ці ваші зусилля "виведуть на чисту воду". Думайте, як привернути всесвітню увагу до жорстокості і несправедливості, чим мовчки терпіти.

Вам треба почувати себе підбадьореним і вдячним для драматичних просувань і вам треба дати собі кредит для ваших вкладень. Визнання виконань - не пиха, вона - джерело натхнення і мотивації, до тих пір, поки місія не завершена. Ви, можливо, не маєте в авангарді прогресивних моментів, але будь ласка ніколи не забувайте владу ваших думок і почуттів!

До цитати із нашого останнього повідомлення: Зараз як і раніше — завжди! — подорожі її мешканців залежать від виборів, які кожен робить, і кумулятивні альтернативи створюють колективну свідомість. Так, це — ваші думки, пристрасні почуття і дії, які встановлять надалі Земний темп. Чи це успішне дзижчання через четверту щільність або ширяння подібно орлу, Гайя тріумфує — закінчується виключно важкий підйом !

Це як імператив, зараз як і раніше, щоб зосередитися на тому, чого ви хочете у вашому світі, а не на тому, чого ви не хочете! Будь ласка не нарікайте на умови, які прикрі, або зневажають індивідуумів, які не розділяють ваші погляди. Замість цього, дозвольте своїм думкам і почуттям жити душа в душу з Природою і достатком доброти для кожного.

Стійкість у світлі прискорює Земний темп у напрямі здорового, прекрасного спокійного світу, який вже існує в континуумі. Як ми бажаємо, щоб ви змогли побачити пишність вашого співтворення точно так, як і ми робимо!

Безумовна любов і честь Істот Світла впродовж цього всесвіту з вами зараз і навіки.

______________________________________

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge