Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Matthew Ward - 19 жовтня, 2014

Matthew Ward - 19 жовтня, 2014

Привіт від усіх духів на цій станції, це Метью. Пануючі медіа висвітлюють Ebola головним чином відверто; але подібно до найбільших головних світових проблем, вони відмічають винних політиків, особливо відносно декількох випадків в Іспанії і Сполучених Штатах. У вашому мобільному світі була неминуча поява симптомів через декілька днів після атаки хвороби і їх схожості до симптомів інших недуг, хвороби, що виникає несподівано за межами сильно-хворих західних Африканських країн. Підбадьорюючим аспектом є те, що медичне суспільство провело форум, щоб ослабити страх, що хвороба може поширюватися безконтрольно. Звичайно, ніхто не може повідомити, що знову світло гарантує, що намір Ілюмінатів створити пандемічний і всесвітній страх - провалився.

Політична схильність призначати винних особливо сильна відносно ISIS, якій до сих пір не сказали прощавай в доповідях, щоб розвіяти страх про їх наміри, і це дійсно так. Ці сили продовжують прокладати собі шлях, доки об'єднані спроби не зупинять їх, і це станеться. Засадничий чинник – це дуже посилене світло, яке розглядається, як своєкорисливі інтереси сусідніх країн, і, звичайно, прагматизм. Оскільки лідери уникають активного втручання, розуміючи, що сили ISIS поширюють засновану на терорі «Ісламську державу», змітаючи усі межі, то уразливі країни можуть вступити у боротьбу.

Ми знаємо, що події цих двох ситуацій йдуть своїм курсом, то вони надають багатьом душам можливість відпрацювати кармічні уроки. І все-таки, нам сумно бачити, що хтось із земної сім'ї поводиться жорстоко з собі рівними.

Зараз переходимо до питань, які багато хто з Вас задає, і коментарів про "десятиліття затримки", років 2007 і 2017, NESARA і як розгортається план Золотого Століття Землі. Щоб показати, що усі вони взаємозв'язані, ми звернемося до деяких моментів минулих повідомлень, які заповнять пропуски інформації, і ми представимо так би мовити гобелен в усій своїй повноті.

Головний план для настання Золотого Століття був затверджений при готовності всього Вашого світу до міжнародного примирення і співробітництва до 2007 року. Це не означає, що сталося відстрочення, швидше всього консиліум чекав, що ваше суспільство досягне достатнього рівня духовного і свідомого розвитку до тієї дати. Очікування були логічними і ми пояснимо, чому вони не виправдалися і чому саме цей рік вашого календаря був обраний консиліумом. Усе відбувалося за межами вашого поняття часу, але ми постараємося це пояснити в межах послідовної системи відліку.

План з'явився тому, що Гайя, дух, який вічність назад інкарнувався в те, що зараз є вашою домашньою планетою, послав заклик про допомогу. Негативність, яка накопичилася із-за невпинних кровопролитних війн, настільки зменшила Земне світло, що її здатність залишитися на орбіті серйозно наразилася на небезпеку. У двох попередніх епізодах, коли саме життя планети було в небезпеці, стався викид зібраної негативності з такою катастрофічною силою, що усе життєві форми загинули. Гайя любила їх усіх, навіть людей, які несли негативність і кожна смерть її глибоко засмучувала. Цього разу вона захотіла, щоб її мешканці не лише вижили, але фізично вознеслися з її планетарним тілом, яке відновлювалося б до його оригінального первісного здоров'я і краси, та усі її життєві форми змогли процвітати і жити разом радісно і гармонійно. Її ясне бачення цієї Землі стало проявлятися в всесвітньому континуумі.

Сприяючи бажанню Гайї і потребам її тіла запустити звільнення себе від негативності, Бог уповноважив потужні цивілізації забезпечити масивну кількість світла. Початкове вливання Світла стабілізувало орбіту Землі, звільнило її від дисгармонії глибоко укоріненої негативності третьої щільності і надало їй можливість почати вознесіння. Природно, що світло і усе прийдешнє від тих віддалених джерел також було доступне усім її життєвим формам, але як мотивувати людство дивитися через темряву, яка обкутала планету, щоб вони змогли "побачити світло" – це зовсім інша справа.

Саме у цей момент з'являється консиліум. Вони прийняли завдання надихнути народи узяти на себе турботу про їх особисте вознесіння, сприймаючи світло, що поступає, так щоб вони змогли генерувати їх власне Світло. Це було важливо з двох причин, рівних по важливості для вознесіння: Світло перетворювало клітини тіла заснованого на вуглеці в кристалічну структуру, яка може вижити в рівнях вібрації, яких кінець кінцем досягне Земля; і завдяки розпаду "вуалі" між свідомістю третьої щільності і знанням на рівні душі, світло відкриває серця і розум до духовної просвіти, яка породжує ріст духу.

Після обговорення усіх плутанин, складнощів і вимог процесу, - передусім повинен шануватися вільний вибір відповідно до указу Творця до правителів усіх всесвітів, - консиліум прийняв план. Його довелося помістити в лінійні часові рамки для вашого розуміння, і відколи це — ваш світ, він може бути тільки таким, яким ви хочете, щоб він був. Тому, усі аспекти плану повинні стати частиною колективної свідомості, щоб маса енергії численних думок, почуттів і справ регулювала діяльність в потенціальному полі Землі і визначала, що відбувається у вашому світі.

Отже велике значення мало те, як представити план у форматі, щоб люди почали думати про нього. У той час вашої історії, Сполучені Штати належали до найбільш глобально впливових країн, і було практичним розпочати тут, і так це було - члени цього уряду були натхненні створити закон про Національну Економічну Безпеку і Реформацію, який загальновідомий під абревіатурою NESARA. Метою темних було оббрехати і чинити саботажі стосовно цього закону, що привело до заперечення його існування тими, хто чув про нього і неправдивому сприйняттю з боку інших. Якщо ви не знаєте, що NESARA фактично містить – то це не менше, ніж основа для світового перетворення і духовного оновлення! – і його еволюції як через світло, так і темряву, прочитайте попередні повідомлення, які дають детальні звіти. [Special NESARA edition, August 13, 2006, забезпечує довідковий матеріал; ряд інших повідомлень включають додатковий огляд.]

Усі асигнування NESARA і інші аспекти плану розвивалися в континуумі, тобто там, де ви сприймаєте минуле, сьогодення і майбутнє, як серії одночасних подій; де стан еволюції духів визначається кількістю світла, яке вони випромінюють і приводять у відповідність зі своїми інтересами, природженими здібностями і необхідними кармічними випадками. Як завжди договори попереднього народження робляться з безумовною любов'ю і проектуються, щоб принести вигоду кожному духу, який бере участь в загальній тривалості життя, і так це було з планом консиліуму, самим незвичайним і далекосяжним із всіх коли-небудь придуманих. Ніколи раніше в цьому всесвіті не було договору із всією цивілізацією, за допомогою якого велика більшість зробила б такий монументальний виклик:, тільки за одну тривалість життя завершити усі кармічні уроки третьої щільності, щоб досягти балансу і еволюціонувати духовно і свідомо в четверту щільність.

Ця унікальна можливість притягнула трильйони завзятих духів, значно більше, ніж Земне населення, і ті, хто був обраний були сповіщені про кожну частину плану. Вони знали, що після народження вони не зможуть згадати нічого, але внутрішнє керівництво тримало б їх на треку через духовні повідомлення до свідомості - сумління, інтуїції, інстинкту, прагнення і натхнення - тому що це істинно для кожного фізичного життя. Приголомшуючою відмінністю цього разу було те, що усі учасники знали, що вони допомагатимуть створити в лінійному часі світ, який вже існує в континуумі завдяки маніфестації Гайї. І, звичайно, усі відчули, що вони майстерно виконають свої обрані ролі.

Проте, в плануванні консиліумом безпрецедентного по швидкості і розмаху процесу, вони мудро прийняли до уваги, що деякі із слабкіших духів, можливо, коливатимуться і їм доведеться надати допомогу на додаток до безперервного вхідного світла від віддалених цивілізацій, і план включав деяку кількість засобів для управління в цьому випадку. Сильніші духи, хто розділив тривалість життя із слабкішими змогли узяти частково на себе важку карму тих духів; добровольці для таких ролей були із четвертої або вищої щільності, і також були енергетичні цілителі, екстрасенси і телепати, які могли допомогти їм на їх шляху. Була потрібна безліч духів, щоб стати дороговказами і прапороносцями душ. Деякі інтуїтивно знали істинність інформації, що передається посланцями Світла і розділяли її з усіма, хто міг її сприйняти; інші стали активними в різних спробах реформ або готувалися до професій, де вони змогли б вплинути на позитивні зміни; і багато духів демонстрували силу позитивних думок, почуттів і радості проживання у благочесті і також виконували інші ролі.

Звичайно, не дивно, що ви, хто залишився відданим Світлу незважаючи на перешкоди, невтішні затримки і можливо зневажливу нешанобливість, знаходитеся серед добровольців вибраних, щоб узяти на себе одну або більше з тих ролей, які допомогли б багатьом на їх шляху підйому!

Життєво важливими для плану були духи, які створювали б необхідні жорсткі умови для мас і коли це завершувалось, вони об'єднувалися з силами світла. Тільки самим високорозвиненим істотам можна було довірити таку місію і консиліум вибрав добровольців, чия надійність в найбільш багатообіцяючих областях служіння світлу була випробувана неодноразово. Не було ніяких причин передбачати, що вони зраджуватимуть своєму слову на останньому етапі їх контракту, але це те, що сталося. Ті індивідууми попали в пастку зачаровані темрявою, яка охопила планету і вони відмовилися поступитися владою, контролем над масами і удачами, які отримували незаконно або аморально. Ніякі переконання на рівні душі і свідомості, обіцянки допомоги або попередження з приводу покарання себе при перегляді тривалості життя не переконали їх шанувати свій договір.

Вони – верхівка Ілюмінатів, альянс окремих груп, які володіють або просочили кожну організацію, установу і корпорацію, які впливають на життя у вашому світі, від урядів до банківської системи і торгівлі, від релігії до освіти і ЗМІ, від військових, розважальних, юридичних систем до систем правосуддя. Пірамідальний альянс з жменькою індивідуумів на вершині і багатьма, багатьма фаворитами внизу, які не розуміють, що вони працюють в лізі із злорадною силою, також відомою вам як секретний уряд, єдиний світовий уряд, новий світовий порядок, кабала або еліта.

Хоча графік часу консиліуму для світових ситуацій дуже досконалий і тягарі людства полегшилися так, що вони змогли "побачити світло", яке прибуло у ваш лінійний час, Ілюмінати продовжували приховувати правду і розпалювати війни, руйнування, хвороби і зубожіння точно так, як і багато поколінь темних сил робило перед ними. Це не вплинуло на вознесіння Землі, - вона ввійшла в четверту щільність як це було зумовлено, у кінці 2012 - але неослабне безладдя і злидні і незнання правди тримали більшість з її народів в межах обмеженої свідомості і духовного усвідомлення третьої щільності.

Мільярди людей, які долають злидні, або несправедливість від інших, або ледве виживають не можуть уявити нічого окрім насильства, страждання, зневіри і страху в їх життях. Солдати у бою вірять, що їм сказали: це ваш патріотичний обов'язок боротися за свободу або це ваш обов'язок, щоб мстити за ваших предків. Велика кількість людей працює в компаніях, які виробляють машини для війни, можливо, ненавидять смерть і руйнування від воєн, але їх первинний інтерес – заробити гроші, які підтримають їх сім'ї. Отже, всупереч до очікувань консиліуму щодо успіхів вашого суспільства до 2007, думки про мирний світ, де кожен має однаковий достаток, мали слабку точку опори в колективній свідомості.

Наша відповідь у цей момент численним читачам, хто виражає інтерес до політичного майбутнього Сполучених Штатів може здатися дивною, але ви повинні зрозуміти, що це важливо. Обидва цитовані питання представляють інші : "Чи дадуть вибори в листопаді право контролю Республіканців в Конгресі"? і "Ви передбачили правильно, що Барак Обама стане президентом в 2008. Чи стане Хіларі Клінтон першим президент жінкою в 2016"?

Ми не знатимемо, які кандидати будуть вибрані в листопаді до тих пір, поки цього не вирішать національні виборці. Оскільки ми часто говорили, що результат усього, що відбувається на Землі відомий, тому що це - доконаний факт в континуумі, природно поставити питання, чому ми не знаємо, хто буде переможцем. Результати виборів зовсім не впливатимуть на планетарний підйом і матимуть крихітну дію на колективну свідомість, яка охоплює енергію не лише людей, але і інших життєвих форм на планеті. Оскільки переможці не особливо важливі в цьому контексті і немає ніякої ясності в полі потенціалу Землі, то немає ніякої можливості визначити, хто вони. Відносно президентських виборів 2016 року, то багато чого відбудеться впродовж наступних двох років, що навіть наважитися робити припущення, хто займе офіс, було б безглуздо і даремно.

Ми не передбачили, ми заявили з упевненістю, що Барак Обама буде обраний, і це повертає нас назад до того, чому 2007 був центральний рік: саме тоді, коли думки про його, як потенціального кандидата в президенти США ввійшли в колективну свідомість. Дух, що інкарнувався як Барак Обама був вибраний, щоб привести у ваш світ Гайї довгождану еру миру, тому було важливо, що з’явилися думки і почуття, що схвалюють його як президента, а потім продовжують збільшуватися до тих пір, поки енергія не стане непереборною. Рішення виборців вибрати його на наступні роки було безсумнівно зумовлено, як і вознесіння Землі.

Дозвольте сказати вам, чому цей видатний дух був обраний Гайя і консиліумом. Після того, як душа інкарнується в четверту щільність цивілізації, його походження стає універсально шанованим, оскільки видатні особистості еволюціонують до сьомої щільності через багаторазові інкарнації, приводячи конфліктуючі народи до гармонійної співпраці і допомоги в просуванні цивілізації. Видатні особистості сприяли закінченню воєн між цивілізаціями, а також між суперечливими фракціями; інші були членами універсальних консультативних рад для модернізації освітніх, урядових або систем правосуддя; і багато хто займає найвищі позиції у світах, що розвиваються. У Барака Обами є природжена сукупна мудрість, знання і досвід, і його наставники вели його так, щоб він виконав миротворчу місію, хоча він свідомо не знав, що він прийняв це до народження.

Якби духи, які прийшли створювати безладдя серед мас - і дійсно так зробили - не зрадили своєму контракту об'єднатися згодом з силами світла, то переважав би графік часу головного плану Золотого Століття. Тобто зараз Обама виконав би велику частину своєї президентської роботи і ваше суспільство було б на шляху до мирного життя. Замість цього, він наслідував дві війни і зараз бореться з тероризмом, який є породженням цих двох воєн. І, незважаючи на величезний рух світла з метою ослабити глобальну мережу Ілюмінатів, вони зберегли досить влади усередині і за межами Конгресу, щоб засудити більшість з примарних ініціатив Обами, і їх зусилля підтримувати негативність розбрату, яка живе і процвітає у вашому суспільстві мимоволі отримали підтримку його політичних супротивників. Сполучені Штати не мають ніякої монополії на це - небагато урядів у вашому "вільному" світі вільні від впливу Ілюмінатів і найбільше оточуються конкуруючими членами, які створюють безвихідь замість прогресу.

Ні в якому разі ми не говоримо, що кожен повинен мати точно таке ж уявлення про управління або з інших питань – тільки асимілюючирізноманітність ідей, культур і філософій, цивілізація збагачується і прогресує! Ми хочемо сказати, що багато духів, хто претендував на істотні ролі, щоб оголосити прихід ери миру, не зробили того, в чому вони були впевнені: зробити вибір для завершення обраних ними місій. Це є як причиною, так і результатом десятирічної затримки.

Любі сестри і брати, не перекладайте слово "затримка" як "це назавжди"! як написав один читач. Є незліченні області у вашому світі, де поліпшення процвітає завдяки роботі відданих індивідуумів, цивільних груп або національних і міжнародних організацій. Пануючі ЗМІ розповсюджують повідомлення про такі історії і є надмірність підбадьорюючої інформації в телеінтерв'ю, документальних фільмах, конференціях, семінарах, книгах, журналах і Інтернеті. Звичайно не усі ви можете активно взяти участь в подібних заходах - більшість з вас не підписувалися на це так чи інакше - але почуття вдячності за їх успіх, збудження і оптимізм з приводу майбутнього Землі щедро посилає вперед світло. Світло, - це енергія любові, — ключ до маніфестації повної реалізації плану Золотого Століття консиліуму.

Зараз, безумовно нема ніяких доказів для драматичного розгортання подій, коли Земля ввійде в четверту щільність, нічого надзвичайного не буде очевидно до кінця 2017 року, і планета ввійде у вищі "шари" щільності. Немає ніякої демаркації між ними, точно так як немає нічого між щільністю безпосередньо, які ми нумеруємо тільки, щоб вказати досягнення в локалізації або духовне і свідоме усвідомлення. Енергія просто тече сюди і туди відповідно до вібрацій, випущених його прикріпленнями, які включають усі думки і почуття, які постійно витягаються із Землі, і підйом переміщається в області, де вібрації вищі, або швидші, ніж були раніше. Проте, іноді милосердні вирівнювання роблять хвилі енергії, які швидко рухають орбітальні тіла у вищі астральні плани, і таким буде випадок в кінці вашого 2017 року, який співпадає з кінцем десятилітньої затримки. Впродовж цього відрізку часу Земля буде проходити через все більше і більше високі вібрації, які приведуть до нових змін і додадуть поштовх до усього руху.

Наша люба Земна сім'я, якби ми знали, коли стануться головні зміни, про які ви запитуєте, то ми б з радістю повідомили б вам - наше останнє повідомлення пояснює, чому ми не знаємо. Навіть Бог не знає. Дозвольте мені сказати про власні почуття, щоб надати вам маленьку ілюстрацію про передбачення вільного вибору. Декілька років тому, коли два чоловіки залицялися до моєї сестри, то моя мати запитала у Бога, кого вона вибере або жодного. Бог сказав, "я не знаю". Моя мати запитала, як Він не може знати відколи вона — частина Його, і Бог відповів, "Так, як тільки вона узнає, так узнаю і я".

Просвітлені духи всього всесвіту з вами подумки, аплодують вам і деякі поряд з вами на вашому шляху вознесіння.

______________________________________

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge