Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Wanderer of the Skies - July 21, 2012

Wanderer of the Skies - July 21, 2012

Federasyondan selamlar:

Siz böyle inanmazken, dünyanızda, uzun zamandır ilahi planın tahmin etmekte olduğu sonuçlara ilerlemekte olan pek çok şey vardır. Bu belirsizliğin zamanlarında sizi görmek ve misyonunuzda size yardım etmek için buradayız. Kim olduğunuz ve nereden geldiğinize ilişkin hafıza kaybınızın sizin başınıza açtığı dertleri anlıyoruz. İlgileniyoruz ve buradayız. Siz dünya sahnesinde oynanmış olan tüm oyunları ve oyun olmayanları anlayamazken, biz size herşeyin uzun zaman önce yapılan plana göre ilerlediğini ve sizin de doğru rotada olduğunuzu söylüyoruz.

Bilim adamlarınız tarafından gözlenmiş ve ölçülmüş olan enerji modellerindeki büyük değişimin raporları medyanıza kısa bir süre sonra gelecek. Bu değişimler karmaşıklığını dışında, dünyanızı yükselten enerjinin sürekli genişleyen büyümesinin parçasıdır. Bu değişikliklerin dikkate alınma derecesine özel önem verin ve bu enerjinin bugün dünyanızda sahip olmakta olduğu kitlesel etkileri anlayacaksınız.

Her zaman size söylediğimiz gibi, dünyanızda gördüğünüz değişiklerin bir Hollywood filmi gibi gelmediğini görüyorsunuz, ancak planın gerçekleştirmeye çalıştığı arzu edilen değişimle sonuçlanan dereceli bir koşullar seti olarak gelir. Hükümetlerinizin, bankacılığın ve iş hayatının yapısında kitlesel değişiklikler görmeyi beklediniz, ancak bu karışıklık (bozgun, beklenmedik durum) insanlarınızın üstesinden geleceğinden çok fazla olmuştur. Bu değişiklikler, tüm gerekli değişiklikler gibi, doğası gereği derecelidir ve bazen ilkin belli belirsizdir. Ancak, buradadırlar ve yürürlüktedirler. İnsanlarınızın banka kartellerine yönelik algılamalarındaki çok ince ancak çok güçlü kaymayı algılamadınız mı? Gaia’nın doğal afetlerinin yavaşlamasına şahit olmadınız mı? Dünya liderlerinizin bu sorunlara ve insanların yöneldiği ve yalnızca şirket çıkarlarına hizmet etmeyen olaylara karşı düşüncelerindeki değişikliği hissetmediniz mi? Bu ince değişimler sahnenin arkasındaki girişimler, uğraşlar ve eylemler ilgili olduğu şeylerdir.

Son zamanlarda, galaktik bir ölçekte, süreçte geldiğimiz yeri ve planın gerektirdiği kaçınılmaz amaçlara doğru ilerlemek için bundan başka yapılması gereken şeyleri değerlemek için tekrar toplandık. Büyük ara gemilerimizin birinde gerçekleşen bu toplantı müşterek durumumuz hakkında bazı ilginç konsensüse yol açtı. Bu toplantı Federasyonun temsilcileri kadar, dünyanızdan delegeleri de kapsadı. İnsanlarınız dinlendi ve duygularınız konsensüste en başta dikkate alındı. Bu konsensüsün adımlarından ilkini şimdi ciddiyetle yürürlüğe koymaya başladık. Gelecek günlerde bu ilk adımı uzayınızdaki yoğun varlığımız şeklinde göreceksiniz. Ana gündemin ilk gelişmesi yürürlüktedir.

İnsanlarınız dünyadaki İlluminati’nin kontrolünü anlamaya yönelik değişimi yaşamaya başladılar. Buna bir son verebilme yeteneğine sahip yetkililer, ileriye gitmeleri için yolun açık olduğunu ve gizli bireylerin direncinin bu zamanda bir dereceye kadar güvence veren eylemlerle azaldığını fark etmişlerdir. Sizin kendi kahramanlarınız tarafından yapılan bu cesur eylemlerle ve ilki bizim tarafımızdan atılan, planın bu son aşamasındaki bir dizi adımlarla dünyanızdaki enerjinin sonraki düzeyi başarmaya ve amaç için zorunlu sonraki aşamayı uygulamaya yetecek düzeye yükselmesini umut ediyoruz.

Siz olağanüstü insan varlıklarısınız. Galaktik ruhsal okulların en büyüğünde çok zorlu ve uzun çalıştınız ve öğrenme kurumlarının Harvard’ından mezun olmak üzeresiniz. Evrenin her yerinde hizmetlerinize çok fazla ihtiyaç duyulur ve siz kimliğiniz ve başardığınız şey için açık kollarla ve büyük saygıyla karşılanacaksınız. Olumlu bir sonuç için sevgiyle ve kararlılıkla kalın. Biz, dolayısıyla sizin yeteneklerinizin, özelliklerinizin ve işlenmemiş ruhsal gücünüzün hayranlığında başı çekeceğiz.

Barış içinde olun.

Çeviri: Bdost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge