Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Wanderer of the Skies - April 14, 2012

Wanderer of the Skies - April 14, 2012

Federasyondan selamlar:

Bugün Dünya'nızda, kolektif düşünceleriniz Illuminati tutuklanmaları ve finans sisteminizin yeniden yapılanmasına odaklandıkça büyük bir umut yeşeriyor. Bunlar aynı beklendiği gibi. Hepsi dünyanızda planlı bir şekilde yürüyor. Öyle ki, bu stratejik gelişmeyi derinlemesine bilseydiniz şaşkına dönerdiniz. Burada, şu anda yürülükte olan ve önümüzdeki haftalarda meyvelerini alacağınız planları tehlikeye atmayacak şekilde konuşmak için bulunuyoruz.

Bunca zamandır üstesinden geldiğiniz, ancak bu defa konuya uzak olanların da dikkatini çekecek tüm dünyanızı saracak büyük bilgi hareketlerine hazırlanın. Bu, uykuda olan bireyler için sıradaki ve şimdiye kadarki en büyük uyanış olacak. Bu bilgi çok kaynaktan gelecek. Buna şimdiden üzerindeki Illuminati kontrolünü atmaya başlamış medya da dahil. Gerçekler direnenlerin üzerine gitmeye, bu bilgilerin hep "günyüzüne çıkmasını" isteyenlerse bu amaçlarında başarılı olmaya başlıyorlar. Şimdi bu sızıntılar, sizi ifşaata götürecek bilgi sellerine dönüşecek.

Elbette, haberlerde de olan güncel roket fırlatma olayında parmağımız var. Bu artık net bir şekilde bellidir ki dünyadaki eylemlerimize karşı askeri hiçbir girişim cevap bulamaz. Bu korku tüccarlığı insanları her ne kadar nükleer silahlara, potansiyel terör saldırılarına yoğunlaştırsa da, biz size her zamanki gibi şunu söyleyeceğiz: Korkacak hiçbir şey yoktur.

İzlanda ulusunuz gezegenin iyiliği için finansal stratejiler konusunda bir test alanı olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle, onların süreç/ilerlemesini takip etmeniz akıllıca olur. Çünkü çok kısa zaman içinde bu tüm ülkelerin kaderi olacaktır. Hep öğütlediğimiz gibi, böyle bir hareket asla dünyanın büyük güçleri ya da devletlerinden gelmezdi, ancak olaylar başladığında, onlar da bir domino etkisi gibi hemen arkadan takip edecekler.

Kuşku zamanı bitiyor. Umut zamanı başladı. Şimdi gerçek bir değişim göreceksiniz; elle tutulur ve herkesçe gözlemlenebilir. Bu meseleler başınızı döndürecek kadar hızlı bir şekilde meydana gelecek. Şimdi başlangıcın başlangıcı için sıkı tutunun. Bu değişiklikler geldikçe, Gaia'da umut ve sevginize karşılık verecek. O, şimdiden herkesin yararına olan değişiklikleri hallediyor. Değişimler devam ettikçe, en az yaşam kaybıyla, birkaç ciddi deprem daha olacak.

Ebediyen sizinleyiz, ailemiz. Sizinle yeniden bir araya gelişimizi, geleceğiniz ile ilgili sevgi ve heyecanımızı paylaşma fırsatımızı iple çekiyoruz.

Huzur içinde olun.


Kanal: Göklerin Gezgini
Çeviri: Emreskopi

< previous message | next message >


Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge