Home > > Wanderer of the Skies - October 26, 2012

Wanderer of the Skies - October 26, 2012

Federasyondan selamlar:

Bugün bu yere, bu zamana, bu ana yol açmış olan olayların bir anlatımıyla başlıyoruz. Buradayız ve her zaman bu zamanlarda size yol göstermekteydik. Öyle olması gerektiği için gelecek şeylerin bekleyeni oldunuz. Zaman kaçınılmaz olana daha da yaklaşıyor. Dünyanızda yapacak çok şey var ve bunları yapmak için de çok az zaman var.

Tüm gezegen son zamanlarda aktif hale gelmiş olan ve daha karanlık, daha ağır ve daha düşük titreşimlerin engellerini kaldırmaya imkan verirken, titreşimsel enerjinin daha yüksek formlarını tutacak şekilde davranan bir plazma alanına gömülmüştür. Bir kez dışarı çıktığında geri döndürülemez. Bu gezegeninizin arınmasının son aşamasının başlangıcıdır. Bu alanın operasyonundan etkilenmeyecek yakın bir yörüngede olan uzay istasyonunuz tarafından bunun çok yakında meydana gelmesini engelleyen bir gecikmeye neden olundu. Izgaranın insanlara karşıt etkisi olmaksızın işleme konulabilmesi amacıyla bu yörüngeyi taşımak için bir uzlaşma oldu.

Bu enerji aktive oldukça, günlük işlerinizin üzerinde illuminatinin etkisinin giderek daha az olduğunu göreceksiniz. İlk başta kitleleriniz tarafından algılanabilir olmasa da, bazıları illuminatinin yöntemlerine karşı olarak bilinen bir davranışla “nabız yoklayacaklar” ve böyle yaparken de başka zamanda olması beklenen dirençle karşılaşmayacaklar. Bu gerçekte kimsenin görmediği ya da farkına varmadığı, ancak her zaman mevcut olduğunu bildiği illuminatinin artık ortada değildir ya da eğer hala varsa da yapılan faaliyetlere karşı değildir. Bu bilgi daha çok yaygınlaştıkça, dünyanızda tüm insanlığın iyiliği için daha fazla gelişmeler şekillenmeye başlayacak. Bu olunca, gelişmek, özgür olmak, keşfetmek gibi tüm arzu ettiğiniz şeylere doğru engelsiz insan yaratımı gelişmelerin artan çığını göreceksiniz ve gerçek konuşulacak ve bulunacak.

Bu kademeli bir ortaya çıkış olacak ve ancak on yıllar sürecek kadar da kademeli değil. İnsanlarınız sizi köle tutmayı isteyenlerin kontrolüyle engellenmemiş bir özgür varoluşa yol açabildiklerini fark ettiği için, görünüşte bir hızla temizlenmiş olacak. Bilim adamları herkesin yararına teknolojiler yarattıkça ve bu şeyleri ana akıma dahil ettikçe ve bunlar onlara sahip olmanızı istemeyenler tarafından hasıraltı edilmedikçe, finansal kurumlar şirketlerin değil, insanların ihtiyaçlarına hizmet ettikçe, politikacılar herkes için adil ve herkesi temsil eden kanunlar yaptıkça, yavaş ancak emin bir şekilde bu yeni dünyanın geliştiğini göreceksiniz.

Bunda bizim rolümüz hemen hemen görülebilir değildi, ancak orada olmuştuk. Gezegeninizin etrafında dönen negatif enerjileri önlemek için ortamı düzenledik. Bencil amaçlar için dünyanızda kamp kurmuş olan diğer dünyalardan negatif grupları çıkarıp attık, gezegeninizde ve etrafında enerji alanlarının transferinin bu önemli zamanı esnasında diğer ırkların buraya gelmesini önledik ve bu süreç boyunca size yol gösterdik, bu nedenle dünyanızda meydana gelen şeyin farkına vardınız, bilgilendiniz ve motive oldunuz.

Bu meseleler geliştikçe ve illuminatinin kontrolü daha da zayıfladıkça, gerçek tarihinizi öğreneceksiniz ve hepiniz için bu umudun mesajından gelen gücü alacaksınız. Gerçekte, hali hazırda bunu görmeye başladınız, çünkü kayıp uygarlıkların keşifleri medyanızda yer almaya başlıyor. Ve bunların tümü bir insan olarak kafanıza dank ettikçe ve hem dünyanızda hem de tüm evren boyunca daha büyük resmin farkında oldukça, yolculuğunuz için sevgi ve saygı içinde kollarınızı açarak geleceksiniz. Süreç başladı ve sizin tarafınızda çok fazla şeyin olduğun izlemekteyiz.

Bu şeylerin sonuca ulaşmasını görenlerin bir topluluğundan daha keyifli ne olabilir. Ve yukarıya bakmanızı söylüyoruz ve biz karşılıklı sevgi ve saygı içinde sizinle orada olacağız. Müşterek yolculuğumuz bize çok fazla neşe vermiştir.

Barış içinde olun.


Çeviri: Emreskopi

< previous message | next message >


Share |