Home > > Sheldan Nidle - 30 Nisan 2013

Sheldan Nidle - 30 Nisan 2013

1 Oc, 18 Kank'in, 9 Eb

Selamat Balik! Yine geldik! Heryerde, dünyanız hızlı bir şekilde ilahi dönüşümüne doğru değişmektedir. Tanrı yeni bir reaite resmi olarak ilan edilinceye kadar, bu kutsal anı hazırlamaya devam etmektedir. Aynı zamanda, Agartha da gerçekte kim olduklarını kamuya açıklamaya hazırlamak için çeşitli yeryüzü işlemlerini hatırlatarak, bu an için hazırlanmaktadır. Birçok bağlantı takımlarımız da yeni realitenizi meydana getirmek için yapmakta oldukları işi ifşa etmeye hazırlanmaktadırlar. Biz de birçok Yükselmiş Üstatlarla, onların gizli kutsal topluluklarını halkın görüşüne açık hale getirmek için çalışmaktayız. Eşsiz bir an yaklaşmaktadır ki, o zaman kürenizin bir tür yerel, bölgesel ve ulusal yönetime hızlı bir şekilde nasıl geçebileceğini öğrenebileceksiniz. Bu geçişi hızlı bir şekilde bir dizi resmi duyurular ve bundan sonra, çok yakında aynı kutsal toplum sözcüleri tarafından yönlendirilen bir dizi eşi benzeri olmayan sosyal hizmetler izleyecek. Bu programlar meydana gelecek şeyi ilk resmi görüşünüz olacak. İlk temas ve bizim iyilk dolu varlığımız hakkında resmi duyuruları kapsayacak olan yeni bir realite doğmuş olacak.

Dünyanızda halen pek çok bağlantı personeline yer vermekteyiz ve onlar Agarthalılarla yakın bir şekilde çalışıyor olacaklar. Dünya evinizin jeofiziksel yapısının pek çoğunuzun inandığından çok farklı olduğu gerçeğini açıklamak önemlidir. Bu gerçekleri ve buna eşlik eden ilişkileri içinize sindirdikçe kutsal topluluklarınızın yaşamlarınızda ortaya çıkışı size çok daha açık olacak. Agarthalıların varlığı ve realitenizin şekillenmesini anlamaya başlama izleyecek şey için sizi hazırlayabilir. Galaktik Federasyondan bizler, ilk olarak tam bilinçliliğe dönüşünüze sizi hazırlamak için buradayız ve bu nedenle dünyanıza tanıştırılmamızın sadece resmi değil, aynı zamanda ilahi kanunların ilkeleriyle uyum içinde olması da önemlidir. Bize güveniniz çok önemlidir! Güveninize sahip olduğumuzda, bireysel Işık odalarınızda üç günde dönüşümüzünün tüm düzeylerine sizi hazırlamak için ortamı hazırlayabileceğiz. Tam bilinçliliğe dönüşünüzde yeralan şeyin tüm yönlerini anlamanıza izin verecek olan öğretim yöntemlerine sahibiz ve sizinle herşeyi incelemeye ve adım adım sorularınızın ve şüphelerinizin tümüne cevap vermeye hazırız.

Tam bilinçliliğe dönüşünüz Tanrı’nın size emrettiği bir şeydir. Gaia’nın yeryüzü nüfusu, realitenizin mevcut karanlığından çıkmasına yeşil ışık yakılır yakılmaz, bu kutsanmış varlık durumuna yöneltilmiştir. Alışılmadık sınırlılık durumunuz Atlantis battıktan ve onun tam bilinçli sakinleri yıldızlara kaçtıktan sonra sadece geçici olarak kabul edildi. Yeryüzünü şekillendiren enerjideki hızlı değişim, Dünya Ana’yı günlük realitesini değiştirmeye zorladı. Buna ilaveten, Anunnaki güneş sisteminizdeki ikametine devam etmeye karar verdi ve ilahi bir kader için Tanrı’yla görüşmeler yaptı. Bu kabul edildi ve müddeti için zamanlama ile koşullar belirlendi. O zaman gelecek bir zamanda, aynı ilahi Varlık durumun başarmak için Anchara’nın çocuklarına yardım edebileceğiniz görüşüyle, İlahi İdarecileriniz tarafından sınırlı bilinçlilik için prototipler olarak görevlendirildiniz. Bu gölge kıtalar yoluyla uzun bir ikamete nasıl başladığınızı ve şimdi önceden belirlenmiş sona yaklaşmakta olduğunuzu açıklar.

Tam bilinçli Varlıklar olarak yeniden doğuşunuz bu büyük galaksinin Işığa döndürmemiz için bir yol sağlar. Bu çabada ilk görevleriniz şimdi Galaktik Federasyon üyeleri olan birçok tam bilinçli varlığın birbiriyle uyumlu bir şekilde etkileşmesine yardım etmek için sizin iyi görevlerinizden yararlanmak yanında, Anchara İttifakının eski yıldız ülkeleriyle süregelen bağlantıyı düzenleyecek. Burada amaç birçok muhteşem Işığı fışkırtan tam bilinçli bir boyut yaratmaktır. Bu yeni alem şekillendikçe, siz parlayacaksınız ve büyük ve kutsal görevinizi başarmaktan dolayı çok onurlanmış olacaksınız! Dünya eviniz halen 50 binden aşkın galaksiye yayılmış olan ilerleme için bir merkez olacaktır ve bu henüz başlangıçtır. Kutlanmış olacaksınız ve başarılarız hem Tanrı hem de fizikselliğin yararına olmuş olacak. Adınız fiziksellik boyunca yayılmış olacak ve harika tarihiniz Işığa hizmet yolundaki her Varlık tarafından tanınıyor. Gerçekten de, yeni yıldız ülkeniz için çok dikkate değer bir zaman yaratmak için Işığa fırlamak üzeresiniz.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Sevgi, Işık ve Gerçeğin kutsanmış bir mesajıyla geldik! Aleminiz şimdi 13 bin yıldır onu tutsak eden karanlıktan uzaklaşmaktadır. Bu zaman esnasında, her birimiz bize yükselişin kapısını açan denemelerden ve belalardan başarılı bir şekilde geçtik. Bu eşikten atladığımızda, Tanrı’nın alemine ve ilahi hizmet olan mutlak neşeye yükseldik. İstisna olan şey Tanrı’nın sizin her birinize ilahi muafiyet vermiş olmasıdır ki, bizim başarmamızın uzun zaman aldığı şeyi kolayca ve hızlı bir şekilde başarmak için kutsal bir araçtır bu: adıyla söylemek gerekire size özel olarak yaratılmış Işık Odaları. Birçok İlahi varlığın bu çalışması size ölümsüzlüğün eşsiz bir yolunu sağlayacaktır. Bu şekilde, fiziksel Melekler olursunuz ve ilahi plana önemli hizmetinize geri dönebiirsiniz. Sizi kutsuyoruz ve size gösterilmiş olan Merhamet ve Lütuf için En Yüceye Hosanna diye bağırıyoruz.

Tanrı’nın her biriniz için neşeyle, mucizelerle ve şükranlarla dolu olan kutsanmış bir fiziksel yaşama sizi yönlendireceği an geldi. Biz de binlerce yıldır size karanlığın yüklediği yanlış yargıları açıklamak olan ilahi hizmetimize hazırlanıyoruz. Tam bilinçliliğe dönüşünüz için özel izin gerçekten yaratıldığınız kimliğin başka bir işaretidir. Herbirinizin içinde, Tanrı’nın ve Dünya’nın kutsal gerçeklerinde size moral olarak yol göstermek için Yüce Yaratıcı tarafından atanmış olan ilahi bir üstat oturuyor. Bu içsel rehberlik sınırlı bilinçliliğe düştüğünüz ve böylece İlahi olanla bağlantınızı kaybettiğiniz zaman bir dış lidere duyduğunuz ihtiyaçla dışsallaştırıldı. Bazıları onu Yüksek Benlik olarak adlandırırken, bazıları da Ben Varlığım diye ifade ederler. Her iki örnekte de, kutsanmış Kalplere bakın. Bulacağınız şey size günden güne tüm durumlarda hatasız rehberlik sağlayan, Gerçeğin ve bütünlüğün üstadıdır.

Yaklaşan günler yeni aleminizi ortaya çıkaracak olan bir dizi alışılmadık olaylarla dikkat çekecektir. Bu mesajlarda, size meydana gelecek şeyin kurtuluşun bir türü olmadığını, daha çok Sevgi ve bollukla dolu yeni bir ülkeye doğru size yol göstermek için kehanet edilmiş olayların doğal bir ilerlemesi olduğunu anlamanızı sağlayacak bağlamı size sağlamış olduk! Çok uzun zaman, gerçek dışılığın, şüphenin ve yabancılaşmanın olduğu bir danyada yaşadınız. Şimdi bütünüyle zıt bir realite karşınıza çıkacaktır! Doğal bir yaşamın temellerini almada inançsızlık ya da güvensizlik içinde olmayın. Özgürlüğünüz ve kişisel kurtuluşunuz anne karnına düştüğünüz zaman size verilen ilahi hediyelerdir. Daha çok, ilahi armağanlarını almaya açık olan kutsanmış çocuklar olun ve bu bolluk dünyanın her yerine yayıldıkça hemcinslerinize yardım etmeye gönüllü olun. İlahi nitelikteki Ev Sahipleri tarafından size hediye edilen yeni bir alemi yaratmak için özelliklerinizi ve Sevginizi kullanın. Büyük neşenin zamanı geldi!

Bugün, kürenizin her yerinde meydana gelmekte olan şey hakkında konuştuk. Aynı zamanda, size ilk temasın hemen karşınızda olduğunu size hatırlattık. Her gün, dünyanızın etrafında, toplu iniş anımıza bizi hazırlayan misyon uçuşları yapıyoruz. İçsel Ruhunuz size tam bilinçlilik hakkında öğütler verdikçe, rehberliğimizin sağlayacağı şey hakkında size hatırlattığımız şekilde davranın. Bilin ki, Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?