Home > > Sheldan Nidle - 23 Nisan 2013

Sheldan Nidle - 23 Nisan 2013

7 Akbal, 11 Kank'in, 9 Eb

Dratzo! Tarihinizdeki bu an gerçekten de çok değerli bir andır! Dünyanızı birdenbire ebediyen değiştirecek olan olaylar basamağının eşiğinde duruyorsunuz. Dünya Ana şimdi daha önce size sözünü ettiğimiz dönüm noktasındadır ve şimdi ayrı olan iki alem birleşmek üzeredir. Bu büyük ve kutsal değişim çok kısa zamanda meydana gelecektir. Karanlık yeryüzü dünyanızı yöneten karanlık kabal hala dünyanızın üzerindeki hakimiyetinin sona ermekte olduğuna inanamıyor. Hepsinden ötesi, bunun meydana gelmekte olduğunun sadece sönük sinyalleri vardır. Tutuklamalar yapılmakta ve onların içsel döngülerinden bir kısmının yetkileri elinden alınmaktadır, ancak onların kuralları devam ediyor. Ancak henüz kavrayamadıkları şey tamamen farklı bir realitenin maddeleşmesinin çok yakın olmasıdır. Aynı şekilde, Tanrı’nın özgürlüğünüzü size getirme planlarını kabul etmiş olduğumuzu kavrayamamaktadırlar. Karanlık bireyler öğütlerimizi ve buna eşlik eden uyarılarımızı, büyük bir kuşkuyla alırlar. Ancak, söylediğimiz şeyi ve bazı ölçülerde, onların yaklaşan düşüşüne hazırlandığımızı çok fazla önemserler. Enerji bu dünyayı baştan aşağı süpürmektedir ve onların içler acısı eserleri sona ermek üzeredir. Yeni, herşeyi dönüştüren bir Işık doğmaktadır ve bu pişkin şüphecileri yutmak üzeredir.

Filolarımız ilk temas için hazırda bekliyor ve çok çeşitli örtülü gemilerimiz karanlığa mevcut olduğumuzu ve Işığa hizmet ettiğimizi sürekli hatırlatmaktadır. Sayısı belirsiz bireyler yeni bir dünyayı ortaya çıkarmaya çalışmaktadır ve biz onları desteklemek ve birçok ışık işçisine kutsal hedeflerinde yardımcı olmak için buradayız. Onların herbiri bu küresel karanlık kabalın uçsuz bucaksız hainliklerini çok iyi bilirler ve bizim görevimiz Tanrı’nın öğrettiği şekilde onları desteklemektir. Bu karanlık tehlikeden bu yeryüzü alemlerini hep birlikte temizlemek amacıyla, bu ilahi an hepimiz için burada. Sadece içsel neşe durumunuzu korumanızı ve herhangi bir şüphe ya da hayal kırıklığının bu ortak çabaya çok önemli katkınızı bozmasına izin vermemenizi rica ediyoruz. Tanrı yeni yönetiminizin aniden ortaya çıkışıyla dünyanızın büyük dönüşümü için resmi sinyali vermeye hemen hemen hazırdır. Bu hızlı bir şekilde, dünyanızı bir gecede değiştirecek resmi yayınlar şeklini alacak olan duyurulara yol açacaktır! Yeni finansal ve para sistemi sizi tam bilinçliliğin eşiğine getiren, büyük değişiklikleri güçlendirecek olan evrensel bir bolluğu beraberinde getirecektir.

Görevlerine atanmış, ancak ofiste çok iyi odaklanmış ve geçici dönem aktif olan çok sayıda Işık işçisi gerçekten de ürkütücü bir görevle karşı karşıyadırlar. Küresel hükümetlerinizde yaygın bir şekilde görülen bir hastalık olan kanunsuzluk kültürünün üstesinden gelmek amacıyla son derece yaratıcı bir yaklaşımı kullanmaları zorunlu olacaktır ve bu amaçla, çok özel kılavuzlara sahipler. Gizli tutulan ve hakkında konuşma yasağı konan NESARA Hareketi, hükümeti gerçek ve kanuni esaslarına ve genel kanunlar temeline döndürecek olanlara önerdiğimiz kaynaklardan birisidir. Yeni yönetim borç köleliğine son verecek ve ilahi, kişisel kurtuluşunuzu size geri getirecektir. Geçici hükümetlerdeki bu cesur bireylerin bilmesini isteriz ki, karanlık tarafından geri döndürmek için gösterilecek herhangi bir çaba kısa ve öz bir şekilde iptal edilecektir. İlahi olan Tanrı’nın kutsal emirlerinin gerçekleşmesini garanti etmek için güçlü bir galaktik seçeneği, bizi kullanmayı amaçlar. Bu yeni hükümetlerin yürütecekleri her ana çaba sizin özgürlüğe, kurtuluşa ve tam bilinçliliğe kutsal yolculuğunuzu devam ettirecek şekilde desteklenecektir.

Gerçek tarihiniz, gezegen dışı kökenleriniz ve ilahi kişisel kurtuluşunuzun arkasındaki amaçlar hakkındaki bilgilerinizi artırdıkça, yeni galaktik toplumlarınızı nasıl yaratacağınız hakkında rehberlik ve sizi tam bilinçliliğe döndürmenin lojistiği ile ilgili bilgi alacaksınız. Tanrı tarafından görevlendirilenler yanında Federasyon rehberleri de sizi bu çok farklı varlık durumunun pek çok yönü konusunda yetiştirecekler. Agarthaya gitmeden önce, Işık odalarında meydana gelen mucizeler hakkında herşeyi bilmek isteyeceksiniz ve sizinle rehberleriniz arasındaki kapsamlı konuşmalar esnasında her ayrıntıya yer verilecek. Bu öğrenmenin pek çoğu, size tanıştırdığımız kavramları görsel ve zihinsel olarak denemenize imkan verecek olan teknolojimizin kullanımını sağlayacaktır. Bilgi, bu eğitimlerle ilgili hafızanızın tutabildiği ve bizim için elverişli olan şekilde uygulanabilir. Bunlar önceki eğitimleri oluşturacaktır ve bunları sadece tam bilinçli olduktan sonra gerçekleşebilecek olan deneysel tam bilinçlilik normlarına ilişkin eğitim seansları izleyecektir.

Şükranlar, sevgili Kalpler! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! bu özel günde size iyi haberlerle geldik! Realiteniz yeni, refah dolu realitesini ortaya çıkarmaya başlamaktadır. Çeşitli dünya vakıflarının yönetiminde olanlar bu büyük fonları ortaya çıkarmak için prosedürlere başlamaktadırlar. Aynı şekilde yeni yönetim tarzınızı gerçekleştirecek olanlar göreve başlama yemini yapılır yapılmaz, gerçekleştirmeyi amaçladıkları şeylerin bir listesini oluşturmayı bitirmeleri için semavi yöneticileri tarafından yönlendirilecekler. Semavi tarafta yönetimdeki bu harikulade değişiklikleri müjdeleyen mucizevi olayların ortaya çıkması yaklaşmaktadır! Aynı zamanda, gizli kutsal topluluklarımızdan bu son belirlenmiş zamanlarda özel dualarını ve ritüellerini yapmalarını rica ediyoruz. Yeni realitenizin ilk yeni resimlerini kolektif olarak almaya başlayabileceğiniz noktadasınız. bu küresel toplumunuzun tarihinde çok keskin, çok dikkat çekici bir an olacak!

Bu eşi benzeri olmayan zamanlara yaklaştığımız için, size ifade etmek istediğimiz belirli önemli konular vardır. Bunlardan ilki, sevgili Kalpler, en son kişiye kadar hepimizin şimdi bir sona yaklaşmakta olan oyunda bir rol oynamakta olduğunu unutmayın. Bu zaman, hepimizin ilerlemesine izin veren bu özel enerji döngüsünün tamamlanmakta olduğu zamandır. Karanlık kıyamet ve kargaşadan keyif alır ve yeni realite tümüyle Sevgidir. Şimdi karşımızda duran iş, karanlık kabaldan olanları ve karanlık kabalın emrettiği dürüst olmayan uygulamaları yürüten destekçilerini ayırıp bir kenara koymayı kapsayan, bu realitenin son döngüsünü tamamlamaktır. Bu çeşitli türdeki Varlıklar bu kabul edilemez faaliyetleri size ayrıntılarıyla açıklayacaklardır ve burada, Dünya dramasına herkesin katılımının içeriğini ve yüksek amacını aklınızda tutmanız gerekiyor. Özünüzü oluşturan affetme Sevgisini harekete geçirerek, bu döngüyü tamamlamayabilirsiniz. O zaman, bu bireylerin güçten düştüklerine ve tamamen sizden ayrıldıklarına emin olursunuz.

Şimdi, bu çok kutsal anı onurlandırmak ve size şükran sunmak için geldik! Aynı zamanda, sizin aranızda ortaya çıkışımızın tamamen doğal bir şey olacağından emin olmanız için geliyoruz. Ölümlü bir yaşamdan ölümsüz bir Yaşama ilerlerken, öğrendiğimiz birçok dersleri size uygulamak için birçok ilahi öğretilere sahibiz. Tüm kutsanmış Varlıklar İlahi olana hizmet içindedirler ve bu Sevginin, Işığın ve Tanrı'nın doğal şükranlarının doğasına ilişkin belirli bir bilgiyi zorunlu kılar. Kısa zamanda tam bilinçli Işığın Varlıklarına dönüşeceğiniz için, böyle bir bilgiyle gelen sorumlulukları kapsayan, çoksayıda bilgiyi almaya ihtiyacınız olacak. Bu bizim sevinçli hizmetimiz olacak. İlahi olarak, sizi yeni bir harika varlığa, tam bilinçliliğe geçirmeden önce tam olarak rehberlik aşamanız başlamadan önce bu eğitim gereklidir. Uzaydan ve Agarthadan ilahi kardeşlerinizin gelişini beklediğiniz için, sizi bu şekilde hazırlamak bizim onurumuz olacaktır.

Bugün ciddi olarak başlamakta olan çeşitli şeyler hakkında sizinle konuşmak için geldik. bunlar tam bilinçliliğe yolculuğunuzun son ayağındaki ilk işaretlerdir. Karanlık bunu kavrar ve bu çok kutsal gün geldiği için ürperir. Harikalarla ve mucizelerle dolu günler için zaman yaklaşıyor! Bilin ki sevgili Bireyler, Tanrı'nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?