Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - February 26, 2013

Sheldan Nidle - February 26, 2013

3 Manik, 15 Zac, 9 Eb

Selamat Balik! Bugün çok ilginç haberlerle geldik! Karanlık, kaçınılmaz olduğunu bildikleri şeyi geciktirecek bir çıkış yolu bulmaya çalışmak için tünel vizyonunda, yani dar vizyonda ısrar eder. Tanrı son göksel işaretin ortaya çıkmasını beklemektedir ve bu olgu meydana çıktığında, bizden de hızla harekete geçmemiz ve karanlığın destekçilerini daha fazla zararlı olamayacakları bir yere süpürüp atmamız beklenecek. Bu durum, bunların olması için bize dar bir zaman bırakır, ve bu nedenle kısa bir zamanda meydana gelecek olan şeyin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde ilerlemeye hazır olduğundan emin olmak için çeşitli müttefiklerimizle ikinci kontrolleri yapmaktayız. Bağlantı personelimiz çok kısa bir kontrol listesini uygulamakta ve tüm grupların tamamen hazır olup olmadığını kontrol etmektedir. Gerçekte, onların çoğu bu tarihin ne kadar erken olursa o kadar iyi olacağını düşünüyorlar, ancak bu hayal kırıklığına rağmen, büyük hükümetler içindeki çeşitli gruplar bu çok uzun zamandır bekledikleri şeye karşı büyük sabır göstermektedirler. Gemilerimiz günlük olarak karanlığın giderek artan şekilde çaresizlikten küresel kötülüklerini toplamaktadır ve bu nedenle bu kötü davranışların yol açtığı zararı gidermek için iyileştirici çalışmalar yapmakla meşgulüz.

Aynı şekilde, Agarthalı ailemiz de çok sayıdaki Işık odalarınızı güncellemek için ihtiyaç duyulan günlük ayarlamalarla meşguldürler. Amacımız Tanrı bize yeşil ışığı verdiğinde, mümkün olan en kısa sürede Agartha’da bulunan ışık odalarınıza sizi aktarmak için anında hazır olmaktır. O ana kadar, yeni yönetiminiz tarafından çeşitli hazırlık faaliyetleri yürütülmüş olacaktır. Bunlar bir dizi şaşırtıcı duyuruları, ve bunu izleyen dünyanızın yönetilme tarzını adamakıllı sarsacak politikaların oluşturulmasını kapsar. Çok daha önemlisi, bizim ilk temas inişlerimize sizi hazırlayan bir dizi mesajlara başlamamıza izin verecek olan resmi bir ifşaat bildirgesi alacaksınız. Bunlar dünyanızda, heyecan verici zamanlar başlamadan önceki son sessiz anlardır, çünkü on yıldır UFO’ları gizlemeye bir son vermeyi de kapsayan dünyanızı dönüştürme süreci, mevcut realitenizi gerçekten de çatırdatacaktır. Halen, Tanrı herbiriniz için bir kişisel rehberin hizmetlerini gerektirecek olan tam bilinçliliğe yolculuğunuzun son ayağını oluşturmaktadır. Bu ta çocukluktan beri size söylenmiş olan şeylere aykırı düşen sayısız gerçekler konusunda eğitilmeniz için tamamen güvenebileceğiniz birisidir.

Ruhsal erişkinlikteki derecenizin önemli bir kısmı Anunnaki ve onların çok iyi eğitilmiş destekçilerinin sizi nasıl kandırdıklarını açık olarak anlamaktır. Onlar sizi kontrol edilebilir ve yönlendirilebilir tutmak için bunaltan bir korku ağı yaratmak için sizin ölümünüzün sonraki yeni durumunu kullandılar. Bu yönlendirilebilirlik onların sizi azgınca yönetmelerine ve dünyanızı kendi hoşlandıkları şekle çevirmelerine izin verdi. Bu karanlık kurgu şimdi sona erecektir ve onun yerine, siz 13 bin yılda ilk kez, daha çok kendinizin hoşlanacağınız bir dünya yaratabileceksiniz. Ancak bunun sadece bir geçiş boyutu olacağını ve bu esnada tam bilinçliliğe nasıl adapte olacağınız ve sizi neyin beklediği hakkında tamamen bilgilendirileceksiniz. Bu büyük bir adımdır! Bu geçici boyut şekillendikçe, pek çok sorumluluklar da alacaksınız. Bunlar için hazırlanmanız gerekecek, çünkü onlar hızlı bir şekilde sizin getirildiğiniz yerin daha açık bir anlayışını sağlamanıza ve hızla varlığınızın gerçek yapısını deneyimlemenize izin verecek olan aydınlanmış bir yaşam tarzına götüreceklerdir. Sınırlı bilinçliliğin akılsız yolları çok hoş bir sonuca erişecektir!

Bu daha yukarı çekilmiş bir yaşam tarzına yükseliş çok kısa bir zaman döneminde olacaktır. Aynı zamanda, bu gelişmiş çevre size öğretmemiz gereken şeyi almaya çok daha uygun olacaktır. Yükselmiş Üstatlarınız, Ruhun yapısını ve ışığa maruz kaldığı zaman, onun nasıl çiçek açacağını açıklayan bir dizi öğretilere başlayacaklardır. Sizin karşınızda duran şey hakkında çok açık olunmasına ihtiyaç duyacağınız için, tam bilinçlilik hakkındaki katkımız size açıklanacaktır. Tam bilinçli bir varlık olmak, şimdi hayal edebileceğiniz herşeyin ötesindedir. Yükselmiş Üstatlar ve biz birlikte, bu yeni yaşama sizi hazırlayacağız; Işık odaları hemen hemen son rötuşlarındadır. Siz ruhsal yönelime sahip varlıklarsınız ve bizim sizin fiziksel kısmınızı duygusal ve zihinsel kısımlarınızla bütünleştirmemiz gerekiyor. Bu ışık odalarında yapılacaktır. Herbirinize çok karmaşık bir yapının benzersiz uyarlanmaları gerekir. Bu görev ortak bir çaba olacaktır ve daha sonra, siz bu galaksiye kalıcı bir barışı getirmek için ilk misyonlarınızda size yol göstermek için Tanrı tarafından atanmış olan Yükselmiş Üstatlarınızın rehberliği altına gireceksiniz.

Şükranlar! İyi haberlerle döndük! Cennetteki büyük olay yaklaşıyor. Bu olgu çok özeldir ve gelişi bu çok ilahi küredeki herkes için yeni bir günün başlangıcını oluşturur. Bu olay yoluna girdiği zaman, karanlığın boğucu zehirli havasından kurtulmuş olacaksınız. Yeni yönetime, bolluğa ve daha da önemlisi özgürlüğünüze sahip olacaksınız. Yeni yönetiminizdünyanızı değiştirecek olan bir dizi duyurular yapacak ve o zaman insanlığa yeni hizmetlerimize başlayabileceğiniz. O gün doğmuş olan yeni realite harikalar ve mucizeler zamanına şahitlik etmenize izin veren, yaşamlarınıza kutsallığı yeniden katacak olan bir dönüşümü hızlandıracaktır. O zaman Melekler yeniden ortaya çıkacak ve Yaratımın sesi yine heryerde duyulacaktır. Ve o zaman siz, nihayetinde, uzun hafıza kaybınızdan kurtulacak ve gerçekten kim ve ne olduğunuzu hatırlayacaksınız.

Bizim yeni hizmetimizin bir yönü de size fizikselliğin ilahi yapısını öğretmek ve tam bilinçlilikten sınırlı bilinçlilğe indirildiğiniz zaman unuttuğunuz özel bilgileri hatırlamanıza imkan vermektir. Doğal durumunuza bu geri dönüş Cennetin her yerinde kutlanacaktır ve kutsanmış Başmelek Mikail tarafından çok uzun zaman önce yapılan bir kehaneti gerçekleştirecektir. Bu, karanlığın bir zamanın bu boyuta geleceğini ve bu ruhsal hapishaden Tanrı’nın büyük çabasıyla 13 binyıl sonra özgürleştirileceğinizi ifade etti. Bu zaman şimdidir! Şimdi özgürleşme ve neşe anıdır! Karanlık ve onun destekçileri uzaklara atıldılar ve yeni bir gün Dünyaya doğmaktadır. Mutlu olaun kızkardeşlerim ve erkek kardeşlerim! Kısa zamanda, kurtuluşun büyük borusu çalınacak; Tanrı’nın ışığı parlayacak ve gerçek harikalar için zaman başlayacak!

Kurtuluşunuz herkes için yeni hizmetin başlangıcına işaret eder. Size öğretecek çok şeyimiz var ve siz de öğrencek pek çok şeye sahipsiniz. Hafıza kaybı boyunca bu uzun geçici ikametinizin bitmesi pek çoğunuz için üzüntü ve endişe kaynağı olabilir, çünkü inanmış olduğunuz ve bu inançlar adına yapmış olduğunuz şeylerin tümüyle farkına varma muhtemelen bazı ızdıraplara neden olacaktır. Sonuçta, biz Yükselmiş Üstatlar affetme ve merhametin büyük bir dalgasını tamamlayacağız ve Dünya’nın karalarından ve acı çeken tüm kalplerin köşelerinden bu ızdırabı söküp atacağız. Bu şifa veren Işığı kendinize yönlendirin ve karanlık tarafından sizin üzerinize salınan korkuyu salıvermeye izin verin. Daha sonra, onun kalbinizin kalbinden Sevgiyle gitmesine izin verin. Neşenin ve birliğin yeni bir Işığının sizi tümüyle sarmalamasına izin verin, çünkü bu mucize içinde tam bilinçliliğin harikalarına geri dönen yolculuğunuzun son adımlarını atmak için kutsal yola giriyorsunuz. Haleluyah! Haleluyah!

Bugün size haftalık mesajlarımızı vermeye devam ettik. Büyük mucizelerin sonunda meydana geleceği özel bir noktaya eriştik. Bizim için başlamış olan bu uzun yolculuğun eksen bir aşamasına geldik, daha sonra kitlesel bir ilk temasa hazırlanmak için eğitim alacağız. Şimdi kutsal kaderinize birlikte yürüme ve gizlendiği yerden çıkarmanın neşesi geliyor! Bilin ki, sevgili bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge