Home > > Sheldan Nidle - February 12, 2013

Sheldan Nidle - February 12, 2013

2 Ben, 1 Zac, 9 Eb

Selamat Balik! Size söyleyecek pek çok şeyle döndük! Tanrı tarafından belirlenecek özel tarih pratik olarak bize bağlıdır. Karanlık dağılan dünya realiteni sürdürmenin bir yolunu bulmak için boşuna çabalamaya devam ediyor, ancak yenisi daha güvenli bir şekilde aleminize inmeye başladıkça, eski algılamalar ortadan kalkmaktadır. Bu, sadece karanlıkla birlikte, doğmadan önce bildiğiniz soğuk dünyayı elinde tutmakta olan eski kutsal anlaşmadır. Bu şimdi size uzun yaşamı, neşeyi ve bolluğu getiren bir şeye dönüşmektedir. Bunu beklediğiniz için, Tanrı’nın geçen hafta kastedilen projeye personelimizi yerleştirmekle başlamamızı ve aynı zamanda, herkese yeni bir realitenin eski anlaşma resmi olarak bozulur bozulmaz hızla başlamaya hazır olduğu güvencesini herkese vermemizi istediğini söyleyebiliriz. Değişim ihtiyacına hız veren, yeryüzü dünyasını yeniden şekillendirmek isteyen ve çok uzun zaman önce sahip olduğu muhteşemliği yeniden almak isteyen Gaia’dır.Yeryüzünün bu yeniden şekillendirilmesi onun kendi iç ve dış dünyalarınını boyutsal olarak bütünleştirme sürecinin bir parçasıdır. Aynı zamanda Agarthalılar da resmi olarak tanıştırılmayı yürekten arzu etmektedirler, böylece, şimdiye dek yasaklanmış pek çok bilgi ortaya dökülebilecektir.

Tüm bu şeyler ufuktadır ve karanlığın müdahalesi azaldıkça, realiteniz bir pusulanın iğnesi gibi, tüm neşenin ve harikaların bulunduğu gerçek manyetik istikametine doğru dönmektedir. Biz de bu anı dört gözle bekliyoruz ve bu olayların AEON tarafından açık olarak emredildiği şekilde ortaya çıkmasını bizim kutsal nezaretçilerimize savunmakla meşgulüz. Bağlantı takımlarımız ve diplomatik heyetimiz gezegendeki tüm ülkeleri yakından izlemektedir, çünkü kaderiniz tam bilinçliliğe sizi geri döndürmek kadar, küresel yönetiminizi de yeniden şekillendirmeyi kapsar. Bu galaktik toplumunuzun yeniden hayat bulmasının bir başlangıcıdır ve biz de mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yolculuğunuzun son ayağında size yol göstermek için geldik. Sizin bireysel rehberleriniz olmak için seçilen personel Tıp Takımlarıyla, sizi daha iyi tanımaya başlamak amacıyla her gece sizi ziyaret ediyor. Bireysel dosyalarınız kabarmakta ve siz de ne kadar karmaşık olduklarına hayret edersiniz. Sizin Tıp Takımlarınız tüm bu karmaşık verileri kişisel Işık odalarınızda günlük olarak programlayanlarla yakın bir şekilde çalışmaktadırlar.

Dünyanızı bu büyük kitlesel dönüşüme hazırlama süreci bizim için 7 gün 24 saat sürmektedir. Gaia çok fazla hırpalanmış olan yüzeyini ilk çağlarındaki durumuna geri döndürme sürecine devam etme telaşındadır, ancak bu yeniden modellemenin derecesi ilk olarak güvenli bir cennete gitmenizi gerektirir. Agarthalıların acil olarak kendi evlerini sizin bireysel Işık odalarınızı kapsayan bir mekan ağının binası için kendi yurtlarını vermeye gönüllü olmalarının nedeni de budur. Bu aynı zamanda, onlara Dünya Anayı ilk olarak nasıl ve niçin kolonileştirdiğimizi ve niçin karanlığın bunu gizleme konusunda bu kadar katı olduğunu size gösterme fırsat ve araçlarını da sağlar. Gerçek kadim tarihinizi yeniden keşfetmek gerçekten kim olduğunuzu hatırlamanın bir anahtarıdır. Bu bilgi karanlığın büyük yalanlarından bazılarını görmenize ve kendi gerçek kökleriniz hakkındaki gerçeği kabul etmenize imkan verecek olan bağlamı sağlayabilir. Agarthalılar da bu güneş sisteminin gezegenlerinin içi boş olduğunu ilk elden size göstermeyi dört gözle beklemektedirler. Şaşırtıcı, ancak bu bazılarınız için ses getirici olabilir, bu sadece sizin bilmeniz için temel olarak düşünülen bilginin ilk raundunu oluşturur.

Kısa bir süre sonra sahip olacağınız bolluk bu kısa yolculuktaki diğer adımdır. Bu bakımdan, karanlığın sizin düşünme ve davranma şeklinizi kontrol etmenin bir aracı olarak parayı nasıl kullandığını kavramanızı gerektiren yeni bir realite için hazırlanmakta olduğunuzu unutmayın. Şimdi bu aracı geleceğinizi planlamak ve ailenizin ve dostlarınızın algılamalarını değiştirmek ve bu yeni realitenizde başarılı bir şekilde yaşamaya uyum sağlamalarına yardım etmek için gerekli olan şeyi yapmak için kullanabilirsiniz. Mentorlarımızın görevi sizi hızlandırmaktır, böylece ilahi yolculuğunuzu desteklemek için bilmeniz gereken herşeyi kabul edebilecek ve onlarla bütünleşebileceksiniz. Yeni finansal kaynaklar gerekli olduğunu hissettiğiniz şeyi yapmanıza imkan verir, nihai olarak galaktik bir topluma dönüşecek olan bir geçiş toplumu yaratmakta olduğunuzu unutmayın. Tam bilinçliliği başardığınızda, rehberliğimiz bir karar vericinin değil bir rehberin yol göstericiliği olarak düşünülürü. Bu rol kolektif olarak kendi galaktik toplumunuzu kurmak için kullanacağınız ilahi bir hakkınızdır.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Kutsanmış Dünya Ananız onun yaşam veren yeryüzü dünyasını bereketli İç Danya alemiyle birleştirmek için hazırlanma sürecine devam eder. Agarthalılar nazik bir şekilde, bu dönüşümlere ayak uydurmaktadırlar ve insanlığın yaklaşan başka yerde iskanına hazırlanmak için pek çok şey yapmışlardır. Binlerce yıldır çok gerekli bir zemini bize sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda tam bilinçli varlıklara geri dönüşümünüzü kolaylaştırmak için kendi yeraltı alemlerinin huzur ve güvenliğini bize sağlayan bu harika varlıklardan çok hoşnuduz. Gaia şimdi ciddiyetle kendi yeryüzü değişikliklerini başlatmadan önce son hazırlıklarının eşiğindedir. Yeryüzü dünyasında açılış oyununun acil olarak başlamasını mecbur kılan budur. Tanrı bizi kutsal müttefiklerimizi uyarmak için kutsal göksel olayların ortaya çıkmak üzere olduğu konusunda bizi bilgilendirir. Bu kutsal küreninher yerinde resmi olarak başlatılacak olan bir dizi harikulade olaylar dizisi için zaman kısalıyor.

Bizim kutsal müttefiklerimiz şimdi muhteşem şeylerin Tanrı’da görünür olacağını bilir. Bunlar yeni yönetimin ve asla sona ermeyecek olan bolluğun zamanının geldiğini onlara işaret edecektir. Bu olaylar dizisi NESARA olarak adlandılan şeyin taahhüdünü oluşturacak ve ifşaata ve sizin Yeraltı Dünyası ailenizle yeniden birleşmenize geri sayımı başlatacak olan özel ön duyuruları yapacaktır. Bu yeniden birleşme bize, Yükselmiş Üstatlara sizi tanıştıracak olan uzay ailenizden bir dizi özel yayınları tetikleyecektir. Tam bilinçliliğe son yolculuğunuza sizi hızla hazırlamak için esas olan, size verecek öyle çok fazla bilgiye sahibiz ki. Karanlık toplumlarınızı nefret, savaş ve ayrılık içinde tutmak için binlerce yıl yalan söylemi ve sizi kurnazca yönlendirmiştir. Öğretilerimiz bunları Sevgiye, barışa ve yeni küresel birliğe dönüştürecektir.

Hemen karşıdaki zamanda, Tanrı sağlığınızda ve özellikle de akıl sağlığınızda büyük bir sıçramaya yol açan büyük bir anı size getirecektir! Mevcut hükümetleriniz tarafından uzun zamandır gizlenen teknolojiler tamamen ortaya çıkarılacaktır ve hastalıkları, yetersizlikleri, bağımlılıkları ve genel psikolojik dengesizlik ya da kederleri iyileştirmek için herkese elverişli kılınacaktır. Hastaneleri ve hapishaleri boşaltarak ve hastalık, yoksulluk ve ihmalin neden olduğu gereksiz korkuları atarak dünyanızı dönüşterme araçlarıyla özgürlüğünüz bütünleşecektir. Uzun zamandır bu ilahi an için dua ettik. İnsanlık nihayetinde Tanrı’nın şükran dolu meyvelerini paylaşacaktır ve Tanrı o zaman memnun olacak ve hatta bu dönüşmekte olan aleme daha büyük şükranlarını gönderecektir. Bu mucizelerin ve şükranların bir zamanı olacaktır! El değmemiş doğada yürüdüğünüz zaman çok mutlu bir sona geliyor.

Bugün dünyanızda, bugün ve gelecekteki olaylar hakkında başka bir bilgilendirmeyi size getirdik. Bu mesajlar Tanrı etrafınızda meydana gelmekte olan şey hakkında sizi bilgilendirmenin yeni bir yolunu oluşturana kadar devam edecektir. Neşe için olun ve sizi tam bilinçliliğe döndürmek üzere olan birçok hediyeyi kabul etmeye hazır olun. Bilin ki sevgili bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |