Home > > Sheldan Nidle - February 19, 2013

Sheldan Nidle - February 19, 2013

9 Ahau, 8 Zac, 9 Eb

Dratzo! Döndük! Dünyanız karanlık üzerindeki zaferine giderek daha yakınlaşmıştır! Kısa zamanda meydana gelecek olan şeyin her yerde işaretleri vardır. Gizli kutsal topluluklarınız dünyanızın büyük hükümetlerini istifaya zorlamak için yasal araçları toplamıştır. Bununla bağlantılı olarak, bu ülkelerin askeri ve polis güçleri gizli olarak, istifaya çağrıldıkları zaman istifadan başka bir seçenek olmadığını kendi hükümetlerine kabul ettirmek için kendi kuvvet üslerini kullanmaya hazır olmaktan çokdaha fazlası olduğunu ileri sürmek için bir araya gelmişlerdir. Bu işaret Tanrı bize bunu yapma zamanının geldiğini söylediği zaman verilecek. Bağlantı personelimiz uzun zamandır beklenen emri herkes vermek için hazırda bekliyor. Aynı şekilde, biz de bekliyoruz ve karanlığı dizleri üzerine çöktürmek için şimdi uygun bir zaman olduğunun işareti için bizim ilahi öğüt verenlerimize bakıyoruz. Bu tek emir bolluğun dağıtılmasına, daha sonra da dünyanızın birçok karanlık hükümetlerinin istifa etmesine izin verecek. Haftalar önce imzalanan bir yığın yasal belge bir anda dağıtılmaya hazırdır. Kurtuluşunuz çok uzak değil!

Bu karanlık hükümetler, konuştuğumuz gibi, mevcut çıkmazlarına bir çözüm yolu bulmalarını mümkün kılmak amacıyla uzun zamandır kaçınılmaz olanı defetmenin başka araçlarını ve kaçış noktalarını bulmak için entrikalar yapmaktadır. Biz onları yakından gözlemekteyiz ve çeşitli karşı koyma formlarına müsamaha göstermekten vazgeçirildik. Kuzeydoğu Asya’da denenmekte olan nükleer seçenekler yukarıda kastettiğimiz “diğer araçların” bir örneğidirler. Endişe etmeyin: Onlar dikkatli bir şekilde izlenmektedirler ve biz tamamen bu gerçekten delice hareketlerin yapısını ve amacını tahmin ediyoruz. Boşa çıkacağından emin olun. Hiç kimsenin bu ilkel silahları birine karşı kullanmasına izin verilmeyecek. Kabal uygun olduğunu düşündüğümüz zaman, susturabileceğimiz çok basit ve ilkel bir oyuncağın kullanımıyla savaş tehditlerinde bulunmaktadır. Bunu bir uyarı olarak sunuyoruz: karanlık kabal ve onun hile ve kalleşlikleri hoşgörülmemektedir; biz sadece izlemekte ve beklemekteyiz, ve hareket geçme zamanı geldiğinde kararlı bir şekilde harekete geçeceğiz. O zaman henüz bize bağlı değil. Önemli olan şey Tanrı’dan yeşil ışık gelmesidir ve o zaman geriye kalan hızlı bir şekilde gelecektir.

Bu kutsal görevlere atanan personelimiz sizin için yeni kutsanmışbir realiteyi yaratmaya hazır olmaktan daha fazlasını yapmıştır. Çok sayıda kutsal topluluklar ve onları müttefikleri mevcut felaket habercisi aleminizi dönüştürecek bir dizi kökten değişiklikleri biçimlendirmişlerdir. O zamana kadar, ortaklarımızdan dünyayı olduğu şekliyle onurlandırmasını rica ettik. Yakında sona ermesi planlanan bu karanlık anlamsızlığın içine girmeyin. Açıkça görüldüğü gibi, aleminizi yöneten çeşitli karanlık kaballar panik içindedirler, ancak onların halen oynamakta oldukları fesatlık oyunundaki muhtelif girişimleri yokolup gitmek üzeredir. Biz onları kaldırıp atmak ve hakettikleri cezalarını bekleyecekleri uygun istikametlerine göndermek için hazırlandık. Diğer yandan, siz Işığın tam bilinçli varlıkları olmak için hazırlanmaktasınız. Tanrı bunun meydana gelmesi için bir gündem oluşturmuştu ve biz bu büyük ve kutsal planın son aşamasını gerçekleştirmek için buradayız. Gezegeninizdeki karanlık bizim gibilere karşı gelmemiştir ve bu karanlığın müdavimlerinin yaptıklarıyla, Işığın teknolojileri ve yetenekleri kolayca başa çıkmaktadırlar.

Gerçekten sevinçli ve neşeli olma beklentisi size avantaj sağlar! Tanrı size gülümsüyor ve Yaratıcı tam bilinçliliğe kutsanmış geri dönüşünüzü başarmanız için araçlar sağlamıştır. Biz hala bu günahkarlardan kurtuluşunuzu sağlamak için atandık; onların korkunç işleri boyutunuzdan temizlenecek ve Tanrı daha sonra ışıkla dolu yeni dünyanızı destekleyecek ve uzay ve özellikle de ruhsal ailelerinizle yeniden birleşmenin araçlarını size açacak. Bu yaklaşan cazip olaylar sizi kendilerinden daha az gören ve sizi kendi azgın deliliklerinin katıksız kölelerine döndürmeyi amaçlayanlardan kurtaran kutsal olaylardır. Bu gerçekten de küresel nüfusunuzu mevcut sayısının onda birine indirmek için tasarlanmış bir kitlesel ölüme yol açacaktı ve yaşayanlar da ölümsüz olacaktı. Bu olmayacak. Tanrı’nın emriyle, siz hızla neşenin, bolluğun ve bireysel özgürlüğe kutsal bir saygının olduğun bir boyuta ilerleyeceksiniz. Bunun Dünya’da ortaya çıkması için zaman geldi!

Herkese Sağlık ve Neşe kutlu olsun! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bolluk programımızın çeşitli unsurları Tanrı’nın bizden talep ettiği sessizlikten çıkmaya hazırdır. İkinci Dünya Savaşının sonundan beri yaratılan büyük örgütler yasal olarak dağıtılmıştır. Şimdi biz mevcut liderlerin yerine bizden birilerini geçirmek için kutsal topluluklarımızı hazırlamak amacıyla kutsanmış enerjilerimizi kullanmaktayız. Bu kısa zamanda gerçekleşir. Tanrı da mevcut ekonomik sistemin yerini yenisini koymaya hazırlanmakta olanları harekete geçmeye hazır kılmak amacıyla uyarmamız söyledi çünkü olgunun son aşaması şimdi cennette hareket geçmeye başlamaktadır. Bu olaylar yaklaşık 13 bin yıl önce imzalanan anlaşmanın resmen bozulmasını tetikleyecektir. Kutsanmış tarihinizde muhteşem bir zamanın eşiğindesiniz. Tanrı’nın lütufkar nimetleri şimdi ortaya çıkacaktır ve bir göz kırpmasıyla, sizi Sevgi ve Işıkla dolu yeni bir realiteye fırlatacaktır!

Yeni ekonomik sisteminizin sadece geçici bir önlem olduğunu unutmayın. Bu sizi sonsuz refahı kabul etmeye hazırlamak ve size pek çok krizleri ve güvensizlikleri olan borç ekonomisinin karanlığın sizi kontrol yolu olduğunu öğretmek için tasarlanmıştır. Bu yutan kumlar gibi etkiye sahip olan boyut, hükümeti ulusal borcu düşürmeye ve size geçici refahı getirmeye taraftar olduğuğunu yeminlerle ilan etmeye yönlendiren büyük bir yanılsamadır. Gerçekte, küresel refah başlangıçtan beri her zaman mümkündür ve bunun olmadığına inanmak bir yanılsamadır. Elverişli altın miktarı yönlendirme amacıyla gizli tutuluyor ve aynısı elmas ve bunun gibi değerli metal ve taşlar için de geçerlidir. Bu malların elverişliliği düşünülmüş tarzda zenginliği yaratmak ve kıtlık, yoksulluk ve borç kavramlarını zorla kabul ettirmek için sınırlıydı. Zenginliğin bereketini getirme ve konforlu bir yaşamdan keyif alma yeteneğine sahipsiniz. Anahtar birbirinizi korumayı ve Sevgiyi öğrenmektir!

Ortaya çıkmaya hazırlanmakta olan bu harika dünyada, birbiriniz ve Dünya Ana için derinden şifa verebileceksiniz. Dünya yuvanızın içinde, 5. Boyutta olan Agartha bulunur. Tanrı şimdi Dünya Ananın bu boyutu yeryüzü dünyasına çıkarmaya izin verecektir. Bunun anlamı şudur ki, herbiriniz tam bilinçli, 5. Boyut varlığına dönüşmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu dönüşüm devam etmektedir ve şekillenmekte olan kutsanmış değişiklikler sizi ilahi, ölümsüz bir varlığa dönüştürecek gerçek araçlardır. Sizden pek çok şey istenecektir. Yeni görevler alacaksınız ve bunda, biz kim olduğunuzu anlamanın anahtarı olan pek çok şeyi size öğretmek için hazırlanıyoruz. Sizi bu öneriyi kabul etmeye ve çağlar boyunca karanlığın size yüklemiş olduğu palavraları temizlemeye davet ediyoruz. Tanrı’nın size göstereceği gerçekleri doğrulamak için ilahi bilgeliğinizi kullanın. Göklerin çocuğu olmanın kaderiniz olmasının ne kadar harika olduğunu anlamaya başlayın!

Bugün size dünya üzerinde olup bitenler hakkında daha fazla bilgi getirdik. Uzay ve ruhsal ailelerimiz realitenizi Tanrı tarafından kutsanan bir duruma geri döndürmek gibi ilahi bir görevi tamamlamak için buradadırlar. Birçok iyi korunmuş nimetler için an karşınızda duruyor! Bilin ki Sevgililer, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |