Home > > Sheldan Nidle - 25 Haziran 2013

Sheldan Nidle - 25 Haziran 2013

5 Cimi, 14 Kayab, 9 Eb

Dratzo! Bugün bolluğunuzu konuşmak için geldik! Baştan sona dünyanızda büyük bir sistem değişikliği yürürlüktedir. Bilinmeyen bir zaman kadar önce, realiteniz karanlık ve binlerce yıldır hoşlarını gittiği şekilde gezegeninizi yöneten destekçilerin yönetici sınıfını oluşturanlar tarafından gasp edildi. Şimdi size bu azılı itaatsizlerin miyadlarını doldurduklarını söylemek için geldik. Işığın kararı verildiği gibi, aynı zamanda bu dünyanın bütün olarak Işığa değiştirileceği ve sizin her birinizin de tam bilinçli Işık Varlıklarına dönüştürüleceği ilgili herkese açıklandı. Bu bizim hayırlı varlığımızı duyuracak ve size verilecek olan bolluğun ve özgürlüğün yayılmasının nedenlerini açıklayacak olan bir dizi özel yayından önce gelecek. Bu anda size bunu açıklamak ve Tanrı’nın ilahi yöntemlerinde beyan edilen yeni bir alemin müjdecisi olmak için geliyoruz. Gemilerimiz dünyanızın etrafını sarıyorlar ve bu güneş sistemindeki her gezegenin etrafına yerleştiriliyorlar. Karanlıktan olanlar bu kutsal misyonu tamamlamamızı güçleştirmeye çalıştılar, ancak çabaları başarısız oldu. Karanlık kısa zamanda ayrılmalı ve destekçilerini Tanrı’nın onlar için seçtiği kadere terketmelidir.

Yeni realitede, yuvaya, ailenize dönüyorsunuz ve Atlantis’in düşüşünden beri yaşamlarınıza rahatsızlık vermiş olan ölümü ve kargaşayı arkanızda bırakıyorsunuz. Agartha’da özel mekanlar sizi bekliyor ve burada Lemurya dünyanızda önceden hakim olduğu zaman, sizi keyif aldığınız Varlık durumuna döndürecek olan mucizevi araçlar bulacaksınız. Burada, aynı zamanda, gerçek yaşam yolunuzu keşfedeceksiniz ve Galaktik Federasyonun değerli üyeleri olacaksınız. Karanlık boyunca yolculuğunuz esnasında, deneyimleriniz size çok fazla bilgelik sağladı ve Tanrı şimdi işlevsiz olan Anchara İttifakının eski üyeleriyle bu bilgilerinizi paylaşmanızı istiyor, çünkü misyonunuz bu galaksinin tüm sektörleri arasında nihai barışı güçlendirmektir. Keyfini sürmeniz çok yakın olan bolluk ve özgürlük başaracağınız şeyin sembolleridir ve gerçekte, Tanrı sizi oluşturulan fiziksellikte yer alan tüm yönlere Işığı getirmede ana oyuncu olarak görür. İlahi plana güç kazanılmış katkılarınız nedeniyle onurlandırılacak ve hakedilen büyük saygı ve tanınmayla karşılaşacaksınız.

Küresel toplumunuzu üst düzeye çıkarma galaktik kökenlerinize yeniden tanıştırılmanız için daha uygun koşulları yaratacak. Bu, size içinizde yatan büyük potansiyeli gösterecek olan Gaia’nın sağlık ve iyilik durumu üzerinde birincil endişelerinize tekrar odaklanacak. Bu her birinizin içindeki büyük doğuştan gelen yetenekleri konuştuğumuz için bize çok önemli gelen yükselen ruhsal farkındalığınızla eşleşen bir potansiyeldir. Yeni ve önemli bir yıldız ülkesini oluşturmaya öncülük etmek için onları kullanmak ve bunları daha ileriye götürmek için sizi desteklemek bizim sorumluluğumuzdur. Bu nedenle, uzun zamandır arzu ettiğiniz şeyi gerçekleştirmek için geldik. Bildiğiniz gibi, karanlık bu değişikliklerin ortaya çıkmasını önleme çabasında amansızdır, çünkü bu gibi değişiklikler otomatik olarak karanlığın işlemekte olduğu her şeyin ölüm çanını çalıyor. Yine de, bizim ilahi olarak emredilen görevimiz planlanan, hayırlı değişikliklerin ilerlemesine izin veren koşulları oluşturmaktı. Bu yapılmıştır. Ve bu nedenledir ki, yeni bir yıldız ülkesinin yaratımına izin veren ve bu kutsal dünyayı ebediyen dönüştürecek olan değişikliklerin başlangıcının eşiğinde duruyorsunuz.

Bu yeni alem bir birey olarak gelişmenizi desteklemekle kalmayacak, aynı zamanda ruhsal olarak da bilinçliliğin yeni dünyasına açılmanıza Tizin verecek. Size sıklıkla söylediğimiz gibi, karanlığın tarzını ve günahlarını yaşamanıza izin veren bir yolu kesen harika bir yaratımsınız. Şimdi tüm her şeyi arkada bırakmaya hazırsınız. Yeni dünyanız Gaia’nın yüzeyindeki ve içindeki alemleri yeniden bir araya getirecek ve “realiteyi” şimdi hayal bile edemeyeceğiniz şekilde göreceksiniz! Yükselen bilinçliliğiniz yaşamın ne hakkında olduğuna yeni bir görüşü size sağlayacak. Dünya üzerindeki pek çok kişi amatör ve profesyonel sporların bitişini, spor liglerinin batışını ve bunların getirmekte olduğundan çok daha büyük değişiklikleri görebilirler. Yansıttıkları tutumlar kökten değiştiği için, dönüştürülmeyecek olan mevcut sosyal yapılar ve felsefeler çok azdır. Oluşmaya başlayan galaktik toplum Işığın galaktik Varlıkları hızlı bir şekilde olgunlaştıkça, kendiniz hakkındaki sürekli genişleyen görüşünüzü uyumlaştırmaya ihtiyaç duyacak. Bu galaksi hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, bir parçası olduğunuz bir büyük yaşayan birliğe daha çok bağlanmış olacaksınız! Yeni yıldız ülkeniz fizikselliği şekillendiren her şeyle daha da değerli ve sevgi dolu olacak.

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bugün pek çok iyi haberlerle geldik! Şimdiye kadar, dünyanız tek amaçları sizi borç kölesi olarak tutmak ve tam bilinçliliğe dönüşünüzü kolaylaştıran bir alemde sizi köle olarak tutmak olan karanlık kabalın mekanı olmuştur. Bu “kafes” ve onun karanlık gardiyanları çok kısa bir zamanda görünmez olacak, çünkü dünyanız şimdi Işık tarafından dönüştürülmeye hazırdır. Işığın bu gelen dünyasının liderleri onlarca yıldır karanlığı kovmak için savaşmıştır ve gerçekte çok karanlık bir alemde sürekli bir şekilde sizi kapana kıstırmak için hala entrika çeviren destekçilerin yönetici sınıfın yetkisini elinden almak için tüm ön hazırlıkları tamamlamış olan bir hareket yürürlüktedir! Şimdi özel bir grup yeni yönetiminizi hazırlayacak ve bu küreye ilahi olarak emredilen bir bolluğun dağıtımına nezaret edecek. Sonuç olarak bu iş arkadaşlarının yayınların özünü duyurmaya hazırlanmakta olduğunu açıklıyoruz.

Bizim kutsanmış görevlerimiz bu değişiklikleri açacaktır ve daha sonra onları yaşamlarınıza uygulamak için ilkelerin yanı sıra, gezegenin her parçasına bizim her birimiz tarafından dağıtılan bir dizi öğretileri size sağlayacaktır. Genellikle konuşmak gerekirse, bizim adımıza dünyanın dört bir yanına ilan edilen şeyi sorgulamaksızın kabul ettiniz ve bu doktrinlerin şimdi uyarlanması gerekiyor. Her şeyin aynı olduğu büyük birlik anlayışı yükseliş için ana gerekliliktir. Aynı zamanda, inançlarınız binlerce yıldır onların arasında kendimizi güvende tuttuğumuz Agartha’nın harika varlıklarını kapsayacak şekilde genişlemelidir. Onlar insanlığın ruhsal doğasını anlarlar ve sizin aranızda özgür ve açık bir şekilde dolaşmayı isterler. Kalbinizi açmak da atalarınızın yıldızlardaki eski yuvalarına genişletmeyi gerektirir. Kısaca Ruhun tohumlarının fizikselliğin enine boyuna her yerini ustaca yönettiğini görmeye başlayacaksınız!

Uzun zaman size rehberlik edeceğiz, sizi destekleyeceğiz ve çağlar boyunca size sözlerimiz hakkındaki kayıtları açıklayacağız. Karanlık bireylerin bizim mesajlarımızı aldıklarını ve onları kendi amaçlarına uydurmak için eğip büktüklerini gördük. Ve bunu size söylemek hoşumuza gidiyor, bu şimdi sona erecek! Sevgi ve birlik her zaman size mesajımız olmuştur. Galaksinin her yerinden Yüce Varlıklar ilahi rehberlik altında buraya geldiler ve onların misyonu sizi hızlı bir şekilde tam bilinçliliğe ilerletmede bize yardımcı olmaktır. Sizi kendi kutsanmış yükselişinize hazırlamak, öğretmek ve öğütler vermek için yaklaşan zamanı kullanmayı amaçlıyoruz. Sizin tarafınızda olacağız, çünkü yeni yıldız ülkenize dönüşecek olan yeni topluma doğru size yol gösteriyoruz. Bunu birlikte yaptıkça, bu galaksiye yardım ediyor ve bu galaksiyi muhteşem, kutsanmış Işık araçlarına dönüştürmek için gücümüzü müştereken kullanmıyor olacağız! Bu nedenledir ki, bu yeni dünyayı kutsamak için gücümüzle ve dualarımızla geliyoruz! Halleluya Tanrıya ve Işığa!

Bugün barış, neşe ve Işık mesajlarımıza devam ettik. Her yerde, bu alemi bollukla, özgürlükle ve hem yerel hem de uzak yerlerden kardeşlerimizle yeniden biraraya gelişimizle doldurmak için yeni bir çağ Cennetten iniyor. Bu büyük yuvaya hoş geldin misyonu kutsal gücüne erişmiştir! Bilin ki Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?