Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - 11 Haziran 2013

Sheldan Nidle - 11 Haziran 2013

0 Kayab, 3 Eb, 9 Eb

Dratzo! Döndük! Bu zamanda, arkadaşlarımız planlandığı gibi bolluk dağıtımlarınızın planlandığı gibi yapılmasını sağlamak için gerekli düzeni ve ayarlamaları yapmaktadırlar. Bir dizi son anlaşmalar ve sözleşme düzeni de şimdi tamamlanmaktadır. Başarılı bir şekilde başlatılacak olan bu dağıtımlar için zaman yaklaşmaktadır ve bu nedenle karanlık kabal Galaktik Federasyon ve Agarthalı bağlantı takımları tarafından yakından izlenmektedir. Bu takımların amacı başlatıcıların emirlerine yönelik hiç bir ciddi engellemenin olmadığını görmektir, çünkü geçmişte de bu durum sıklıkla meydana gelmiştir. Bu son duruma göre, bu ön operasyonlar yürürlüktedir ve biz sarsıntıları ya da çıkılmış yoldan sapmaları hızlandırmaya neden olabilen hiçbir engel görmüyoruz. İlişkili olduğumuz birçok gruplar kendi yapmaları gereken işleri tamamlamışlardır ve gerekli personeli pozisyonlarına yerleştirmektedirler. Önceden belirlenmiş zamanda resmi bir başlangıcın olmasını sağlamak için bu operasyonu yakından gözlemekteyiz. Bir kez başladığında, bu eylemler realitenizi tüm farkındalıkların ötesinde değiştirmek için amaçlanan çok daha geniş bir yelkenin ilk keşifleri olacaktır!

Binlerce yıl önce, talihsiz bir alem çok uzun zamandır sizin payınız olan varlığa getirilmişti. Bu alem sizin büyük potansiyelinizi kırdı, Ruhunuzu zayıf düşürdü ve bunların haklarınızı çiğnemelerine izin verdi. Bu alem sona ermektedir. Her biriniz özgür olacaksınız ve sözleşmesini yaptığınız yaşam yolunuzu özgür bir şekilde izlemek için cesaretlendirileceksiniz. Karanlık kabalın her yerde olan ajanlarının yetkileri alınır alınmaz, bu hedef gelişecektir. Hızlı bir şekilde, doğumunuzdan beri yüklenmiş olduğunuz bir yığın engeller ve yüklerden kurtulacaksınız. Öyle hızlı bir şekilde sizi sarmalayan fırsatların önemini kavramada size destek olmak için Yükselmiş Üstatlar ve Agarthalılar olan, bilmeniz gereken şeyler ve bireysel koşullarınıza yeni bilgiyi nasıl uyarlayacağınız konularına hız vermenize destek olmak için bir dizi öğretiyle geldiler. Bu öğretiler sadece yeni dünyanızın neye benzediğine ilişkin daha iyi bir anlayış elde etmek için kullanabileceğiniz ilkeler olacak. Bu temellerle donanarak, sizler bilinçliliğinizin nasıl değişmekte olduğuna ilişkin daha geniş bir kavrayış ve sizin ve bireysel Federasyon rehberinizin birlikte yapmakta olduğunuz çalışmanın daha açık bir takdirini kazanabileceksiniz.

Bu rehberlik programının sizde yaratacağı büyük etki yarattığını bir an için hayal edin! Bu gezegendeki her birinize size nazik ve sevgi dolu bir şekilde, karanlık ve ölmekte olan bir dünyanın sis ve karmaşasının dışında ve birçoğunun en vahşi rüyalarında bile mümkün olmadığını düşündükleri Işıklı bir aleminin artan parlaklığına doğru yol göstermekten sorumlu olacak kişisel rehberler atanmıştır! Bu kadar kısa bir zamanda elde edilecek ne kadar çok şey var! Bu nedenledir ki, bu kadar çok şey hakkında sizi bilgilendirebilecek ve bunlar meydana çıktıklarında sizin tüm sorularınızı ve endişelerinizi cevaplandırabilecek, sizin yanınızda 7 gün 24 saat bulunacak kişisel bir rehbere ihtiyacınız var. Gezegeniniz ve güneş sisteminizdeki değişikliklerden çok daha şaşırtıcı olan sizin içinizde meydana gelen değişiklikler ve bunun sizi götürdüğü yerdir. Size küçük bir çıtlatma veriyoruz: Bir deyiminiz var, “yoksulluktan zenginliğe” ve sizinki birçok düzeyde, özellikle de ruhsal düzeyde meydana gelen tüm yoksulluktan zenginliğe dönüşümlerinin anası olacaktır. Böyle bir ihtimal hızlı bir şekilde sizi mahvolmaya iter ve bu nedenledir ki, yeni dünyanız ortaya çıktıkça, size bilgi ve güvence verecek bilgelik ve Sevgi dolu rehberlere ihtiyaç duyacaksınız.

Etrafınızdaki yeni çevre çiçek açtıkça, kim olmak için yaratıldığınızı ve niçin fizikselliğin bu özel kısmında bedenlendiğinizi yeniden keşfedeceksiniz. İlk temasın oluşturduğu kitlesel dönüm noktasının başarılı bir şekilde üstesinden geldikçe, dikkatiniz temsil ettiğiniz köprüyü anlamaya döndürebilirsiniz. İki dünyada yaşamaktasınız: Biri mevcut sınırlı bilinçliliğiniz ve hızla ilerlemekte olduğunuz tam bilinçlilik alemi. Burada, yaşam sözleşmeniz ve bunun işaret ettiği şey ve Dört Kanun ile onların galaktik toplumdaki rolleri ve ima ettiği şeyler gibi birçok yeni kavram günlük realiteler olacaktır. Bu bilgiyle, kendi galaktik toplumunuzun neye benzemesini istediğiniz hakkında giderek artan bilgilenmiş araştırmalara başlayabilirsiniz. İki dünyanın uygunluğuna ilişkin deneyiminiz size benzersiz bir bilgelik sağlar ve Tanrı tarafından Işığı yaymak için kullanılacak olan şey de budur. Fiziksellikteki birçok varlık bir Işık bedeni elde etme ihtiyacı içindedir ve bu alandaki benzersiz deneyiminiz tam bilinçliliğe yollarını büyük oranda kısaltarak, onlara paha biçilmez gelecektir.

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bunlar çok hayırlı günlerdir! Çok sınırlı realitenizde harika bir değişimi müjdeleyen birçok şey olmaktadır. Dünyanızdaki işler yıkılmaya doğru gidecektir (ancak kelimenin bu anlamıyla değil). Bizim için fırsatlar yaratmayı vadeden yeni olasılıklar dizisi nihayet görünür hale gelmiştir. Dünyanız mevcudiyetin yeni bir spektrumunu tasarlamakta olan bir mücadelenin sancılarına gömülmüştür; kısaca, bir bütün yeni alan ve yaşamlarımızı yaratmanın bütünüyle yeni yolları. Aynı zamanda, bu ölümsüz olma deneyimimizden öğrendiklerimizi size öğretmek için tekrar aranıza gelebileceğimiz anlamına gelir. Bu gerçekleri size getirmek bizim için çok uzun zamandır keyif verici bir şeydir! Farkına varmadığınız şey verilmesi gereken paha biçilmez bir bilgeliğin sizin içinizde olduğudur. Ve bu bizim devreye girdiğimiz yerdir: bizim görevimiz büyük öğretmenlerin binlerce yıl önce yaptığı şeyi tamamlamaktır. Daha sonra bu ilahi gerçekler artık insanlık tarafından açık bir şekilde farkedilebilir ve uygun bir şekilde değerlendirilebilir.

Bu büyük gerçekler galaktik toplumunuzun özünde yaşayan kalbinizi biçimlendirecektir. Her biriniz Yaratıcının büyük ve eşsiz bir yönüsünüz ve birlikte biz tüm yaşamın birliğinin parçasın olan güzel bir koleksiyonu biçimlendiriyoruz. Her birimizin doğrudan bütünle uyum içinde yaptığımız görevler ve faaliyetler var ve bu sırasıyla bir kitlesel senfoni gibi daha geniş bütünle ilişkilidir. Bu harika uyum cennete ve kutsal etkilerini gözlemeye ve dinlemeye ara veren herşeye neşeyi getirecektir. Ruh Sevgisini yağdırmaktadır ve bu realiteyi büyütmektedir ve biz yaklaşan şeyin algısını size getirmeyi ve gerçekten ruhsal ve fiziksel ilk temasa sizi hazırlamayı taahhüt ettik. Bu realiteyi değiştirmeyi ve daha sonra da bunun ne anlama geldiğini derinlemesine tartışmayı taahhüt ettik. Dünyamızı ebediyen dönüştürecek olan bir eylem dalgasının eşiğinde durmaktayız!

Bu nedenle, Sevgiyle doluyuz ve keyifli bir beklentiyle geliyoruz. Size yaşamlarınızda ortaya çıkacak olan şeyin açıklanması sorumluluğunu derinden hissediyoruz. Bu toprak 13 bin yılda gelmekte olan şeyin nimetlerini görmemiştir! Gaia’nın AEON büyük bir emri ve Tanrı’nın gerçek idaresi olan bir realiteye böyle bir bürünme şeklinde herbirinizi dönüştürmeye kesin kararlıdır. Bundan başka, bu girişimde tesadüften eser yoktur; ilahi planın niyeti kalplerimizi doldurur ve yaptığımız herşeyi bilgilendirir. Bu nedenle, mucizeleri almaya açık olun ve Sevginin nuru girmeden önce mevcut karanlık aleminizin terkettiğini izleyin. Yıllardır, dünyanızın yavaş bir şekilde uyanışını izledik ve şimdi toplanma anı uzun zamandır vaadedilen değişikliklerin ortaya çıkmaya başlayabileceği ve bir fark yaratmaya başlayabileceği bir andır! Uzun zamandır beklediğimiz an şimdi karşımızdadır! Hosanna! Hosanna! Hosanna!

Bugün mesajlarımızla devam ettik. Sevginiz ve Ruhun ilahi iradesi olan bilinçlilik dönüşümüne adamanız nedeniyle hepinize teşekkür ederiz. İnsanlıktaki bu büyük değişim için zaman hemen buradadır. Bu hepimize ilk temasa ve tam bilinçliliğe yol açan bir yol olacaktır! Bilin ki Sevgili Bireyler Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge