Home > > Sheldan Nidle - 18 Haziran 2013

Sheldan Nidle - 18 Haziran 2013

7 Kayab, 11 Cauac, 9 Eb

Selamat Jarin! Konuşacak pek çok şeyle döndük. Gördüğünüz gibi, dünyanız hala eski realitenin son gücünü kaybeden maskaralıklarına konu olmaktadır. Her geçen an karanlık kabalı kaçınılmaz sonuna doğru daha da yaklaştırmaktadır. Kendi seçimlerinin sonuçlarıyla pençeleştiklerini ve bunların farkına vardıklarını merhametle izliyoruz: bildikleri herşeyin tümüyle çöküşü. Bu aşamada yer alan çalışma arkadaşlarımızdan olanlar bu karanlık bireyleri güçsüz kılacak olan ve önemsiz bir kısmı kalmış olan operasyonu bitirmektedirler. Eski düzen sonra gelecek olan yeni hükümet değişim için master planı ve yaklaşık programı açıklayacaktır, ve bunlardan bazıları muhtemelen çok bilgili olsanız dahi sizi şaşkınlığa düşürecektir. Bu yayınlar hızlı bir şekilde bizim hayırlı olan varlığımızı ve burada olma nedenimizi açıklamaya yol açacaktır. Bu yapılır yapılmaz, Yükselmiş Üstatlarla çalışabiliriz ve kökenleriniz ve tarihinizin tarihsel bir sıralamasını ve tam bilinçliliğin harikalarına bir başlangıcı size sunabiliriz. Bizim ilk misyonumuz sizi Benliğinizle bir birlik durumuna döndürmektir ve bu biz yere indiğimiz ve İç Dünya ailenizle tanıştırıldığınız zaman tamamlanmış olacaktır.

Tam bilinçli bir Varlığa dönüşümünüze dahil olan şeyi kavramanız önemlidir; gerçekte bu çok karmaşık ve hassas bir operasyondur. Geri çevrilmesi gerekli olan birkaç milyar RNA/DNA anahtarına sahipsiniz. Aynı zamanda, özel değişimleri gerektiren yaklaşık bir milyon mil benzersiz fiziksel yapılara da sahipsiniz. Tüm bunlar Tanrı’nın planladığı ve ilahi İradeniz tarafından kontrol edilen bir araç tarafından başarılacaktır. Tüm bu süreç bizim ilahi danışmanlarımız ve tıbbi takımlarımız tarafından verilen ve sizin kaderinizle bağlantılı özel emir nedeniyle izin verilmiş olan teknikleri kullanan bir kutsal formül setiyle yürütülecektir: tam bilinçli bir Işık Varlığı olmak. Tanrı tüm bunları yakından izliyor ve özel bir zaman aralığına çevrilen ilahi plana göre değişeceğinizin teminatını bize veriyor. Şimdi ilahi anınız karşınızda olduğu için, bu zamanın eşiğinde duruyorsunuz. Etrafınıza bakındıkça, bu çok benzersiz ve değerli anın büyük önemini algılamanız gerekiyor.

Her gün karanlık kabalınızla etkileşim halindeyiz ve herhangi bir gelecekteki değişimin manzarasında, onun inatçı ve görünür şekilde bihaber duruşundan endişe duyuyoruz. Gerçekte, İlahi olanın öyle arzu ettiği şeyi yapmaktadır. Bir yandan, kendine ve yenilmezliğine derinden inanır ve öte yandan, panik içinde izler, çünkü birçok planları kendi arzuları ile sizin yaklaşan ilahi realiteniz arasındaki çarpışma yoluyla değiştirilen koşullarla önlenmiştir. Şimdi bu ikilemin savunulamaz olduğunu farkeder, çünkü dünyalarının çöküşünün ne kadar yakın olduğunu görüyorlar ve bilinmeyenin yüzüne gözlerini dikerek baktıkça, liderlik gruplarını bir ölüm korkusu sarıyor. Kanıksadıkları ve doğal gördükleri yenilmezliğin ve gücün bir yanılsama olduğunu ve yaptıkları tüm planların nihayetinde boş hayaller olduğunu görmeye başlıyorlar. Sonuç olarak, kargaşa ve karışıklıkları artar ve dünyanın işlerini yönlendirme yetenekleri azalır ve sona yaklaşır. Onların sıkı sıkıya yapıştıkları şeyleri tutuşları zayıfladıkça, yaklaşan Işık daha da artar ve şimdi Işığa doğru büyük bir değişim karşınızdadır! Realiteniz “ilahi kırılma noktası” olarak adlandırılan noktaya geldi.

Operasyonların sonraki aşaması esnasında, büyük bir zenginlik dağıtımının, yeni yönetimin ve ifşaatın dahil olduğu, önceden tahmin edilmeyen duyurular yayınlanacaktır. Yeni yönetiminiz tümüyle saydam ve İlahi olanın gerçek bir aracı olacaktır. Mucizeler ve harikalar sıradan günlük olaylar olacak! Önünüzde duran şeyin derin ifadesini farketmek için bir an durun ve bakın. Bu olayların duygularınıza, yaşamlarınıza, mahallenize ve tümüyle insanlığa etkisini küçümsemek çok kolaydır. Bu açık olarak imkansız, derinlerde içinden gelen yerinde bir minnettarlık ve tevazuyu ortaya çıkararak karşınıza serilecek. Ancak, zafer duygusu da hissedeceksiniz, çünkü bu gerçeğin gelmesini uzun zamandır ve sabırla hayal ettiniz! Sıkılma moduna girmenin zamanı değil; tüm çabalarınızın ve kendinizi adamanızın odaklandığı şeydir bu. Ve şimdi gücünüze ve merhametinize hala ihtiyaç duyuluyor, çünkü karanlık bireyler hesap verecekleri ve daha sonra da sizin aranızda yerlerini alacakları duruşmalarına doğru ilerliyorlar. Tekrar tam bilinçliliğe döndükçe, tüm acı ve kızgınlık geçmişle beraber kaybolacak!

Işığa Hosanna! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Realitenizdeki büyük bir değişimin ve neşenin bir zamanında geldik. Bin yıldır bu anı işaret ediliyordu! İmkansız olduğu düşünülen pek çok özel şeye şahitlik etmektesiniz: karanlığın sizi amacına uygun olduğunu farzettiği şeyleri düşünmeye, inanmaya ve buna uygun davranmaya zorladığı kemikleşmiş realitenin yıkılması. Hergün Kutsal olana saygısızlık edildi ve İyi olana çok az alan verildi. Doğal Varlık durumunun bu boyunduruğu sona ermektedir ve siz etrafınızda bunun gözden düştüğünü izlemektesiniz. Büyük sevincin açığa çıkmasını bekliyoruz ve sizden uzun zamandır esirgenen gerçeği size açıklamaya hazırlanıyoruz. Fonların dağıtımı ve yönetimdeki değişiklik yaklaşan şeyin sadece ilk işaretleridir! Dünyanız apar topar yeni paradigmaları yüklemekte ve artan bilinçliliğiniz artık karanlık kabalın artık işe yaramayan küstahlığı ve saygısızlığına göz yummamaktadır.

Tanrı dünyanıza bu geçiş durumunu getiren değişiklikleri emretmiştir ve siz karanlığın açgözlülüğü ve doğayı tümüyle hiçe saymasının ortaya çıkardığı küresel ikileme uyanmaktasınız. Aynı zamanda, bu büyük yanlışlığı düzeltmek için çok kısa bir zaman kaldığının da farkındasınız. Bunu yapmak için, ileri teknik desteğe ve teknik bilgiye ihtiyacınız var ve bu nedenle uzay ailenizin başınıza gelen olayları hızlıca düzeltebilmesini sağlayan özel bir bağışıklık sistemi geliştirdik. Bu ortak operasyon iyiye olan iradenizi güçlendirecek ve Gaia’nın yüzey dünyasını hızlıca tamir edecek. Bu aktivite ayrıca sizi kutsal öğretilerimize hazırlayacak ve her birinizin, kendisiyle hizalanmanıza yardım eden ve kesişen ekosistemlerinin çokluğuna hayran kalacağınız Gaia’ya kişisel olarak ulaşmasını sağlayacak.

Kalan zamanın şu yansıma için faydalı olacağını düşünüyoruz: ne olduğunu görmek ve kendinizi kutsal Gerçek ve Sevgi yolculuğuna hazırlamanız önemlidir. Siz sınırlı bilince geçtiğinizde sizle sadece direkt olmayan yollarla iletişime geçebilenlerle iletişime geçeceksiniz. Birbirini takip eden bin yıllarda bu aile üyeleri sizle yalnızca çok az miktarda direkt iletişim imkânına sahipti. Artık bu değişecek ve onları medya üzerinden ve zaman zaman kişisel olarak görebileceksiniz. Sevginin ne olduğunu ve her şeyin bereketinin evrenin doğası olduğunu öğreneceksiniz. İstek ve anlaşmazlığın, tek taraflı kuralların olmadığı bir dünyada büyümeyi öğreneceksiniz. Yüzeydeki dünyanızın nasıl dönüştüğünü göreceksiniz! Sonra, kutsal annenizin derinliklerinde tam bilince dönecek ve kaderinizi öğreneceksiniz.

Bugün mesajlarımıza devam ettik. Olan her şeye seviniyoruz. Bu güzel, değişen gezegen iç ve yüzey dünyalarını birleştirmenin mutluluğunu ve coşkusunu ifade etmeye başlıyor. Siz de cennetten gelecek olan harika hediyeler dizisine hazır olun. Bilin ki, değerli olanlar, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?