Home > > Sheldan Nidle - 23 Temmuz 2013

Sheldan Nidle - 23 Temmuz 2013

7 Ix, 2 Vayeb, 9 Eb


Selamat Balik! Söyleyecek çok şeyle döndük. Küresel toplumunuz tüm yönleriyle yeniden kurulmak ve yenilenmek için tasarlanan geçişe başlamaktadır. Yeni yönetim yeni bir finansal sistemi destekleyecek ve bu Kuzey Amerika kıtasında, NESARA ile garanti edilen emirleri izleyecektir. Bu yeni yönetim tüm borçları iptal edecek ve halkının borç köleliğine son verecektir. Kanadalılar ve Amerikalı hükümetler, vatandaşlarının gerçekten kurtuluşuna imkan vererek, onları özgürleştiren hükümleri kanunlarına uyguladıkça, özgürlüğün yeni bir bütünsel düzeyi meydana gelecek. hiçbir ayrım yapmadan herkese dağıtılacak olan bolluk çevreyi her yönden hızlı bir şekilde temizleyen ve kirletici olmayan taşıma araçlarını ortaya çıkaran araç ve teknolojileri ön plana çıkaran bir ekonomik rönesansı teşvik edecektir. Ek olarak, ilk birkaç ayda iletişim teknolojileri geçmiş 20 yılda olduğundan çok daha ileri sıçrayacak! Bu değişiklikler ilk temas hamlesinde gerçekleşecek. Toplu halde yere indiğimizde, bilimlerinizi ve bununla ilgili hakim felsefeleri tek tek bunlarla ilgili olanlara açacak olan yeni bir teknolojiyle sizi tam olarak donatacağız!


İlk temas dünyanız için büyük bir dönüm noktasını oluşturur. Şimdi, toplumunuzun kendisi hakkındaki anlayışının temeli insanlığın yaratım planındaki benzersiz varlık olduğudur. Bu bilinçliliğin ve duyarlılığın birçok düzeylerinde olan Varlıkların çok sayıdaki türlerinin bir parçası olarak varoldukları inkar edilen birçok ilkel topluluklar için de geçerlidir. Bu inanç, özellikle, gezegeninizin dört bir yanında su yüzüne çıkarılacak ve hükümetlerinizin bizim varlığımız hakkındaki resmi duyurularıyla temel mitlerinizin doğru olmadığını bir anda kanıtlayacak. Bu konudan kaçmanın bir yolu olmayacak ve bu nedenle Yükselmiş Üstatlarınızın resmi desteğine sahip olmamız önemlidir. Gerçekte bu destek onlarca yıl önce sağlandı. İlaveten, Agarthalı kuzenlerizin tam desteğine de sahibiz. Şimdi geriye kalan, size haber vermektir ve bunun yeri tartışmaya katılan yeni hükümetlerinizdir. Onlar sıklıkla dünya dışı varlıklarla ilgilenmeye meyilli olduğunuz endişesini hafifletmek için gerekli olan küresel meşruiyeti sağlayacaktır. Hükümetleriniz bizim iyi niyetli varlığımız meselesine girdiği zaman, biz size harika birçok şeyi açıklamaya yönlenebiliriz.

Bu açıklayacağımız şeylerden biri, sizinle Vega sisteminden ortak bir atayı paylaştığımız için, bizim aramızdaki yakın bağı göstermektir. Onların genlerini paylaşıyoruz. Aynı zamanda, bu tarih hakkında yaşadığımız ve size söylemeyi istediğimiz insan hali hakkında çok şey var. İnsanlar Dünya'da pek çok defalar kolonileşmiş ve Gaia'nın ilk karasal hizmetkarları olmak için burada olmuşlardır. Bu koruyuculuk Dünya'nın memeli deniz hayvanlarıyla paylaşılmıştır ve bu bazı detaylı açıklamaları gerektirir. O zaman tam bilinçliliğe dönüşümü sağlamanız meselesi vardır ve doğrusunu söylemek gerekirse, Yükselmiş Üstatlar bu önemli bilinçlilik durumunun olağanüstü yapısı konusunda size ana derslerine başlamaya niyet ediyorlar. Bununla birlikte, bu zamanlar bilinçlilikteki bu kitlesel değişmeye ayrılmıştır. Sizinle Tanrı tarafından bize verilen kutsal emirleri derinlemesine konuşmak istiyoruz. O zaman, gemilerimizin İç Dünya'ya turlarına sizi de götürebiliriz. Tam bilinçliliğe nasıl ve niçin geri döneceğiniz hakkında en son gelişmeler size aktarılacak.

Atlantisliler tarafından sizin içinizde büyük bir boşluk oluşturuldu ve onların karanlık müttefikleri sınırlı bilinçliliğin örtüsünü delebilmenizi engellemek için sizi güçsüz bıraktı. Başarabilen çok az kişi bunu sadece bunu yapmalarını mümkün kılmak için genlerinde bir boşluk oluşturulmuş olduğu için yapabildi. Bu genetik ve sinirsel yollar Yükselmiş Üstatların bu harika, büyük amacı gerçekleştirmelerine imkan verdi. Kolektif olarak yüzyüze kaldığınız koşullarda, görev özel bir canlı bir kozayı, özellikle de sizi sınırlı bilinçliliğe güçlü bir şekilde bağlayan genetik zincirleri kırmak için düzenlenen bir kozayı gerektirir. Tanrı bize insan ruhunun bu çok asil, doğal haline sizin herbirinizi geri döndürme işini vermiştir ve bu kutsal ve harika ruhlar eşit olarak tam bilinçli bir fiziksel bedende bulunmaya ihtiyaç duyarlar. Bu dengeli bütünlügün başarılmasıyla, her bir ruh her yaşam zamanının çok biz sürekli bir galaktik barışı sağlamlaştırmak için sizin ilahi üstünlüğünüzle atandığınız rollerinize başlayabildiğiniz noktada, Galaktik Federeasyonun sardığı bu çok özel yıldız ülkesini yeniden kurmak ve size hoşgeldin demek için geliyoruz!

Şükranlar, sevgili Kalpler! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Aleminiz dönüşmektedir. Işığın kürenizi kapsayan sürekli kutsaması dünyanıza bir rahatlama getirmektedir. Okyanusların, kürenin denizlerinin içinden geçen akıntıların büyük bantları olan enerjik akımları kadar, daha yukarıdaki atmosfer de bir düzene girmektedir. Gaia henüz zayıf olan bir dengeye erişirken, kendi çevresel yeniden yapılanması için hazırlık yapar. Kutsal eviniz bizim de yuvamızdır ve bu nedenle Dünyayı her gün kutsamanızı ve onun da sizin için yaptığı gibi ona saygı duymanızı rica ediyoruz. Bilinçliliğiniz arttıkça, onun günlük doğum sancılarının daha çok farkında olursunuz, çünkü o kendini ayakta tutmaya çabalıyor. Gaia kutsal bir Işık Varlığıdır, ancak karanlık kabal tarafından yağmalanmaya devam ediyor. Ona saygı duymayanların hürmetsizliği ve saygısızlığına bir son verme talepleriniz kadar şükran ve kutsamalarınıza da çok ihtiyacı var. Güzel gezegeniniz üzerinde bir onurlandırıcı ve kutsal bir hareket tarzı başlatma zamanıdır.

An be an sizi duyuyoruz sevgili Kalpler. Bu karanlık alemde ne kadar kötü bir şekilde acı çektiğinizi biliyoruz. Bu acıları hafifletebilmeyi ve yeni bir barış, işbirliği ve bolluk dünyasını kurmaya başlayabilmeyi gerçekleştirme zamanıdır. Bunu başarmaya yönelik adımlar yürürlüktedir. Yeni bir Galaktik Yıl doğuyor ve uygun hediyelerle onu karşılama zamanıdır. Bunu da başarmayı amaçlıyoruz. Uzun zaman önce, büyük bir zenginlik biriktirilmiş ve karanlıktan gizlenmişti. Bu büyük kaynaklar, doğru ilahi an gelinceye kadar, ortaya çıkmasını önlemek için yemin etmiş olanlar tarafından korunan özel depolarda korundu. Bu zaman şimdidir. Bu ortaya çıkarma işleminin planlandığı gibi meydana gelmesini sağlamak için kürenin her yerinde olaylar meydana gelmektedir. Birden fazla yoldan kutsanmış olacaksınız! Uzun zamandır dört gözle beklemiş olduğunuz büyük bir sürpriz olacak bu!

Bu çok sayıdaki kutsamalar insanlık için yeni bir çağın müjdecisidir. Onlar İç Dünya ve uzay ailelerimizin resmi ifşasının da işaretidir. Binlerce yıl önce, Agartha aleminin, kutsal hizmetimizi gerçekleştirebileceğimiz, karanlıktan uzak güvenli bir liman olduğunu keşfettik. Bu zamanlar, müttefiklerimizi desteklemek ve acı çekmenin bu son döneminde insanlığa yardım etmek, yeryüzü dünyasında çok daha fazla zaman geçirmemize imkan vermektedir. Yeni alemi ortaya çıkarmak için gerek değişiklikleri tamamlamaya daha çok zaman ayırmayı amaçlıyoruz. Bu zaman hakikaten de ŞİMDİ'dir. bu kutsal olaya şükredin! Meydana gelen şeyi anlamaları için diğerlerine de yardım etmeye hazır olun. Bu galaksinin her köşesinden kutsal müttefiklerimizin yeryüzü dünyasını daha iyiye doğru götürmek için yaptıkları gibi geliyoruz. Meydana gelen herşeye, muzaffer bir şekilde diyoruz: Halleluya! Halleluya! Halleluya!

Bugün, dünyanız hakkında başka bir mesajı size verdik. Pek çok şey meydana gelmektedir ve pek çok şey birden ortaya çıkmak üzeredir! Karanlığın uzun ve kargaşa dolu, acımasız gecesi yaklaşık 13 bin yıl sürdü ve şimdi acı ve elemin bu döngüsünün sona erme zamanıdır. Işık yükselmekte ve şafak nihayet doğmaktadır! Bilin ki, sevgili Bireyler Tanrı'nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja!

Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?