Home > > Sheldan Nidle - June 19, 2012

June 19, 2012

10 Ix, 7 Kayab, 8 Manik

Dratzo! Döndük! Dünyalı müttefiklerimiz olanlar tarafından bulmacanızın son parçalarının çözülmekte olduğunu izlemekteyiz. Kürenizin etrafında, şimdi karanlık kabalın ve onun hükümetteki, büyük bankalardaki ve çok sayıda çok uluslu şirketlerdeki işbirlikçilerinin tutuklanması için zorunlu olan süreçleri tamamlamak için kitlesel bir çaba yürürlüktedir. Bu kitlesel tutuklamalar için ön emirler tamamlanmıştır ve kalan şey onların engellemelerine karşı yasal güvenceleri sonuçlandırmaktır. Onlar özel amaçla oluşturulan tesislerde tutulacaklardır ve pek çok batılı ülkenin icracı yönetimlerinin sonu resmi olarak açıklanacak gruplardan biri olacaklardır. Yeni koruyucular çok kısa bir eylem penceresinde yapılacak kitlesel bir göreve sahiptirler. Bununla birlikte, bunlar olağanüstü zamanlardır. Bu koruyucu görevleri seçmiş olanlar, bu yeni hükümetler tarafından hızlı ve kapsamlı bir şekilde yürütülecek olan uygulamaya hazır bir gündeme sahiptirler. Onların işi ondan sonra gelecek olan şeylerin yolunu hazırlayacaktır.

Holografik güçlerimiz, gerekirse müdahale etmeye hazır. Biz böyle bir yedek gücün elde olması iyidir, ancak gerçekten gerekli olmadığının güvencesini veriyoruz. Ülkelerin askeri, polis ve güvenlik güçlerini kökten değiştirme, onların saygın rejimlerinin yetkilerini devre dışı bırakma görevini yürütmek için yeterli olandan daha fazla addedilir. Aynı yeterlilik karanlık kabalistleri zenginlik ve güç kaynaklarından ayıracak olan binlerce tutuklama için de geçerlidir. Bu yaklaşık 13 bin yıldır dünyanızı yöneten bir uluslar arası grubun toptan bir bitimi olacaktır. bu tek hareketle, özgür, bağımsız ve müreffeh olacaksınız. Bunların tümüne nezaret ediyor olacağız ve daha sonra, uygun anda, yere ineceğiz ve sizinle daha bireysel temasa başlayacağız. Aramızda konuşulacak pek çok şey olacak. bu, nihayetinde, tam bilinçliliğe döndürüleceğiniz İç Dünyaya gitmenizden hemen önceki zamandır. Bizim ortak misyonumuz fiili olarak bu ilahi zamanda başlar. Bu galakside ve fizikselliğin bu bölgesinde, birlikte pek çok şeyin başarılması gerekiyor.

Bir insan grubu olarak sizden pek çok şey bekleniyor. Şimdi bu galaksideki en iyi zihinlerin bazıları sizin saflarınızdadır. Onların her biri, yeni galaktik bir topluma sizi dönüştürmek için gerekli olan pek çok değişikliklere uyarlanmanızı mümkün kılmak için gönüllü bir şekilde buraya geldi. Bu yeni Dünya toplumu yeni yıldız ülkenizin kalbi olacaktır ve ilk temel gereksinme sizin gezegen toplumunuzun özelliklerini veren büyük çeşitliliğin hızlı bir bir araya getirilişidir. Bu pek çoğunuzun bu galaksiye gelişinizin ve mevcut bedenlerinizde dünyaya gelmenizin bir nedenidir. Bu fiziksel araçları tümüyle ruhsal özde bütünleştireceksiniz. Bu öz Tanrı’dan özel mesajları kapsar ve bunlar yeni realitenizi açık ve kesin olarak belirtmenizde size yol gösterecektir. Tanrı’nın planı yeni yıldız ülkenizi yürürlüğe koymak için bir dizi büyük misyonları kapsar ve bu, üstelik bize şimdi bu galaksiyi süpüren birlik ve barışın yeni çağını hayata geçirmenizin benzersiz önemini vurgular.

Bizim buradaki misyonumuz böylece bu galakside süren şey için önemlidir. Kelimenin tam anlamıyla, galaksinin gözleri sizin üzerinizdedir! Tanrı bize gerekli ani değişikliklerin meydana gelmek üzere olduğunun güvencesini verir ve sonuç olarak, karanlık kabal tarafından planlanan dalaverenin çeşitli biçimlerine engel olmak, böylece Işığın elçilerinin zafer kazanmasına imkan vermek için ilk temas takımlarımız yetiştirdik. Bu, sizi tam bilinçliliğin eşiğine getirecek olan yeni enerjileri oluşturma hamlesinde açılış atışını oluşturacak. Yüksek bir ruhsal yapının pek çok Varlığı ilk temas ve onu izleyecek tüm şeyler için koşulları yaratmak için dünyanızda bir araya geldi. Bu planı desteklemek ve bu eksen açılışın Tanrı’nın yönlendirdiği gibi oynanmasını sağlamak için teknolojik avantajımızı kullanmaktayız. Bu amaçla, sonraki büyük adımı atmak için zaman bize bağlı olduğu için, meslektaşlarımızla birlikte, kaynaklarımızı gezegeninizde toplamaktayız. Gün dönümü şimdi meydana gelecek şey için pek çok anahtara sahiptir!

Namaste, Sevgililer! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! İnsanlık 13 bin yıllık tarihinde pek çok kez çıkışlar ve inişler yaşamıştır. Atalarımız, insan Varlıkları olarak potansiyelimizin en dolu durumuna gerçek bir vaadiyle gerçekleştirilen üç altın çağ geçirmiştir. Atlantis’in düşüşünden sonra, dümeni kaçınılmaz bir şekilde ele geçirenler bizi bu keyiften mahrum bırakmış ve itaatsizlik yapmamızdan dolayı bizi acımasızca cezalandırmıştır. Şimdi Annunaki olarak bildikleriniz, insanları arkalarında “itaatkar” bırakarak gittiler. Onların bizim aday olduğumuz göreve karşı nefreti derinden üzüntü vericidir. Onlarla uzun zamandır kavgalıyız, ancak bu şimdi tüm insanlık için çok hoş bir sonuca gitmektedir. Bu görünür şekilde sonsuz acı çekme döngüsünden kurtuluşunuzu yaratmakta olan pek çok şey gizli bir şekilde meydana gelmektedir. Tanrı bizim sözlerimizi duymuştur ve tam bilinçliliğimize bizi döndürmek için araçları, kutsal yolları vermiştir. Şimdi hepimizin mutlu olma zamanıdır!

Bugün size umudun, gerçeğin ve sevincin harika bir mesajını vermek için bu zaferin kanatlarıyla geldik! Dünyanız daha iyiye doğru değişmektedir. Uzun zamandır dünyanın acı çekmesini ve elitizmi destekleyenler sonunda yenilgiyle karşılaştılar! Dünyanıza şükranlarımız taşımak için öyle sıkı çalışan dostlarımız sonunda gücün dizginlerini halen elinde tutanlarla bir anlaşmaya vardılar. Bu belge onların ayrılışını onaylar ve Sevgiyle, Barışla, Bağımsızlıkla, Bollukla ve bunların da üzerinde Özgürlüğünüzle birlikte yeni realiteyi her yerde meydana getirmemize imkan verir! Biz Tanrı’nın büyük Birlerine, uzaktan gelenlere ve bu güzel dünyanın harikaları derinliklerinde kutsal alevi elinde tutanlara teşekkür ederiz. Şimdi doğal tam bilinçlilik durumumuza bizi geri döndürecek olan Yeni Yol hareket halindedir.

Biz sevinçliyiz ve neşemizin ve rüyalarımızın mabedini ve özürlüğün tahtını çağırmak için Tanrı’nın borazanını seslendiriyoruz! Uzun zamandır bu ilahi anı bekledik. Yalnızca Tanrı’nın emirlerini ve şükranlarını ve Lord Surea’nın coşkun enerjilerini amaçlıyoruz. Tanrı’nın yollarında size rehberlik etmek ve sizi öğretmek ve fizikselliğin eş yaratıcıları olanların sorumluluğuyla sizi bilgilendirmek için bu tarzda geliyoruz. Gelin, Sevgili olanlar! Saadet içinde olun ve özgürlüğünüzü güvence altına alan ve size ilahı Kurtuluş geri verenler için takdirlerinizi göstermek için önde gidin. Şimdi hiçbir zaman yalnız olmadığınızı ve Tanrı’nın hiçbir zaman karanlık olanlara sizi terk etmediğini anlıyorsunuz. Tersine, kutsal bir kaderiniz var! Ve bu kaderi gerçekleştirmek için doğru ilahi zaman geldi! Dünyanızda bu Işığı canlı tuttuk ve Size en derin Sevgi içinde onu geri veriyoruz!

Bugün, iftiharla dünyanızda meydana gelmekte olan şeyi size bildiriyoruz. Çoğumuz sizi karanlıktan kurtarmak ve Işığa sizi geri döndürmek için geldik. İlk temasın bu süreci sizi tam bilinçli Işık Varlıklarına dönüştürmektir. Size pek çok şey açıklanacak ve her birinizden de pek çok şey beklenecek! Bilin ki, Sevgililer Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir. Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! Sevinçli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost


Share |