Home > > Sheldan Nidle - April 15, 2014

Sheldan Nidle - April 15, 2014

13 Ben, 3 Kank'in, 10 Caban

Dratzo! Dünyanız karanlık kabal ve Işık arasındaki gizli büyük bir mücadeleye yakalandı. Işık birçok yasal mücadeleleri kazandı ve çok güçlü birçok müttefik topladı. Bu müttefikler şimdi canla başla bolluğunuzu ortaya çıkaracak olan bir stratejiyi tamamlamaktadırlar. Bolluk fonları yeni yönetimin başlangıcına işaret edecektir. Bu bolluk içinde paylaşacak olanların iyi bir “takipçi” olmayı öğrenmelerini rica ediyoruz. Güç ve zenginliğin nasıl birlikte çalıştığını anlayın ve NESARA içinde yeralan çeşitli unsurların gerçekleşmesinde destekçi olmaya hazır olun. NESARA gerçek küresel kapasiteye sahip olan bir program içinde gelişecektir. İlk alan kimseler olarak, NESARA’yı başarılı kılmak için gerekli olan eylemlerin alanını anlamanız gerekiyor. Yeni yönetimler bizi resmi olarak duyurduğu zaman, bizim de gelişimize sizi hazırlamak ve çok eski kökeninizin yıldızlardan geldiğini size açıklamak için bir dizi özel duyurulara başlamamız gerekiyor. İlaveten, tam bilinçlilik ve nasıl özel ruhsal ve fiziksel özelliklerinizi nasıl yeniden kazanacağınız hakkında daha fazla şey bilmeniz gerekiyor.

Yükselmiş Üstatlarınız sınırlı bilinçlilik aleminizin nasıl yaratıldığı ve daha sonra Anunnaki ve ardından onların görevlendirilmiş destekçileri tarafından ilk olarak nasıl manipüle edildiğini açıklayacaklar. Şimdi karanlıktan özgürleşmenin kıyısındasınız ve bu dünyanın nasıl parçalandığını açık olarak anlamanız gerekiyor. Bu bilgi Yükselmiş Üstatlar tarafından verilecek. Onların her biri Atlantis’in düşüşünden sonra, Anunnaki tarafından şekillendirilen labirentin nasıl gözler önüne serileceği hakkında tam bir yelpazeyi size sağlayacak olan özel bir hediyedir. Bu bilgiyi dikkatli bir şekilde inceleyin ve karanlığın bu mevcut realiteyi oluşturan şeytani ağı nasıl dokuduğunu anlayın. O zaman onun varislerini resmetmek için yeteneklerinizi ve kaynaklarınızı kullanın. Işığın bu alemi galaktik tam bilinçliliğe geri dönüşünüz için bir ortam olacaktır. Bu şekilde, bir kez daha bir fiziksel Melek olacaksınız. Akaşik kayıtlarınızı inceleyebilecek ve yaşam sözleşmenizi uygulayabileceksiniz. O zaman ilahi hizmeti sağlamada bize katılabilirsiniz

İlaveten, Gaila nihayet yeryüzü alemleri ile iç alemlerini yeniden bütünleştirecek. Siz Agarthalı ailenizle bir araya gelecek ve sadece Gaia’ya değil, aynı zamanda bu güneş sistemini oluşturan diğer dünyalara da hizmete hazır olacaksınız. Aslında, mevcut nüfusun çoğunu, etrafınızı çevreleyen diğer gezegenlere taşıyacaksınız. Elohim yanında diğer gezegen mühendislerimiz bu su gezegeni topluluklarını tekrar eski ilk zamanlardaki formuna geri döndürmek için dönüştürecek. Bu gerçekten inanılmaz su dünyaları koleksiyonunu oluşturan eko sistemlerin kaşifleri ve sürdürücüleri olacaksınız. Bu yaşayan kürelerin her birinin neşesi olan canlı ruhları korumada her dünyanın elementallerine (doğa ruhlarına) yardım etmek için bunu uygulayabilmeyi daha çok öğreneceksiniz. Bunu yaptıkça, Güneşe ve onun 12 dünyasına hizmet içinde olmanın en büyük keyfini hissedeceksiniz. Bu hizmet Anchara İttifakının eski üyelerini Işığa getirmekte olanlara yardım etmeyi de kapsayacak şekilde genişleyecek. Bunu yaparken, Başmelek Mikael’in kehanetlerinde sizin hakkınızda önceden söylenen büyük kaderi uygulamaya başlayacaksınız.

Bu şimdiki zaman, bu nedenle şimdi şekillenmekte olan yeni realiteye girmeden önceki bir andır. Biz, Yükselmiş Üstatlarınızla birlikte, zaferinize giden bir yola sizi dikkatli bir şekilde hareket ettirmekteyiz. Karanlık bunu biliyor ve mevcut geniş güç alanını korumak ve sürdürmek için her fırsatı kullanmaktadır. Fiilen eskinin, geçmiş 13 bin yıldır süren karanlık realitenin son kısmındasınız. Gemilerimizin gündüz görünmeleri arttıkça ve Işığın çeşitli gruplarını destekledikçe, karanlığın tehlikeli bir bela gibi hareket ettiği daha da açık olur. Çeşitli tedaviler başarılı bir şekilde uygulandıkça, karanlık yok olmaktadır. Onun özü panik halindedir, çünkü sonuç çok daha açık oluyor. Bu prosedür karanlığın daha önce hiç karşılaşmadığı bir şeydir. Sizin içinizden çıkarılıp atıldığı için, önceden ifade ettiğimiz gibi yapmaya hazır olun. Yeni bir bolluğun ve yeni yönetimin yerleşmeye ve kökleşmeye başlamasına imkan vermek için olumlu bir şekilde davranmaya hazır olun. Geliyoruz ve birlikte, kelimenin tam anlamıyla bu alemi Işığa çevireceğiz.

Biz Sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Namaste ve Şükranlar size! Dünyanızda birçok harika olaylar olmaktadır. Bunun sadece küçük bir başlangıç olduğunu görün. Onlarca yıl önce, karanlık ortalığı kasıp kavurmak için bir “soğuk savaş”ın yükselişini kaçırmadı ve sizin cennetten gelen bir hediyeniz olan tam bilinçliliği çaldı. Bununla birlikte, Tanrı müdahale etti ve Ancharanları bu alemden ayrılmaya zorladı ve Işığın Anunnaki’nin dünyalı destekçilerinin sizin üzerinizdeki çelik gibi baskılarını kaldırmayı istemesine imkan verdi. Bu şimdiki Işığın karanlık üzerindeki zaferine imkan verdi. Siz, bolluğu ve yeni yönetimi getirecek olan olaylar tarafından kutsanmış olmaktasınız. Bu karanlık alemin nasıl şekillendirildiği ve birbirimize verdiğimiz Işık, Sevgi ve Birlik içinde hepimizi huzur içinde tutacak tedaviler hakkında size çok şey söylemek istiyoruz! Gerçekler sizi özgür kılacak ve neşe içinde galaktik bilinçlilik durumuna geri dönmenize imkan verecek.

Tam ya da galaktik bilinçlilik sizi ölüm çemberinden çıkarır. Sizi insanlık aileniz ve özellikle de kendinizden sorumlu kılar. Yaratıcıya kutsal bir hizmet için bir ilahi Varlık olursunuz. Bu realite için ilahi planı ve onu ortaya çıkarmak için yeteneklerinizi nasıl kullanabileceğinizi tam olarak öğreneceksiniz. Bizi ilahi kılan özel bir seremoniyle sonuçlanan güç bir yaşam dizisini tamamladık. Bu yükseliş bizi insanlığa karşı sorumlu kıldı ve bunu memnuniyetle kabul ettik. Görevlerimiz sizi izlemeyi, çok kutsal bir hediye için sizi hazırlamayı ve size yardım etmek için özel bilgiler vermeyi kapsar. İnsanlığı yükseltmek için dünyalı öncülerimiz var. Siz, kutsanmış Bireyler, tam bilinçliliğe sizi hazırlayacak ve bu realiteyi değiştirme araçlarını size sunacak hediyeleri alacaksınız.

Şimdi yürürlükteki olaylar içinde yaşamakta olduğunuz dünyayı büyük ölçüde değiştirecektir. Çok sayıdaki ortaklarımız birçok şeyi bitirmek için tayin edilmişlerdir. Bunların her biri ortaya çıktıkça, onları kabul edin ve bu büyük bolluğun gerçekte sizin kaderiniz olduğunu anlayın; çünkü her şeyi uygun bir tarzda izleyen ve nezaret eden yönetim gelecektir. Her biriniz güçlü bir Işık Varlığısınız. Çok uzaklardan geldiniz ve bu büyük değişimde insanlığı destekleyeceksiniz. Biz de yeteneklerimizi başarınızı güvence altına almak için kullanmayı istiyoruz. Bunu kabul etmeye ve karşıda duran ve meydana gelen şey hakkında diğerlerini bilgilendirmeye hazır olun. Bu alem binlerce yıldır karanlığın ve onun destekçilerinin sahipliğindeydi. Karanlığın bu dünyayı nasıl şekillendirmeyi istediğine inanma alışkanlığından kurtulun. Işık yeni düşünceyi ve büyük bir miktarda Sevgi ve işbirliğini gerektirir. Varoluşunuz gibi olun! Halleluyah!

Bugün, bu harika mavi kürede meydana gelmekte olan şeyin üzerine gittik. Ona saygı duyun ve nihayetinde gün ışığına çıkacak olan yeni teknolojileri kabul etmeyi öğrenin! Bu harikalar hazırlanmış olacağınız şeyin sadece bütünleşmeye hazır olun. Bilin ki Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir olun! ve Neşeli olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl
Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?