Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - April 22, 2014

Sheldan Nidle - April 22, 2014

7 Manik, 10 Kank'in, 10 Caban

Selamat Balik! Olaylar ilerlemeye devam ediyor! Karanlık birbiri ardına potansiyel bir engelle karşılaştıkça, yalpalamaya ve sarsılmaya devam ediyor. Bolluğunuza hızlı bir biçimde yol açacak olan para reformlarının ilk aşamasını gerçekleştirmek için gerekli araçları bize vermeyi vaat eden bir senaryo şekillenmektedir. Para sistemi reformları ve yeni bankacılık düzenlemeleri altını baz alan paraları yaratacak olan bir sistemin sadece başlangıcıdır. Bu şeyler bu kürenin her tarafından NESARA benzeri bir dizi hükümetler tarafından yönetilecek olan yeni bir çevreye yol açacaktır. İlk temas ve tam bilinçliliğe dönüşünüz hakkındaki resmi duyurular için yolu hazırlayacak ve ifşaatı meydana getirecek olan yeni bir yönetim ağı budur. Bu süreç, aynı zamanda İç Dünyalı kardeşlerinizi size görünür kılmaya da imkan verecktir. Biz, Yükselmiş Üstatlarınızla birlikte, bu büyük yolculuk için ortamı hazırlayacağız. Siz ilerledikçe, Dünya Ana da kendi yeryüzü alemine değişiklikler getirecektir. Bu değişiklikler onun yeryüzünü kadim Lemuryanın sonraki günlerinde mevcut olan büyüklük ve şekle döndürecektir. Bu şekilde, sürekli bir altın Çağ meydana gelebilir!

Şimdi hepiniz bedeninizi, zihninizi ve duygularınızı etkileyen dönüşümleri gerçekleştirmektesiniz. Bu tam bilinçli Varlıklar olmak için araçları size sağlamak için zorunludur. Bizim ilk görevlerimiz size sadece Tanrı tarafındanbize verilen mucizevi Işık odaları tarafından dönüştürülmek amacıyla ihtiyaç duyduğunuz başlıca noktalara erişmenizde size yardım etmek için gerekli eğitime sahip olan mentorları size sağlamaktır. Her oda sizi önceki durumunuza döndürme yeterliliği olan, yaşayan bir varlıktır. Atlantalılar ve onların karanlık "dostları" size sınırlı bilinçlilği empoze ettiler. Onların, birkaç yüz Atlantalıyı daha az önemli bir duruma düşürmüş olan, aşağılık deneyleri Tanrı'nın düzenini bozmak için karanlık tarafından yapıldı. Aynı zamanda, karanlık tarafından birçok galaktik yaratımlar üzerinde empoze edilen koşulları daha iyi anlamak için atalarınıza önemli deneyimler kazandırdı. Bu özel bilgi, ilk zamanlardaki Anchara süreci bazlı gezegen topluluklarına kendi Işığa doğru yolculuklarında destek olmanıza izin verecektir.

Sizlerin bu yolculuğu etrafınızda ne olup bittiği hakkında karmakarışkı ve endişeli olmanıza neden olan birçok viraja sahiptir. Özel gruplar sizi özgür kılmak için tasarlanmış olan programlarla ilerlemektedirler. Karanlık kabal sadece iki şeyi, zenginlik ve gücü anlıyor. Bunlar yaklaşık 13 bin yıl önce ilk altın çağın başında Dünya Ana üzerinde ortaya çıkarıldı. Bu kavramlar, şimdi çok sayıdaki ortaklarımızın bir dizi eylemleriyle arka plana atılacaktır. Galaktik bir toplumda bu kavramlar bilinmez. Teknoloji herkese sağlık, yiyecek ve giyecek sağlar. Bunlar her düzeyde; ruhsal zihinsel ve duygusal olarak gelişmek için ilahi hizmetinizin günlük kullanımıdır. Bu sağlanan bilgiyi kullanarak, bireyler ortaya çıkabilecek potansiyel problemleri çözmek için kendi mantıklarını da eklerler. Böylece, herhangi bir potansiyel problem için uygun yaratıcı çözümünü bulmamak neredeyse imkansızdır. Açık, özgür, neşe ve mutluluk dolu bir toplumda yaşıyoruz.

Kuracağınız galaktik toplum bu galaksi boyunca mevcut olan birçok prototip üzerine kurulacaktır. Agarthalılar sizin için önceden yapılmış olan herşeyin kaydına sahip olan büyük bir kütüphaneyi korumaktadırlar. İlaveten, bizim "Anlayış Kitabı"mızın bir nüshasına sahip olacaksınız. Bu ciltler size Venüs, Mars, Gaia ve Pax konusunda birçok branşlara sahip olacak olan bu galaktik toplumu nasıl şekillendireceğiniz konusunda ilave ipuçları verebilir. Özel ruhların çok sayıdaki toplulukları da bu süreçte size destek olmak için burada mevcuttur. Toplamda, yeni yıldız ülkeniz için temel olacak olan çok sayıda olasılıklara sahipsiniz. Buradakiler ve çok sayıdaki yakın galaksiler başarmanız kaderiniz olan şeyi yakından izliyor. Hepimiz yapacağınız şeyin ve bunun herkes üzerindeki etkisinin farkındayız. Ayrıca, doğru ilahi zamanda kendimizi size tanıştıracağız. Bu an şimdi şekillenmektedir ve kısa zamanda, size doğrudan hitap etme iznini alacağız.

Namaste! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bugün yenilenme zamanıdır. Bu zaman, birlikte etrafımızda yeni bir realitenin neşe içinde şekillenmekte olduğunu gözümüzde canlandırabileceğimiz bir andır. Bu günün harika olaylarının bizi özgürlüğe ve sorumluluğuna götürmesine izin verin. Bu sorumluluk yeni yönetimi yaratmak, bolluğu yaymak ve karşılıklı bireysel kurtuluşumuzu onurlandırmaktır. Kurtuluşun Yaratıcı tarafından verilen bir hediye olduğunu unutmayın. Onu onurlandırmak ve korumak için buradayız. Amerika’nın ilk rüyası bundan tamamen keyif almak ve bunu barışçı bir biçimde tüm danyaya yaymaktı. Herkese saygı tüm yaşamın kutsallığına dayanır. Gaia büyük hediyeleri için onurlandırılacak ve şükran duyulacak yaşayan bir Varlıktır. Yaşamın inanılmaz çeşitliliğiyle dolu bir alemde yaşıyorsunuz. Benzer bir çeşitlilik bu galaksiye yayılır. Ona saygı duyun! Neşeyi hissedin! Burada olmak için konulduğunuz büyük rehberler olun. Halleluyah! Halleluyah! Halleluyah!

Yeni realitenizin tadını çıkardığınız zaman, bunun gerçek kimliğinize kesin taahhüdünüzü ve sevginizi gerektirdiğini anlayın. Değişikliklerin farkına varın ve yeni bir dünyanın başladığını kabul etmeye hazır olun. Yüzyıllar önce, Kont Saint Germain Kuzey Amerika’nın kıyılarında büyük bir ülke kurmuştu. Bu ülkeye onun yönetimini ve temel ilkelerini oluşturan bir dizi doküman verdi. 19. Yüzyılda, bu topraklar, önceki yüzyılın son yarısında, onun kurmuş olduğu şeyden sapmaya başladı. Bu topraklar, onu ilk başta olduğu şeye doğru yeniden yöneltme potansiyeline sahip olan bir prosedürü tamamlamanın kıyısındadır. Cesaretleri ve kararlılıklarıyla bunu mümkün kılanlara şükran duyuyoruz ve ilahi olarak teşekkür ediyoruz. Gerçekleşmesi gereken şifa sizin kutsal yardımınızı gerektirir. Bunda hepimiz birlikteyiz! Herkese şükranlar. Bolluk ve Neşe içinde olun!

Dünya Ana için büyük bir şifa gerçekleşmektedir. Atlantis’in düşüşünden sonra ilk toplulukların ortaya çıkışından beri, insanlık evleri, yiyecekleri ve hatta giysi ve tapınakları için bile Dünya’yı kullanmıştır. Dünyayı bulduk ve ilk başta yaşamlarımıza izin vermek için yaptığı şey için onu onurlandırdık. Sonuçta bu kutsamaların sonu getirilemedi ve yeni bir tutum olarak istismar kural oldu. Bu özellikle Mısır, Hindistan ve Çinin kayıtlı tarihlerinin ilk zamanlarında çok baskındı. Amerikalılar da Gaia’yı onurlandırmadı. Buna son verme zamanıdır. Size yaşam veren cesur ve nazik birini onurlandırma zamanıdır. Yeni yönetimi ve yeni teknolojileri kullanın! Gaia’yı onurlandırmaya geri dönün. Aynı zamanda Yaratan’a şükredin ve gönülden yeni gerçekleri ve yeni yolları öğrenin. Yeniden bütünleşmeyi kutlama zamanı geliyor! Hosanna! Hosanna!

Bugün, günün olaylarının üzerinde durduk. Bunu yeni bir başlangıç olarak görmenizi istiyoruz. Yeni yönetimle birlikte yeni bir bolluğu da kabul etmeye hazır olun. Ortaya çıkmaya ve sınırlı bilinçlilikten galaktik bilinçliliğe geçişinizi tamamlamak için gerekli olan şeyi öğretmeye hazırlanıyoruz. Zamanlar gerçekten değişmektedir! Bilin ki Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir olun! ve Neşeli olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl

Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge