Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Sheldan Nidle - April 1, 2014

Sheldan Nidle - April 1, 2014

12 Cimi, 9 Mac, 10 Caban

Dratzo! Dünyanız değişmektedir. Dünyanızın ilgili olduğu şeyin özünü değiştirmek için olaylar maddi dünyaya inmektedir. Şimdi, çok karanlık ve açgözlü karanlık destekçileri tarafından yönetilen borca batmış bir dünyada yaşamaktasınız. Onlar zaferlerinin tanınmayı gerektirdiğini derinden hissederler. Bu karanlık bireyler toplumdaki mevcut pozisyonlarının onlara getirdiği şeyden memnundurlar. Bundan el çekme ve teslim olmaya zorunlu oldukları düşüncesi derin bir içsel öfke duygusuna neden olur. Bizim birçok çalışma arkadaşımız onları köşeye sıkıştırmakta ve onlara sadece bir seçenek, istifa seçeneğini vermektedir. Bu realite artık çoğunluk üzerinde azınlığın hakim olduğu bir realite olamaz. Işık yeni bir günde gelir ve yeni bir günü getirir! Bu yeni gün genel bir bollukla birlikte küresel bir şenliği de kapsayacaktır. Yönetim insanların amacına göre yönetecektir. Büyük yasa dışı şirketler ve bankalar çözülecek ve onların ikamesi insanların arzularıyla sınırlandırılacaktır. Eski yöntemler hızla ortadan kalkacaktır. Yeni bir realite yerleşecektir.

Bu yeni alem ortaya çıktıkça, Yükselmiş Üstatlarınızdan çok şey öğreneceksiniz. İçsel Dünya’nın yerlerini kapsayan yeni coğrafyayı keşfedeceksiniz. Agarthalılar size kendilerini tanıştıracaklar. Önceden dile getirilen birçok açıklamalar yeni mentorlarınızın size öğreteceği şeyin sadece bir başlangıcıdır. Doğduğunuzdan beri bu harika yerde yaşadınız. 13 bin ila 16 bin yıl önce şeytani deneyler sizi bugün olduğunuz gibi sınırlı bilinçli Varlıklara döndürdü. İlk temas temel olarak Tanrı’nın onlarca yıl önce başlattığı özel bir süreci tamamlayacaktır. Bu nedenle biz Sevgi içinde, tam bilinçlilik içinde yer alınan büyük neşeyle size rehberlik etmek için geliyoruz. O zaman, gerçekte kim olduğunuzu ve niçin bu zamanda bedenlendiğinizi anlayabilirsiniz. Yeni öğretmenleriniz olarak adlandırdığımız milyarlarca rehber, size yolu gösterecek. Her bir eğitim seti şimdi sizden saklanan geniş potansiyel için bir katalizör olacak.

Bu yaklaşan bizimle bir araya geliş zihninizi ve kalbinizi yeni realitelere açmak için bir dizi günlük mücadeleler olacaktır. Her birimiz gerçek benliğinizi ortaya çıkaran bir özgeçmiş oluşturmaya çok zaman harcadık. Yalnızca yaşamınızı sürdürmenize imkan vermek için tasarlanan kişilikler geliştirdiniz. İnançlarınız ve hatta görünümleriniz bu bir dizi hatalı dışsal realitelere dayanır. Bunu kırmak ve gerçekten kim olduğunuz görmenize izin vermek istiyoruz. Siz açılmaya ve bu gerçek Benliği ortaya çıkarmaya başladıkça, sizden büyük bir karşı çıkış bekliyoruz. İçinizde derinden gömülü olan şey Sevgidir ve sevilmeye ve takdir edilmeye derin bir ihtiyaç vardır. Günlük yaşamlarınızda gerçek saygıyı kaybettiniz. Bu şimdi değişecek. Nihayetinde bu gerçek Varlığın ortaya çıkmasına izin vereceksiniz. Bizim tecrübemiz ve zihinlerinizi kolayca okuyabilmemiz eski kişiliğinizi korumanızı güçleştirir. Yeni özgürlüklerden ve bolluktan keyif alacaksınız, ancak aynı zamanda bizim tarafımızdan sunulan çok Sevgi dolu bir yola da karşı çıkabileceksiniz.

Zihinsel ve duygusal gelişme bilinçliliği yükseltmenin bir anahtarıdır. Temel Sevgidir. Duygularınız ve bilgeliğiniz size neyi gerçek olduğunu gösteren rehberlerdir. Araçları değişken dinamiklerde kullanmaya karşıyız ve sizde gerçekten kim olduğunuza ilişkin tam bir farkındalık oluşturmak için bunları kullanıyoruz. Işık içinde geliştikçe, gerçek desteği hissettikçe ve gerçek kendiniz için gerçek empatiyi gördükçe, bu genişletilir. Uzun zaman önce, çocukluğunuzun ilk zamanlarında, bu mevcut realitede yaşamınızı sürdürmek için gerekli olan şeyi farkettikçe, bunun içeride derinlere gitmesine izin verdiniz. Bu temel inancı dönüştürmeyi ve sizi tam bilinçliliğe hazırlamayı amaçlıyoruz. Her biriniz Sevgi dolu, şefkatli ve değerli bir Varlıksınız. Üzerine koyduğunuz kılıfın çıkarılması ve gerçek kişiliğinizin artık ortaya çıkarılması gerekiyor. Hepiniz yaşamınızın ilk üç yılında bunu gerçekleştiriyorsunuz. Bu şimdi değiştirilecek ve tam bilinçliliğe değişiminizi kolayca kabul eden biri ortaya çıkarılacak. Bu temasın ilgili olduğu şeydir!

Şükranlar! Biz sizin Yükselmiş Üstatlarınızız! Bugün Sevgi ve Işığın bir mesajıyla geldik. Amerika büyük bir uçurumun kenarında duruyor. Onlarca yıl önce, Kürenizin karanlıktan Işığa geçmesi için şans verildi. Bu yeni özgürlük herkese büyük bir bolluğu getirecekti. Bu şans, Amerikan Devriminden beri, bu ülkenin varlığı için Bağımsızlık Deklarasyonunda verilen nedenleri yürürlüğe koymak için yorulmadan çalışanlar tarafından boşa harcandı. Bu liderlik Lincoln’e suikast yaptı, açgözlülük ve tiranlık üzerine kurulu bir fiili hükümet kurdu ve sonra, İkinci Dünya Savaşı bu dünyayı ve bu ülkeyi niyetlerinde hemen hemen başarılı olan öyle şiddetli bir karanlığın eli altında tutan bir “soğuk savaş” başlattı. Yine de, Işık yükseldi ve onun derin parlaklığı bu karanlığı yok etmektedir. Tanrı’nın kutsal Sevgisi bu küreyi yeni bir yöntemle doldurmakta ve taraftarları yeni bir realiteyi size tanıştıracaktır!

Bu kutsal Işık ilk olarak size yeni finansal realitenizle birlikte, yeni bir bolluğu getirecektir. Bu realite yeni yönetimi yaratacaktır. Şimdi, etrafınızda yeni bir realite şekillendikçe, karanlığa hizmet edenler toplanacak ve uzaklaştırılacaktır. Ortaklarımız ve onların yeni ortakları bu büyük özgürlük ve kişisel bağımsızlık hediyesini getirmek için çalışmaktalar. Sizin özgürlüğe ihtiyacınız var. Bununla, berrak bir şekilde düşünmenize izin veren ve kalbinizin derslerini yaşamınıza uygulamaya izin veren bir yaşam ve sağlık durumunu kastediyorum. Yapacak çok fazla şeyimiz var ve bu ilahi çalışmayı birlikte yapacağız. Dünya çapındaki çevrenizi dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz herşeye sahip olabileceksiniz. Sizin aranızda serbestçe dolaşabiliriz ve size bu alemin yapısını öğretebiliriz. Çok uzun zamandır, hergün sizi manipüle etmek için yalanlara ve yarım doğrulara güvenen karanlık bir otorite tarafından yönlendirildiniz.

Şimdi, gerçeği duyacak ve göreceksiniz! Karanlık tarafından sizden gizlenen bir dünyayı gözler önüne serme zamanıdır. Karanlık gözden düştükçe, sizi tutmak için oyunlar oynuyor. Bilge olun benim sevgili Çocuklarım ve sadece Işığı arayın. Sizi kontrol etmek için korkuyu ve tiranlığı kullananlardan uzak durun. Güçlü olun. Sevgi ve Işık büyük bir Ruh gücüdür. Bu ilahi enerjiyi getirin ve karanlığı kırmaya ve yeni bir realiteyi getirmeye imkan verin. Yüzyıllar önce, özgürlük burada, kelimelerin ve düşüncelerin özel bir akışında doğdu. Bu metinin asıl niyeti herkese gösterilecektir. Bu bir temel, kutsal bir mavi-kopyadır. Onu yönetimi biçimlendirmek ve bilge bir şekilde kişisel bağımsızlığınızı ifade etmek için kullanın. Bu sıra dışı zaman bu harika rüyayı getirecek ve hem içinizde hem çevrenizde, hemcinslerinizden tecrit edilmenize bir son verecektir. Hosanna!

Bugün, yeni bir dünyaya daha da yaklaştık. Yeni bir realitenin ortaya çıkmasına doğru büyük kolektif enerjilerimizi kullanıyoruz. Canla başla çalışanların Işık, Sevgi, özgürlük ve bollukla dolu yeni bir dünya yaratmalarına imkan veriyoruz. Değişim ve tüm insanlığın yeniden büyük birleşmesi için zaman geliyor! Bilin ki Sevgili Bireyler, Tanrı’nın sonu gelmeyen bolluğu ve hesapsız kaynakları gerçekte sizindir! Öyle de olsun! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Sirius dilinde Bir Olun! ve Neşeli Olun!)


Website: Planetary Activation Organization
Çeviri: BDost - zamanyolculugu.blogspot.nl

Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?
Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge