Home > > Kris Won, March 4, 2012

Kris Won, March 4, 2012

Ben gruptaki üç kadından biriyim. Adım Sasha, ve gemimizin komutanının adı da Umbro.

Dünyadaki tüm kız ve erkek kardeşlerimize selamlar.

Çok, ya da daha az uzak, başka bir gezegenden geliyoruz; bazıları için çok uzak olabilir, bazıları için ise pratikte komşularız. Gözlemcinin bakış açısına bağlı olarak değişkenler nasıl da değişiyor! Gerçekte evrende hiçbir şey katı ve kesin değildir. Evren vizyonunuz; gözlemcinin hayatı, yaşam koşulları, deneyimleri vb. ile bunları algı şekline bağlıdır.

Şu anda, sizi ziyaret eden, aynı kökene sahip yedi insan varlığıyız. “İnsan varlığı” diyorum, çünkü bizim görüntümüz de sizinkiler gibi insana benzer (bu gezegenin sakinlerinin tüm Kozmostaki tek insan varlığı olduğunu düşünemezdiniz, öyle değil mi?).

Yedimiz seyahat ettiğimiz küçük uzay gemisinin mürettebatını oluşturuyoruz. Aracımız göreceli olarak küçüktür, ancak konforludur – birisi tüm yaşamını burada sıkılmadan yaşabilir çünkü her türlü eğlence aracına, hatta Evrende olmasını arzu ettiğimiz herhangi bir ekosistemi holografik sesler ve görüntüler aracılığıyla yeniden yaratabildiğimiz bir odaya bile sahibiz. Görebileceğiniz gibi, buna benzer olasılıklara sahip olunca sıkılmak için bir neden yoktur. Aynı zamanda geçmişimizden mutlu olduğumuz ve bize mutluluk getiren anları yeniden yaratabilir ve tekrar meydana gelmişçesine, onu ayrıntılarıyla yeniden yaşayarak eğlenebiliriz.

Bu gruptaki üç kadından biriyim. Adım Sasha ve uzay gemimizin komutanı Umbro’dur. Seyahat arkadaşlarımın hepsi, eminim ki onlarla karşılaşmaktan çok hoşlanacağınız sevgi dolu ve yardımsever, sıra dışı varlıklardır.

Belki bazılarınız bizimle temas etmekten hoşlanırsınız; bunu yapmak için tek yapmanız gereken, bir grup içinde ya da tek başınıza ve gözden uzak, ıssız bir yere gitmek ve uzay gemimize bağlanmaktır. Bu amaçla, size hem grubumuz, hem uzay gemimiz, hem de Dünya’daki görevimizin adı olan ismi vereceğim: TULYA

Yavaşça ve derin bir şekilde nefes alarak başlayın ve daha sonra, bizimle bağlantı kurmak niyetinizle birlikte zihinsel olarak fısıldayarak ya da düşük bir ses tonuyla TULYA kelimesini birkaç defa tekrarlayın. Aynı zamanda, ya yüzeyiniz üzerinde uçan, ya da zeminde olan uzay gemimizi gözünüzde canlandırmanız da çok önemlidir. Ve bizimle temas kurduğunuzu hissettiğinizde olaylar kendini anlatacak. Size herhangi birşeyi detaylıca söylemeyiz, yalnızca deneyin ve bunu kendiniz yaşayın.

Bu davetin size önceden yapılıp yapılmadığını bilmiyorum, çünkü çoktan tüm Evrende ün salmış olan güzel gezegeniniz üzerinde uçan, bizimkiler gibi çok çeşitli uzay gemileri vardır. Onların mürettebatları çok farklı gezegenlerin ya da yıldızların varlıklarıdırlar ve onlardan birinin kendileriyle doğrudan temas kurmanızı size teklif edip etmediklerini bilmiyorum.

Her neyse, işte burada, bu bizim davetimizdir. Eğer önceden bunu yaşamamışsanız, bu olay belki de denenmemiş bir yoldan bizimle bağlantı kurma yolunuzun yeni bir başlangıcı olacaktır. Eğer zaten uzaydan diğer kardeşlerimizle bunu yapmışsanız, önceden sahip olduğunuz bu deneyim işe yarayacaktır ve size daha tanıdık geleceği için daha basit olacaktır.

Buna ne diyorsunuz? Deneyelim mi?

Haydi o zaman! Korktuğunu söyleyen kim?

Kaynak: “Tulya” uzay gemisinden Sasha.

Kanal: Kris Won

Çeviri: BDost


Share |