Home > > Kris Won, March 19, 2012

Kris Won, March 19, 2012

Espellán konuşuyor.

Kısaca, beş kişilik mürettebatı olan küçük bir geminin komutanıyım. Zaman zaman, benim mürettebatımdan biriyle, Salome ile bağlantı kurdunuz ve şimdi benim kullandığım kanalla bağlantımı sürdüren şey odur.

Size bu mesajı gönderme kararıma neden olan şey çeşitli önemli olaylardır, ki [bu durumla ilgili olarak] yüksek çekim varken , Dünya’daki mevcut olaylara farkındalıklı olmanız öğütlenir.

İlluminati 3. Dünya Savaşını tetiklemek için mevcut nükleer silahlarla tahrip edici sonuçlara ve düşünülemeyen yıkıma neden olabilecek bir plan yapmıştı.

ABD’nin çekingen teşviki, hükümetteki savaş öncesi iklimi ve İsrail’in askeri liderliğinin desteğinin de alınmasıyla, İran’a silahlı saldırı planladılar.

Şüphesiz binlerce masum insanın öleceği ve savaşın karanlık lordlarının büyük karlar yapacağı bu savaşı önlemek için yetkimiz dahilinde her şeyi yapacağız.

Tekrar vurgulamak isteriz ki bu silahlı çatışmanın tetiklenmesini önlemek için Galaksilerarası Konfederasyon’un tanıdığı sınırlar dahilinde müttefik özgür seçimli gezegenlerdeki insanlığın içsel çalışmalarına saygı göstererek mümkün olan herşeyi yapacağız.

Tüm erkek ve kadınlardan, ve bu mesajı verenlere güven veren, şöyle ya da böyle korkusuzca ve açık olarak protesto eden ya da gösteri yapanlara zihinlerini ve gelişmiş sezgiyi açmalarını rica ediyoruz. Böylece İran’a yönelik bu saldırıda yer alan tüm ülkeler, bu yaygınlaşan saldırıya ne askeri olarak ne de lojistik olarak destek vermezler.

Biz özellikle hem fiziksel olarak, hem de sosyal ağ siteleri yoluyla gösteri yapan ABD vatandaşlarına, ABD Hükümeti’ni bir silahlı saldırıya girişmeyecekleri şekilde zorlamalarını rica ediyoruz.

Aynı zamanda, gezegeninizdeki ülkeler arasında barış, uyum ve kardeşlik içinde yapılan grup meditasyonları ve dualarının da büyük yardımı olurdu.

Haydi, insani olmayan, yararsız bir katliamı önlemek için “insan varlığı” adı verilen herhangi bir kadın ya da erkeğin istemeyeceği bu korkunç çatışmanın başlangıcından beri endişe duyanlarınız olarak, kendi karşı çıkma yöntemlerinizle bir uzlaşma ve derin birlik içinde bu eylemi yapın.

Bilincinizle sizindir,

Espallán

Kanal: Kris Won

Çeviri: BDost


Share |