Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - 29 April, 2012

Montague Keen - 29 April, 2012

Sevgili Veronica’m, birçok farklı kaynaktan Büyük Felaket’in bazı haberleri size geldiği için hissettiğiniz acının derinliğinin farkındayım. Biliyorum ki, böyle insanların uzun zamandır böyle çok şeyi nasıl gizleyebildiğini anlamak zordur. Problem insanların yalnızca görmek istedikleri şeyi görmeleridir. Ne şans ki, bir seçeneğe sahip olmadıkları zaman geldi. Olayları olmasını istedikleri gibi değil de oldukları gibi görme zamanıdır.

Önceden güvendiğiniz insanlar tarafından acımasızca kandırıldınız. Kabal aldatmada uzmandır, yıllardır bunu yaptılar. Her şeyi saklayabileceklerini düşündüler, ancak herkesi susturamadılar. David Icke, Alex Jones, Gilad Atzmon, Michael Tsarion ve diğerleri; bunların yanında, onlara yönlendirilen tacizlere ve saldırılara karış durmak için karakterin gücünü göstermiş olan websitelerin yaratıcıları gerçeğin ortaya çıkması için cesarete sahiplerdir. Bu insanlar Kabal’ın sizin için planladığı kaderden sizi kurtarmak için, gerçek doğruyu size getirmek için yaşamlarını tehlikeye attılar.

Sesinizi bulma, bir araya gelme, GÜCÜNÜZÜ GERİ ALMA zamanıdır. Dinler de gücünüzü aldılar. Sizi kendi kontrolleri altında yaşamaya zorladılar. Kabal’ın bir parçası olduklarını anlamaya ihtiyacınız var. Size söylüyorum, siz kendinizden sorumlusunuz. Kabal’ın çoğunuzun yaşamlarını sona erdirme planları şimdi ortaya çıkıyor. Oturacak ve bu mezalimi önlemek için bir şey yapmayacak mısınız? GERÇEK ile yüzleşilmelidir. Bana inanın, çok değer verdiğiniz her şeyin tahrip edildiğini görmek ve hiçbir şey yapmamak yerine bunu görmek ve harekete geçmek daha iyidir. Zaman hayati önem taşıyor. Kaybedecek zaman yok. Bu değerli zamanı sizi uzaklaştırmak ve zihninizi uğraşmak zorunda olduğunuz problemlerden uzaklaştıran saçmalıklara harcamayın. Gezegeninizin ve insanlığın geleceği sizin ellerinizde. Gerçekten her birinizin Işığın güçlü bir varlığı olduğunuzu ve bununla bağlantılı olduğunuzu dikkate aldığınız zaman, her şey kurtulacak. Siz, %99, güce sahipsiniz; %1 siz olmadan hiçbir şeydir. Gücünüzü geri alma zamanıdır. Zihninize değil, kalbinize güvenin. Zihninizle oynanmıştır ve Kabal’ın kontrolü altındadır. Bu alacağınız en büyük karardır, pek çok şey buna bağlıdır.

Kaybetmeniz gereken şey binlerce yıldır insanlığın yaşamlarını mahveden kontrol prangalarıdır, çünkü insan onu önlemek için hiçbir şey yapmadı. Bu gün, yanlış insanlara güvenmeye devam ediyorsunuz. Söylediklerine inanıyorsunuz. Hala onların söyledikleri şeyin tam zıddını yaptıklarını göremiyorsunuz. Politikacıların size söylediği peri masallarıdır, PERİ MASALLARI. Niçin her zaman onlara kanıyorsunuz? Bu vaatleri gerçekleştirme niyetleri yok. Onlar Kabal’a karşılık verirler, aksi halde politikanın içinde olamazlar. John F. Kennedy GERÇEĞİ söylediği zaman, başına ne geldiğini hatırlayın! Bu çizginin dışına çıkmayı göze alan ve GERGEĞİ talep edenleri beklenen kaderdir. Eğer Kennedy yaşasaydı ve gerçek ortaya çıkmış olsaydı, bugün dünyanın çok farklı bir yer olduğunu düşünün. O çizginin dışına çıktı ve bedelini yaşamıyla ödedi. İnsanları kendisinin önüne koyan birisiydi O. Hiçbir zaman unutulmayacak. İnsanlığın ve gezegeninizin geleceği sizin ellerinizdedir. Evet, sizin, hepinizin. Kabal’ın karanlık planlarından onu kurtarmak için yapılması gerekenleri yapmaya hazır mısınız?

Ruhun Dünyası sizin yanınızdadır ve zor zamanlar boyunca sizi destekleyecektir. Güvendiklerinizin sizi kandırdıklarını kabul edin. Kendi gücünüzü bulun. Bunu yapabileceğinizi biliyorsunuz. Birlikte, dünyayı Kabal’dan kurtaracağız. Dünyanızda tüm insan varlıklarıyla ilgilenmek için her şeyden fazlasıyla vardır.

Dünya’da olduğum zaman, bunu anlamış olmayı isterdim. İşimle çok meşguldüm ve etrafımda olan şeylere bakamadım. Sevgilim, Ruh dünyasında biri her şeyi görür; hiçbir şey gizli kalamaz. Yaşamda, sizi kontrol etmek ve kafanızı karıştırmak için düzenlenen şeylerden etkilenmek çok kolaydır. Yine sizden rica ediyorum ki, teröre neden olan insanlar tarafından desteklenen “Teröre Karşı Savaş” gibi sizi kontrol etmek için kullanılan KORKU’ya prim vermeyin. Dostlarınızı yakın tutun ve düşmanlarınızı daha da yakın tutun. Düşmanlarınız fark edin. onların faaliyetlerini gözleyin ve planlarını araştırın.

Dostlarınız sizin etrafınızdadırlar ve sizinle aynı gemidedirler, o halde birbiriniz için orada olmalısınız. Irk ya da inanca bakmaksızın bir araya geldiğinizde ve bu birliktelik içinde olduğunuzu kabul ettiğinizde, başarılı olacaksınız. Birlikte, yaşamlarınızın üzerinde kontrole sahip olabilir, ihtiyaç içinde olanlara yardım edebilir ve önceden hiç olmadığı gibi birbiriniz için orada olabilirsiniz. Sizi hemcinslerinizden ayırmak için yaratılan tüm suni ayrımları unutun. Geldiğiniz yerden Işığa geri dönün. Gezegeninizi kurtarın ve yeniden evrenin parçası olun. SEVGİYİ tanımayı seçmeyenler tarafından sönükleştirilen SEVGİYİ deneyimleyin. Gözlerinizle, tüm insan varlıklarına ve tüm yaratılana bakın. Üzerinde yaşama ayrıcalığına sahip olduğunuz güzel gezegeninize bir kez daha sevgiyle bakın Büyük değişimin bu zamanında Dünya’da olmayı seçtiniz. Bu değişiklikleri gerçekleştirmeyi; gezegeninizi yenilemeyi; Dünya’yı bilerek kirletmek için kullanılmış olan tehlikeli kimyasalları yok etmeyi seçtiniz. Doğa ve tüm DOĞAL şeyler gündemde olacaktır.

Sevgilim, tüm insanların barış ve uyum içinde yaşayacağı bir günü hayal ettiğinizi biliyorum. O gün yaklaşmaktadır. Ne kadar yakın olacağı size, hepinize bağlıdır. Kaybedecek zaman yok. Bunu yapabileceğinizi kabul edin. Sizden başka türlüsü beklenmez. Yaptığınız her şeyi SEVGİ ile yapılmasına izin verelim.

Sevgilim, her zaman benim sevgimin bilincinde olduğunu biliyorum. Daima hayranınım, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge