Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - May 6, 2012

Montague Keen - May 6, 2012

Sevgilim, benden Marcia’ya Mutlu bir Doğum günü dile. Mümkün olduğunca ailenizle olmayı istediğiniz için kısa keseceğim. Dünya’da şimdi pek çok kimse için umutsuz zamanlar vardır. Onlar için tünelin sonundaki ışığı görmek güçtür. Lütfen onlara bunun sadece bir zaman meselesi olduğuna dair güvence verin. Kabal insanların acı çekmesini sağlamaktadır, çünkü acı çekmekten ve korkudan gelen enerji onlara güç veren oksijendir. Biri, yalnızca insanların bütün kalbiyle Özgürlük Ülkesindeki Amerikan Rüyasına inandıkları Amerika’daki aşırı yoksulluğa bakmalıdır; şimdi kendilerini çaresiz ve yardımsız buldular, çünkü bankerler bu rüyayı yok etti.

Finans, her zaman savaşa gitmek için sağlanır, insanları beslemek ve barındırmak için değil. Oylarınızı almak için verilen bu vaatlere karşılık ne oluyor. Bu insanları hesaba çekme zamanıdır. Acı çeken ve aç olanlara yardım elinizi uzattığınız her defasında, onları yok etmeyi isteyenleri mağlup ediyorsunuz. %99’un birleşmeye ve Geçişi erkene almak amacıyla ışığı yaymak için birbirine yardım etmeye ihtiyacı var. Pek çok şey sizin elinizde. Çok şey yapabilirsiniz, ancak birlikte yenilmez olursunuz.

Çok yakında bir gün, Büyük Kaymanın niçin İrlanda’da başlamak zorunda olduğunu anlayacaksınız. Bir kez daha tekrar ediyorum, “İrlanda her şeyin kilidini açacak anahtardır”. Bu bilgiyi göz önünde bulunduran Dünya dışından olanların Debby’sine samimi şükranlarımı sunarım. O bu soruyu araştırmaya zaman harcamıştır ve bulgularını pek çok kişiyle paylaşmıştır. Siz, sevgilim, şimdi İrlanda’da gerçekte Antik Druid’lerden olan, şimdi Geçişi izlemek ve gerçeğin ortaya çıkmasını sağlamak için geri dönmüş olan genç insanlarla konuştun. Bu İrlanda’nın Başbakanı, Enda Kenny Vatikan’ın suçlarını çocukların zihinlerini parçalamak ve böylece daha çok insanı kontrol etmeye devam etme planlarını açıklamak için ilk adımı atıncaya kadar bu olmayacak. Mr Kenny bir gün birinin söylediğinin¹ önemini anlayacaktır. İrlanda ve bütün dünya uzun zamandır bunu bekledi. O hiçbir zaman tekrar kapanmayacak olan kapıyı açtı. Bu cesur adımı attığı zaman dünyanın ve Ruh Dünyasının takdirini kazandı. Vatikan’ın İrlanda ve böylece dünyanızın tarihi üzerindeki engellemesi ebediyen kırılmıştır. İrlandalılar kitleler halinde uyanmaktadırlar. Vatikan “İrlandalıların hiçbir zaman kim olduklarını bilmemelerini” emretmiştir. Şimdi kim olduklarını öğrenmek için uyanmaya başlamaktadırlar.

İrlandalıların Mısırla bağlantısının ve bu bağlantının tarihsel öneminin delillerini inceleyen bir İrlandalı kadının öğrenmekten memnun olursunuz. Her iki ülkede kesin deliller vardır ve şimdi dünyanızın tarihi hakkında size öğretilen her şeyin YANLIŞ olduğu ortaya çıkarılmaktadır. Bu bilgi her ülkeyi etkiler. İrlanda ANAHTAR olduğu için, değişim oradan başlatılmalıdır. Tüm insanlar için barış, sevgi ve uyumun olmasını vaat eden bir geleceğe doğru ilerlemeden önce Antik zamanlara geri bakmak zorundasınız.

Kabal neredeyse bitiriliyor. Üyeleri bir kaçacak delik aradıkça, ölümün eşiğinde olduklarını görmektesiniz. Paraya yoğunlaşmazlar, çünkü gelecek yaşamınızda yeri olmayacak. Parayı gayret etmek için gerekli bir şey olarak görmeye koşullandığınız için parasız bir yaşamı gözünüzde canlandırmanın sizin için zor olduğunu biliyorum. Herkes için her şeyden yeterinden daha fazlası olacaktır. Yaşamlarınızı tamamen dönüştürecek olan teknoloji size verilecek. İnsan zihni bunun neye benzediğini hala hayal bile edemez.

Dünya’daki yaşam mutlu bir yaşam olacak ve yolculuk sadece bir düşünce uzaklığında olacak. Zihinlerinizin ne kadar harika olduğunu ve insan zihnini kullanarak ne kadar çok şeyin mümkün olduğunu öğreneceksiniz. Zihniniz yeniden oluşturulduğu ve onun tam potansiyelinden bir kez daha keyifli olacağı zamana hazır olun. Işığın sizi kontrol etmiş olanlar tarafından söndürülmüş ve karıştırılmış olduğu güçlü Işık Varlıklarısınız. Tüm bu korkunç hastalıkların, yaşlanma sürecinin gezegeninizi kontrol altında tutanlar tarafından, sizi kontrol altında tutmam için düzenlenmiş olduğunu öğrenmek sizi şok edecek. Tüm bu kapılar yazdığımız gibi açılmaktadır. Bunu görmediğiniz için, bu iş olmayacak anlamına gelmediğini; bunun delillerinin sizden saklanmakta olduğunu anlayın. Birlikte, bunu kendiniz yapma gücüne sahipsiniz, ancak sizi desteklemekteyiz. Evrende tekrar yerinizi almak için size yol göstermesi için kalbinize güvenin. Biliyorsun ki, sevgilim sizi desteklemekte olan Andromeda’dan dostlarımızla konuştunuz. Sizi gözetiyorlar ve koruyorlar. Gezegeniniz etrafında pozisyon aldılar, Kabal’ın şeytanı planlarına devam etmesi halinde adım atmaya hazırlar. Biliyorsun ki, hükümetler yıllardır Grilerle birlikte çalıştılar. Sizi karanlık içinde tuttular, çünkü eğer gerçeği öğrenirseniz, kontrolü kaybetmekten korktular. Gezegeninizi yönetenler gerçekten tümüyle KARANLIK ve ŞEYTAN’dır. Onlar normal insan varlığına saygı duymazlar.

Yalnızca onlara hizmet etmek için buradasınız. Yakında, bu Kabal tarafından size yapılmış olan şey hakkındaki korkunç gerçekle yüz yüze gelmek zorunda kalacaksınız. Yine söylüyorum, hiçbir şey göründüğü gibi değil. İyi olduğuna, saf olduğuna inandığınız şey, gerçekte şeytandır ve yozlaşmadır.

Uyanmanıza; güzel bir yeni dünya olacak olan şeyin Işığına doğru ilerlemenize yardım etmek için size mümkün olan her türlü desteği sağlayacağız.

Veronica, sevgilim, kesinlikle doğru yoldasınız. Kalbinizde doğru olduğunu bildiğiniz rehberliği izleyin. %99 büyük sorumluluklara sahiptir. Onlar dini ve politik kurumlara bakarak, değerli yargılara varmaya ihtiyaç duyarlar. Artık daha fazla yanlış yapmaya durumunuz elveremez. Hatalar tamamlanmayı geciktirir. Bütün dünya Işığa doğru ilerlediği zaman, neşeyle dolacak.

Sevgilim, meşgul olman gereken bir ailen var. Projemize kendini adadığın için seni takdir ediyorum. Birlikte zamanımız ikimiz için de paha biçilemez. Yaşamda birlikte yakından çalıştık ve böyle yapmaya da devam ediyoruz. Daima senin hayranın olacak olan kocan, Monty.


¹ Bu konuşmanın haber kaydı budur: Taoiseach Enda Kenny in unprecedented attack on Vatican

Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge