Home > > Montague Keen - March 11, 2012

March 11, 2012

Sevgilim, gerçekler konuşulduğu ve adaletsizlik açıkça ortaya çıktığı zaman, yaşamın her iki yanında da neşe olacak. MIKO PELED1 şimdi dünyanızın karşı karşıya kaldığı en büyük problemlerden birine barışçıl bir çözüm aramak için, Gilad Atzmon2 ile gruplarını birleştirmeye başladı. Diğer gezegenlerdeki dostlarımızın da yardımıyla, gezegeninizin yok edilmesini fiili olarak önlemekteyiz. Güç çılgını Kabal sadece insanlara saygısız olmakla kalmaz; kaçabilecekleri gezegen dışı üslere bile sahiptirler. Pek çok cesur insanlar ET olarak ifade ettikleri şey ve gezegen dışı seyahat deneyimleri hakkında konuştukça insanlar bu gerçeğe gözlerini açıyorlar. Yeterli sayıda insan, hükümetlerden misilleme korkusuyla sır olarak tuttukları gerçeği konuşmaya başladığı zaman, çoğunluk kendilerinin dünyanızı ele geçirmek için yürütülen devasa bir komplonun kurbanları olduğunu açıkça görecekler.

İnandıkları ve ona göre yaşadıkları dinler tümüyle Kabal’ın parçasıdırlar. Siyonist gazetenin patronu, rahmetli ROBERT MAXWELL, şöyle demişti: “BİR MARANGOZUN OĞLUNU BİR TANRI OLARAK GÖSTERDİĞİMİZDEN VE ONUN PARASINI İNSANLARA ÖDETTİRDİĞİMİZDEN BERİ, EN BÜYÜK SAHTEKARLIĞI BAŞARMAKLA MEŞGULÜM”. Maxwell, o anda anlaşılması güç koşullarda ölü bulunmuştu! Bu insanlar tarih boyunca “sahtekarlıklar” adını verdikleri şeyi başarmaktalar. Küresel ısınma böyle bir sahtekarlıktır; öyle ki çoğunuz masumca inandınız. Bu aslında korku yaratmak ve onlara vergi koyma yetkisini vermek için bir tezgahtı. Bu insanlar zekidirler, yılların tecrübesine sahip oldular. İncil yazdılar, böylece rehberliğe bel bağlamadılar. Bu kitleleri kontrol etmek için Büyük Planın bir parçasıydı. İyi insanlar uyanıncaya ve kendilerine yapılanların farkına varıncaya kadar planın çok iyi çalıştığını kabul etmelisiniz.

Yaşamın bu yanında, insanların kendileri için gerçeği görmelerini mümkün kılacak uyumlu bir çaba var. Bilin ki, Yüce Tanrı’nın gözünde hepiniz eşitsiniz. Onu bildiğinizi düşünenleriniz yalnızca Kabal’ın bilmenize izin verdiği şeyi bilirsiniz. Okullarınızı ve üniversitelerinizi kontrol ederler. Yani gerçek olarak kabul ettiğiniz aslından çok uzaktır. Çok fazla şeyi unutmak ve baştan başlamak durumundasınız. Sizi gerçek kadim bilgiye ve kutsal geometriye doğru yönlendirmemin nedeni budur. Gerçek doğruyu orada bulacaksınız.

Kabal’ın kendi düzeninin sona erdiğini kabul etmesinden önce verebileceği zararı sınırlamaya çalışmaktayız. Adaletsizliği gördükleri zaman siperlerin üzerine başlarını çıkarmaya ve konuşmaya cesareti olan iyi insanların uyanışını tahmin etmede başarısız oldular. Bazıları hemcinslerini ve gezegenlerini kurtarmak için yaşamlarını verdiler. Bu hareket dünyaya yayıldı ve şimdi milyonlarca insan bunun parçası oldu. Asla “ne yapabilirim?” diye sormayın. Kim ve ne olduğunuzu anladığınız zaman, gerçekte sizin ne güçlü insanlar olduğunuzu anlayacaksınız. Ancak ahlaksızlığın, sizi bozmak için korkuyu ve hurafeleri kullanmasına izin verdiniz. Herhangi birinin ya da herhangi bir şeyin sizi ışığın ve gerçeğin yolundan alıkoymasına izin vermeyin.

Geleceği tahmin etmeye çalışanlar tuğladan bir duvara çarptı. Üçüncü boyutun sonu olduğu için, 2012’nin ötesine gidemezler. Üçüncü boyut insanları daha ileri gidemez ya da 2012’den ötesini göremezler bile. Kendi teknolojileriyle bile, bu yılın ötesini göremezler — bu, bozulmuş dünyanın sona erdiği zamandır. İnsanlık barış ve sevginin hakim olduğu ışığa doğru gidecek. Bu Geçiş onu gerçekleştirme isteğinize bağlı olarak kolay ya da zor olabilir: ancak meydana gelecek ve kesinlikle de olacak.

Yaşam savaşsız olduğunda, güvenli seyahat etmenin ve sizden saklanmış olan tüm gizli bilgiyi araştırmanın ne hoş olduğunu tahayyül etmeye zaman ayırın. Andromeda’dan olanlar yaşamlarınızı barış içinde sürdürmeniz için sizinle paylaşmak istedikleri teknolojiden bahsettiler. Bu dünyanızda bilinen herhangi bir şeyin ötesindedir. Tüm kapılar size açıldığı zaman, yaşam bir macera olur.

Bu haberler sizden saklanmış olsa da değişim süreci meydana gelmektedir. Sizi bilgilendirmek için Dünya’daki iyi insanlara güveniyoruz. Onların yardımı paha biçilemez. Zaman zaman saldırıya uğramalarına rağmen, onlar misyonlarını korkusuzca sürdürürler. Daha fazla ışık yaratıldıkça, Kabal daha çok güç kaybeder. Yaşamlarını sürdürmek için şimdi birbirlerine saldırmaktadırlar. Hırsızlar arasında onur yoktur. Onların insanlığa karşı suçları çok büyüktür, zamanı gelince insan ırkına karşı yapmış oldukları şeyi görecek ve anlayacaksınız. Bununla ilgilenmek acı verici olacak, ancak artık bittikleri gerçeğine yoğunlaşın. Onun üzerinde durmayın. Gidişini kutlayın !

Bir kez daha gün ışığında yaşamayı öğrenin. Birlikte tüm insanlık olarak, bunu gerçekleştirmek için üzerinize düşeni yaptığınızı bilin. Hepiniz bu Büyük Uyanışın parçasısınız.

Güvenle ilerleyin, sevgilim. Planlarımız gerçekleşmek üzere. Sevginin ışığa doğru rehberiniz olmasına izin vermeye devam edin. Senin aşkınla dolu olan, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDost

1 General'in Oğlu adlı kitabın yazarı Filistin dostu İsrailli barış eylemcisi.
2 İsrail doğumlu İngiliz jazz saksafoncusu, yazar ve politik eylemci. Orta Doğu müziğini ve politik temalarını keşfediyor ve kendini "politik sanat tutkunu" olarak tanımlıyor.Share |