Home > > Montague Keen - 22 April, 2012

Montague Keen - 22 April, 2012

İlk olarak, sevgilim doğum gününün çok özel ve mutlu bir fırsat olmasını sağlayan çocuklarına, torunlarına ve dostlarına büyük bir teşekkür etmek istiyorum. Doğum günü kekin Abigail tarafından sevgiyle yaratılan bir sanat eseriydi. Sevgilim, çok özel bir aileyle kutsandın. Dostlarına benim varlığımı doğrulamaktan ve kutlamalarda bir araya gelmekten mutluydum.

Şimdi, sevgilim, çok daha ciddi konulara gelelim. Gerçek şu ki, gezegeniniz her gün geçiş için gerekli olan değişikliklere gidiyor olmasını kanıtlıyor. Aranızdan en şüpheci olanlar bile şimdi bunun büyük planın parçası olduğunu kesin olarak görmek zorunda. Meydana gelen şeylerin doğruluğuyla yüzleşmeyi reddedenler kesinlik vardır. Onlar değişimi memnuniyetle kabul etme cesaretinden yoksundurlar; korku nedeniyle hatalı bir güvenlik duygusuna hapsolmuşlardır. Onlar kendi kalplerine bakmayı ve doğru ve adil olan şeylerle birlikte hareket etmeyi başaramadılar. Kabal bir kaçış hazırlığında ada ve toprak almakla meşgul olmasına rağmen, adaletten kaçış olmadığını size söylüyorum. Para artık yaşamlarınızda etkili bir aktör olmayacak ve sahip oldukları şeylerle affetmeyi satın alamayacaklar. Gezegeninize ve insan ırkınıza yapmayı tasarladıkları şeyin özrü yoktur. Halen, milyonlarca insan varlığının ölümünden sorumludurlar ve daha çok insan öldürme ve ülkeleri tahrip etme suçuna dahil olmanızı istemeye devam ederler. Onlar savaş konusunda başarılıdırlar- olanları önemsemezler. Gülen ve güvence veren sözlerin arkasındaki şeytanı görmeyi öğrenin. Size duymak istediğinizi düşündükleri şeyi söylerler, buna karşın savaş ve nüfusu azaltma gündemlerine sıkıca tutunurlar. Şimdi onlar toplayabildiklerinden çok daha büyük bir güçle karşı karşıyadırlar. Bu onların çıkmazıdır! Şimdiye kadar kendi yöntemlerine sahiptiler. Onlar bocalamakta, umutsuzca kendi çıkmazlarına bir cevap bulmaya çabalamaktadırlar. Adalet yerini bulacak ve yapılacak olanı görecekler.

Konuşmakta olduğumuz bankacılık skandalları ve istifalar buzdağının yalnızca üst kısmıdır. Tümüyle devrilmek zorundadır. Bazı insanlar için bazı bankacıların ne kadar yozlaşmış olabildiklerine inanmak zor olacak. Dış görünüşlere ve gerçeği yansıtmayan güzel sözlere aldanmayın. Çok uzun zamandır ellerinde acı çektiniz. Bu nedenle, korkarım ki, merhamet çığlıkları duymazdan gelinecek. “sokaktaki adam” kendisine ve ailesine ne yapıldığını gördüğü zaman, kızgın olacak; ve her zaman kızgın olmaya ve adalet istemeye hakkı olacak. Umulur ki, insanlar sakin ve olgun kalacak ve kendisine karşı zalim olanların seviyesine inmeyecek. Çoğunuz aptal bir şekilde size ve sizden olanlara saygı duymayanlara güvendiniz. Sizi yok etmeyi isteyen insanlara güvenmeniz gerektiğine inandırılarak beyniniz yıkandı. Bu öyle zeki bir şekilde, çaktırmadan yapıldı ki, onu gerçek olarak kabul ettiniz. Ancak, bu insanların foyasını meydana çıkarın ve ne kadar yoldan çıkmış olduklarını kendiniz göreceksiniz. Her şeyin öyle farklı olacağı zaman olan geleceğe odaklanın: güven yeniden kurulduğu zaman, gezegendeki her insan tarafından eşitlik deneyimlenecek ve her ülke bayram edecek.

Kendi mecburi hipnotik durumlarının daha fazla dışına çıktıkça, her gün dünyanızdaki ışık daha parlak oluyor. Gerçeğin ışığını aydınlatarak, böylece yozlaşmanın karınlığını ortaya dökerek, denge kesinlikle bizim lehimize dönmektedir. Her geçen gün amacınıza daha fazla yaklaştıkça, eğer herkes meydana gelen şeyin farkına varırsa, o zaman bunun haberleri kontrol edenler tarafından baskı altına alınır. Size vaat ediyoruz ki, kağıttan kuleler yıkılır ve kesinlikle de yıkılacak, hem de beklediğinizden çok daha yakında.

Gelecek haftalarda sizi birçok sürpriz bekliyor. Bize güvenin, hayal kırıklığına uğratmayacağız. Şimdi gerçeğin ortaya çıkma zamanıdır. Veronica, sevgilim, bu sizin için ilginç bir haftaydı. Dünyanızda ne olduğu hakkındaki gerçekleri, ek olarak sizi şaşırtan kendiniz hakkındaki gerçekleri bilen bazılarından çok şey öğrendiniz. Ancak bu pek çok şeyi de aydınlattı. Bir sonuç olarak gidişat daha duyarlı kılmaktadır. Açık olarak konuşabilmeniz ve bilgiyi paylaşabilmeniz çok iyiydi. Kutsal geometriyle çalışması büyük öneme sahiptir. Gezegeniniz onu yutmakta olan şeytanı etkisiz hale getirmek için onun enerji hatlarının yeniden aktive edilmesine ihtiyaç duyar. Jennifer Carmen’le görüşmeniz yerindeydi, sevgilim. İnsanlar kutsal geometriyle bağlantı kurmaya ihtiyaç duyarlar. Bu hepinizin kutsal kaynakla fiziksel olarak bağlantı kurmanızda önemli olmasının nedenini açıklayacaktır.

Uyanık kalmak ve benimle yazışmak için çabalayarak yorgun düştün. Sizinle öyle çok uzun süre kalmak zor bir iştir. Partiniz için tüm hazırlıklar, harika ve ilginç olmasına rağmen, aynı zamanda yorucuydu. Birçok sevgili insandan aldığınız kartlar ve iyi dilekler için şükranlarımızı sunarak sizinle bir araya gelmeyi istiyorum. Onlar çok takdire şayandırlar.

Bir dinlenme arası alma zamanıdır-genç değilsin, fazla abartmamalısın. Hepinize ruhunuza ayak uydurmanızı, değişiklikleri dört gözle beklemenizi ve bu değişikliklerin meydana gelmesinin tüm insanlığın yararına olduğunu bilmenizi söylüyorum. Sevgilim, senin için orada oldukları için, sana verdikleri ve birlikte olduğumuz zaman bize verdikleri destek için ailene teşekkür ederim. Doğum gününü çok özel yaptılar.

2012’yi barışın ve uyumun yeni çağına doğru ilginç bir macera olarak görün. Engelleri görmezden gelin, onlar kolayca ortadan kaldırılacaklar. Sonuç arzu ettiğiniz her şey olacak.

Daima sevgilin, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: BDostShare |